9 Mart Galata ,Tırıvırı mücadelesi ve balık organizasyonu yapıldı.

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Conqueror tarafından paylaşıldı.

1. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Merhaba arkadaşlarım 9 martta galata organizasyonunu iyi bir şekilde icra etmiş bulunmaktayız ,bu konuyu açmamdaki sebeb arkadaşların sanırım unuttuklarını düşündüğümden :D:D,Kendilerini tanıma fırsatı bulduğum ,dünya tatlısı adminimiz Sennur abla , Dünyanın en sempatik öğretmeni Diren abla,Suat abi,Talat amca, İbrahim amca ,Necmi abi ,Orhan abi ,Seço,İbrahim abi ye ve İsmini burda sayamadığım herkeze, huzurlarınızda teşekkür ediyorum,bu organizasyonda kendilerini bizlerden mahrum etmedikleri için ,iyiki varsınız, iyiki bende burdayım ,allah dostluğumuzu daim etsin

Balikavi.net yeni dostluklar yaratır :):)

Fotograflarıda arkadaşlar koyarlar inşallah :D:D:D

Son düzenleme: 11 Mart 2008
  2. simendifer

simendifer Sennur

Sen de iyi ki aramızdaydın Fatih. :) Bence herkesin tanıması gereken birisin. Başkalarını bilmem ama ben seni çok sevdim. :) Dayanamadın açtın konuyu değil mi? Fotoğrafları ekleyeceklerdir mutlaka. :)

3. Conqueror

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Utandıyorsun beni Ablacım ,çok naziksin ,çok incesin ,bende seni ve diğer arkadaşları çok sevdim ,haklısın dayanamadım :D:D:D

4. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı

Evet evet :D:D:D

Son düzenleme: 11 Mart 2008
  5. eşkina

eşkina

Arkadaşlar bu güzel çalışmanızdan dolayı hepinizi kutlarım ancak üzülerek daha dün arabayla geçerken tırıvırı atan iki kişi gördüm galatada. sanırım çok uzun süre mücadeleye etmemiz gerekecek.
    Hepinize selamlar

6. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    emeği geçen herkeze çok çok teşekkürler yüreklerinize sağlık arkidişler :):)

7. ayastafanos Balıkçısı

ayastafanos Balıkçısı İbrahim Şevki Karanlık

Favori Kamış:
    Kamış ve makina
    En İyi Avı:
    İskorpit(20cm)-sarıkanat(22cm)-gelincik(27cm)-zargana (52cm). istavrit,ispari,izmarit,kupes,kalamar.
    sennur benim duygu ve düşüncelerime de tercuman olmuş. Bende aynen onun söylediklerini tekrarlıyorum. seninle tanıştığıma çok sevindim hemserim benim.
    bu arada çektiğim resimleri sennur sena meille yolladım artık gerisini sen halledeceksin,teşekkür ederim.

8. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Yanımızda olmasanda en azından verdiğin desteği hissettik :)

O bir robinson cruse :)

O bir Edirneli :)

O bir dost canlısı :)

o bir muhabbetine doyamadığımız :)

bir ki üç ayatafanos balıkçısı ( İbrahim amcam ) seni tanıdığıma çok ama çok sevindim ,mükemmelsin ,harikasın ,seni anlatmaya kelimeler kifayesiz kalıyor :) ellerinden öperim

9. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Sennur abla : Mükemmel bir kişilik ,tatlı ,sevecen ,doğa aşığı ,zeki

Suat abi: Sert bakışlı ,dünya iyisi ,yüreği güzel abim benim

Talat amca : Konuşkan ,sevecen ,yüreği doğa aşkıyla ve balıkla tutuşan ,piyisi seven ,komutanım benim :)

İbrahim amca :Edirneli ,hemşerim ,Tikicen ,karizmatik ,muhabbeti şeker gibi ,akrabam olur uzaktan :)

Necmi abi :Ekip çalışmasını seven ,ekip başı ,balık aşığı ,karizmatik ,fıkralarınla bizleri güldüren zat :)

Orhan abi ( Kankam) : Bizim için 1 gece uykusuz kalan ,balık aşığı beni balık sevmekten vazgeçiren anladı o :D ,dünya iyisi ,sert olduğuna bakmayın ,yumuşacık kalbi olan :)

İbrahim abi :Tatlı su uzmanı ,sazancı ,allah oğlunu bağışlasın ,vatana millete hayırlı evlat olur inşallah ,sessiz beyefendi kişilik :)

Seço : O bir Elektronikçi , o bir şalgamcı :D , o bir efendi , seni tanımak çok güzel :)

Diren abla :Tatlı ve sempatik öğretmenim ,dünya tatlısı ,sevecen ,dobra insan :)

Sizleri ve diğer ailemizin üyeleri iyiki sizleri tanıma fırsatım olmuş :) sizleri seviyorum

10. simendifer

simendifer Sennur

İşte İbrahim abiden gelen fotolar. :)

11. simendifer

simendifer Sennur

O gün neler yaptık biraz da onu anlatayım. :)

Önce sabah 4'de orada olan ve bizleri bekleyen Suat'la buluştuk. Tabi herkes muhtelif saatlerde geldi. Ben gittiğimde pankartımız asılmış, birkaç kişi de toplanmış, gelecek olan diğer arkadaşları bekliyordu. Neyse efendim, gittim gördüm ben şahsen, kimse tırıvırı atmıyordu ama gece atanlar varmış tabi. Baktık kimsenin tırıvırı ile işi yok, o nedenle konuşacak kimse bulamayınca herkes balığa sardı. Güzel ve iri istavritler tutulurken, olta getirmemiş olan ben ve benim gibi sohbet düşkünleri, Aycan'ın getirdiği semaverdeki çayları tüketerekten, sohbet ettik ve elbette gelecek organizasyonlar için planlar yaptık. :) O arada Fatih geldi ve neşemize neşe kattı sağolsun. Bence Fatih herkesin tanışması gereken biri. Hepimizi güldürdü, hem konuşması hem tavırları ile nevi şahsına münhasır biri O. :) Çok şeker gerçekten, tanışmanızı isterim. :)

Tüm bunlardan sonra, herkes ufak ufak dağıldı. Çünkü Necmi abinin misafirleri vardı ve onları bırakıp yanımıza gelmişti. Tekrar onların yanına döndü. Tabi o arada diğer arkadaşlar da dağılınca, biz 5-6 kişi kaldık. E Galata'ya gidip de bu 5-6 kişi köprünün altına uğramadan eve gitmez hali ile. :) Hemen kendimize tanıdık bir yer bularak oturduk ve sohbetimize orada devam ettik.

Ve oradan da dağıldıktan sonra, günümüzü noktalamış olduk. :)

Pazar günü bizimle olan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hepinizi yeniden görmek çok güzeldi gerçekten.

Ama şunu belirteyim. Orada tırıvırı atan yoktu ve istediğimizi yapamadık ama benim ahdım var, takmış durumdayım Galata'ya. Havalar ısınınca, isteyen gelsin, istemeyen gelmesin ama ben Galata'da Suat'la birlikte sabahlayıp, herkesle tek tek konuşacağım. Yakından tanıyanlar bilirler, ben asla pes etmem, canım çıksa pes etmem ve bu işin de peşini kesinlikle bırakmaya niyetim yok. O Galata'da tırıvırı atan ve satanlarla illa ki konuşacağım. Gerekirse müdavimleri bir araya toplayacağım ve onlara anlatacağım ki, yanlarında tırıvırı kullanan olursa bilgilendirsinler ya da aralarında barındırmasınlar diye. Ben taktım kafaya, Galata benden kolay kurtulamaz. Baktım yine olmuyorsa, Galata'da av için yasak koydurma yolunda bir dünya şeyle uğraşacağım ama uğraşacağım. Taktım çünkü.

Not : Pazar günü arkadaşlarla da konuştuk, önümüzde çok güzel etkinlikler var. Sırası ile gelecek, hepinize sürpriz olsun. Neredeyse bütün hafta sonları için bir program var bilginize... :)

Ama önce 6 Nisan Edirne. Tabi kısmet olur da gidebilirsek. :)

Son düzenleme: 12 Mart 2008
  12. Suatreis

Suatreis

Birkaç tane foto da bende vardı...

Son düzenleme: 12 Mart 2008
  13. Suatreis

Suatreis

Galata'da Suat'la birlikte sabahlayıp, herkesle tek tek konuşacağım. Yakından tanıyanlar bilirler, ben asla pes etmem, canım çıksa pes etmem ve bu işin de peşini kesinlikle bırakmaya niyetim yok. O Galata'da tırıvırı atan ve satanlarla illa ki konuşacağım. Gerekirse müdavimleri bir araya toplayacağım ve onlara anlatacağım ki, yanlarında tırıvırı kullanan olursa bilgilendirsinler ya da aralarında barındırmasınlar diye. Ben taktım kafaya, Galata benden kolay kurtulamaz.

Yenicez seni Galata....:D :D :D

14. SedatMert

SedatMert Sedat

En İyi Avı:
    O balığın hala peşindeyim.
    Organizasyona katılan herkesi kutlarım. Güzel bir buluşma olmuş.
    Bir önceki hafta çarşı buluşması nedeniyle, haftasonları yapmam gerken ve o hafta yapamadığım işlerimi tamamlamam gerektiğinden çok istememe rağmen organizasyona katılamadım. Yine de pazargünü akşam acil çıkan bir iş nedeniyle İstanbul'a geldim ve hususi saat 18-18,30 gibi Galata'dan geçtim, ancak sizlerden kimseyi göremedim.
    Bundan sonraki organizasyonlarda beraber olmak ümidiyle hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum doğa aşığı dostlarım benim.

15. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Ablacım sakın sizden önce belediye anons yapmasın orada ,Sennur ve ekibi gelecek ,tırıvırıyla ilgili burada afiş ,broşür ve konuşma yapacak :) benim için söylediklerin çok hoş ,çok teşekkür ederim :)

16. simendifer

simendifer Sennur

Sen çok şeker birisin de o yüzden söylediklerim hoş. ;) Anons yapmazlar ama birileri, aman bu gece kontrole gelecek diyebilir, bundan şüpheliyim. O nedenle sitede duyurmadan, arkadaşları telefondan arayıp gelen var mı diyeceğim. Hele bir havalar ısınsın bakalım. :) Gizli baskın. :)

17. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Bakarsın bende gelirim hani ,ben konuşurum istersen ablacım siz yanımda durun ,emin olun ki bir daha kullanan kalmaz orada :) evet olabilir ,kesin siteden takip edenlerde vardır ,satıcılarla işbirliği yapan ,en iyisi gizli baskın :) aynı arka sokaklar dizisinde olduğu gibi :)

18. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Katılan arkadaşlarımı kutlar ve teşekkürlerimi sunarım, katılacağım deyip mazeretsiz, habersiz katılmayan arkadaşlarımı da kınarım :)

19. simendifer

simendifer Sennur

Ben kınama konusunda bir şey söylemek istemiyorum. :) Tekne organizasyonundaki sayıya bakınca, tırıvırıya sürekli hayır diyen, şikayet eden ama Galata'ya gelmeyen arkadaşlarım, belki kırgınlığımdan dolayı bir şey demek istemediğimi anlarlar. Umuyorum yani. :)

20. SedatMert

SedatMert Sedat

En İyi Avı:
    O balığın hala peşindeyim.
    Sennur kardeşim, yazışmalarınıza bakılırsa aşağıdaki listede geleceğinm diyen arkadaşlardan çoğu gelmemiş.:mad: Üzüldüm inanki.:( Keşke İstanbul'a geleceğim daha önceden belli olsaydı da sizler dağılmadan orada olsaydım.

Katılım Listesi:

1- Simendifer (Sennur)
    2- Suatreis (Suat)
    3- AhmetFatihEryılmaz (Fatih)
    4- Ahmet Fatih'in nişanlısı
    5- diren ( diren)
    6- erdemyılmaz (erdem)
    7- Gökhan 27 (Gökhan)
    8- fakirbalıkçı (Necmi)
    9- dede (Kemal)
    10- waffen (Aydın)
    11- Onurjordan (Onur)