9 Mart Galata ,Tırıvırı mücadelesi ve balık organizasyonu yapıldı.

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Conqueror tarafından paylaşıldı.

1. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Sennur ablacım 11 gün sonra düzenlenicek olan tekne organizasyonunda bu sorunların yaşanmaması için bir çözüm düşündünüz mü ,çünkü isim listesinin hepsi geliceği düşünüldüğünde daha büyük tekne ayarlanacak ,maliyet artacak bide ,organizasyon günü geldiğinde gelmeyen olursa işte o zaman orga katılanların üzerine maddi külfet binmiş olacak ;) bunu nasıl çözüceksiniz :) ücretleri peşin alarak mı ,nasıl olucak bu ?

2. simendifer

simendifer Sennur

Bunun net bir çözümü yok ki Fatih. Tamamen geleceğim diyen arkadaşların insafına kalmış bir durum. Şimdi liste kesinleştirmesi yapıyoruz ama bu kesin listeden de gelmeyenler olabilir. Ücretin önceden toplanması söz konusu değil, çünkü gelecek kişi sayısı tam olarak belli değil herşeyden önce. Sayı kesinleşmeden nasıl kişi başına ücret hesaplayabiliriz ki. Sadece kesin geleceğim diyerek teyid eden ancak gelemeyen arkadaşlar daha sonra nasıl bir açıklamada bulunurlar onu bilemiyorum. Benim için mahsuru yok, önemli olan diğer arkadaşlarımıza bunun açıklanabilmesi.

3. Suatreis

Suatreis

..................Organizasyon sonrasında, adını yazdırıp teyid edipte gelmeyen arkadaşlarımız için "ÇEMKİRİ-YORUM" başlıklı bir konu açacağım... Bu arada mücbir neden ile aramızda olamayacak arkadaşlarımız ise müstesnadır. Başka zaman düzenlenecek bir organizasyonumuzda da başımızın üstünde yerleri olucak..:)

4. Conqueror

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    haklısın ablacım ,ona göre düşünüp karar vermek lazım ,kendimize saygımız yoksa bile karşımızdakilere olmalı bence :)

Yazman lazım Suat abi mesala ben müstesnayım ,gelemiyorum ,hatun salmıyor ,o yüzden başüstündeyim değil mi :D:D:D

5. saruhantaha

saruhantaha vedat

Favori Kamış:
    shimano nexave bx te surf 4.20
    Favori Makine:
    shimano alivio 10000xta
  6. simendifer

simendifer Sennur

Vedat, video için teşekkürler. Bunun adı yok, ben hiçbir şey demek istemiyorum. Bu video kimin? Raporumda kullanabilir miyim?

7. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
  8. saruhantaha

saruhantaha vedat

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    shimano alivio 10000xta
    Günaydin

balik avı kızılcahamam deredamı asim-ekrem@hotmail.com BU KİŞİNİN SANIRIM KENDİNİ BİLMEZ YOUTUBE YÜKLEMİŞ GEZERKEN GÖRDÜM NİCELERİ VAR HATTA TIRI VIRI İLE AV DİYEDE YAZAN BİLE VAR SİZ KULLANABİLİRMİSİNİZ VALLA PROSÜDÜR NEDİR BİLMEM SAYGILAR

9. saruhantaha

saruhantaha vedat

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    shimano alivio 10000xta
    Dedigim Bu Abla

tırıvırı ile balık avi kızılcahamam asim-ekrem@hotmail.com YOUTUBE AYNEN BÖYLE YAZMIŞ VE YÜKLEMİŞ

10. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Teşekkürler Vedat abi ,Sennur abla bir şekilde halleder :) çok büyük marifetmiş gibi tırıvırı avı diyorlar ,sabun yapmak lazım böyle insanları :mad: Doğaya ,hayvanlara saygısı olmayan kendisine ve çevredekilerde saygısı olmaz

11. mder55

mder55 Eray

Favori Kamış:
    olta
    Katılan arkadaşlara teşekkürler.:) (Bu illetle balık avlamaktan ne zevk alırlar anlamadım.):mad:

12. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Hayallerim, aşkım ve çipuram.
    Biraz geç bir yanıt oldu kusura bakmayın :eek:

9 Mart günü bizlerle Galata Köprüsü'nde olan, varlığı ve sohbetiyle bize bilgi ve neşe katan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Sevgili Ahmet Fatih, seni tanımak gerçekten çok güzel ve de farklıydı. :) Bana ilişkin yazdığın cümleler için çok teşekkür ederim. Çok uzun saatler bir arada olma ve konuşma şansımız (bu seferlik) olmasa da, herşeyinle özel ve yüreğinin içinden gelen sevginle dost bir insan olduğunu anlamak zor değildi.

Forumda adını her gördüğümde, kollar yanda sohbet edişin gözümün önüne geliyor ve gülümsüyorum :) Varsın o kollar iki yanında birleşmesin, sen neşeni hiç kaybetme sevgili arkadaşım :D

13. simendifer

simendifer Sennur

Suat, o kolların neden yanlarda birleşmediğini çözdü ama. :) Mangal yellemekten alışkanlık olmuştur diyor. :p

14. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Hayallerim, aşkım ve çipuram.
    Desene yakında Suat'ınkiler de açılacak iyi yana :p :p :D

15. Suatreis

Suatreis

Hayatımda Senur olmasaydı çoktan açık kalmıştı...ama ne yaparsın esas duruşumu bozmaya gözüm yemiyor...:D :D :D

16. simendifer

simendifer Sennur

Bir dahaki hazırola kadar rahat... :p

17. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Çok teşekkür ederim Diren ablacım , bende sizleri tanıdığıma çok mutlu oldum ,birde bana bunları yazdın diye unuttum sanma köfteleri :D:D:D artık içli mi olur , Mericmek mi olur ,kasap mı olur bilemem :) Şaka bir yana sizleri seviyorum ,inşallah en kısa zamanda görüşmek dileğiyle ( 23 Marta belki gelirim kaçak olarak :D:D kimse duymasın aramızda )

Son düzenleme: 17 Mart 2008
  18. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Bence Suat abide açarsa karizmasına karizma katmış olur ,diye düşünüyorum ,sen niyetine gir ablacım ben öğretirim Suat abiye :D:D kollar nasıl açılır diye

19. ayastafanos Balıkçısı

ayastafanos Balıkçısı İbrahim Şevki Karanlık

Favori Kamış:
    Kamış ve makina
    En İyi Avı:
    İskorpit(20cm)-sarıkanat(22cm)-gelincik(27cm)-zargana (52cm). istavrit,ispari,izmarit,kupes,kalamar.
    Fatih,gelirsin gelirsiiiiin. bizim trakya erkeği delikanlıdır,öyle kadına pabuç bırakmaz,her zaman son sözü o söyler. Tamam karıcığım haklısın der ,olay biter.:D :D :D

20. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    İbrahim amcacım şimdiden bişey söylemek zor ,kısmet diyelim ama aranızda olmayı o kadar çok istiyorum anlatamam sizlere