ADANA karataşın rezilliği

Konu, 'Bölgeler' kısmında muzi ve pris tarafından paylaşıldı.

1. muzi ve pris

muzi ve pris

arkadaşlar ben adanalı olarak ılk defa karataşa balık avına gittim boyle bir olayla hiç daha önce karşılaşmadım ve sizlerle paylaşmak istiyorum eger yardımların olursa sevinirim bilenler bilir iyi kefal ve levrek olur karataşta ormanlıgın sahil tarafında köşede bütün amatör balıkçıların ugradıgı bölge bende ordaydım perşembe günü ve rezilliği ğördum kınıyorum belediyeyi ve insanları sahildeki kocaman kayayı adam teknekle geldi ve 200 yada 300 metrelik ağla çevirdi bende olta atıyorum daha ordaki balık nereye gitsin nereden gelsin ayıp bunlar bende oltalarımı topladıgım gibi geri döndüm adanaya bumudur balıkçılık soruyorum hiçmi bir yetkili yoktur orda umarım birileri duyar bu yazdıklarımı
    teşekkürler:confused:

2. darkdream1977

darkdream1977

Favori Kamış:
    mantarlı - makinalı takım
    En İyi Avı:
    yayın 8 kg ( elle :) )
    Denetim yok,olsa bile bir şekilde gerekli yerlere gereken kıyak yapılıyor,olaylar hallediliyor

3. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    keşke jandarmaya haber verseydiniz

4. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Mustafa kardeş böyle durumlarda her ne kadar çok faydasını görmesek de,jandarmaya haber vermekte fayda var.En azından görevimizi yapmış oluruz.Bu sıkıntılar her yerde var.Bildiğim kadarıyla Karataş Adana'ya en yakın iyi balık bölgesi,bu şekilde bilinçsiz avlanmayla insanlarımız,yeni nesil,amatör balıkçılıktan ve doğadan soğuyacaklar..yazık..

5. maner

maner

Favori Kamış:
    banax st4000.3 m 3.5 m,shimano alivo6000
    En İyi Avı:
    levrek 4.560 gr
    çanakkale güzel yalıda aynı olay başıma geldi sahil güvenliği aradım teknenin ismini sordular. anında adamı aramışlar adam hemen toplayıp topuk oldu.sahil güvenliğe tlf acıp teknenin ismini verdiğinizde cep tlf ile bile ulaşıyorlar.

6. Dicentrarhus Labrax

Dicentrarhus Labrax

Favori Kamış:
    zıpkın vardı beceremedim oltayla idare ediyorum...
    En İyi Avı:
    Tek kelimeyle LEVREK 1 kğ yeter bana :)
    Arkadasım orda oyle biseyle karsılastıgında hicccc sinrlenmeden his sıkılmadan alıcaksın telefonu direk sahil guvenligi aricaksin sahil guvenlik bu konuda cok titiz davraniyor limandaki balıkcılara kök sokturuyor yeterki sen sikayetini et sona bak gor neler oluyor :) balıkcıların coguna ceza verilmis birsuru sebebten dolayı, sanırım en iyi calisan sahil guvenlik karatastaki :) baskasından haberim yok :p