Adana Ve Karataş Taki Tüm Zipkin Avcilari Artik Buradayiz

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında sinant tarafından paylaşıldı.

1. fishmanturan

fishmanturan turan dal

Favori Kamış:
    zıpkın,serpme,olta,
    En İyi Avı:
    kefal,levrek,çipura,lahoz,ahtapot,inneci(akrep),demiçi.
    aramıza hoşgeldiniz bende ADANA/ CEYHAN'danım YUMURTALIKTA dalıyorum.

2. ozkan01

ozkan01 Nurettin

Favori Kamış:
    DAM
    Favori Makine:
    shimano catana
    En İyi Avı:
    levrek 1.5 civarı
    doğrusunu söylemek gerekirse karataş dalış için pek müsait diil.Tek avantajı adanaya yakınlığı
    1-orman kampının aşağısındaki kayalıklar
    2-harbişin solundaki kayalıklar
    3-limanın sağındaki kayalıklar
    dalış için müsait yerler.Birde tekneniz varsa adaya çıkarsanız orasıda müsait. müsait olursa bende katılamak isterim sizlere genelde bulanık olur.mecburen erdemli ve sonrasında dalıyorum.

3. Sahmeran

Sahmeran Sahmeran

Adana - Karatas a Selam olsun.

Cocuklugu karatas in topraksu sivil savunma kampi eski adana koleji ve YSE kamplarinda gecmis bircok karatas yerlisinden cocukluk arkadaslari olan her yil mutlak karatasa gelen sahildeki lokanta yada adada balik yiyen karatastaki yazligimizi severek ziyaret eden benden tüm karatastaki dostlara selam olsun..
    Sudaki bulaniklik dedginiz sey ezelden beri SAKRA deriz o bölgenin aciginda cok yosun yetisiyor ve belli dönemlerde sahile vuruyor o döneme denk geldiginizde suda bulaniklik oluyor coguda yosunlar sebebindendir..
    Bende cok daldim ancak zipkin iyi kullaniyorsaniz seri hedefe dogru gönderebiliyorsaniz baliklara daha kolay yaklasabilme imkaninizda oluyor bunuda yabana atmayin , ayrica bulanik olmayan yerlerde var adalar ve cesitli kayaliklarin cevresinde av yapmaya müsait kadar acik olan bircok yer bulabiliyorsunuz.

4. bayozge

bayozge özge

adana tanışma

merhaba arkadaşlar ben 3 yıldz tüplü dalıcıyım zıpkına başlamak istiyorum siz ustalardan yardım almak isterim tanişmak ve beraber dalışa gidecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim bol köpüklü dalışlar

5. Pompacıyusuf

Pompacıyusuf Yusuf Demir

Slm arkadaşlar bende Adana’ya yeni taşındım aslen Adanalı olsamda. Zıpkınımla Yeni mera arayışındayım yardımcı olursanız sevinirim

6. harmadal81

harmadal81 emrah

Slm arkadaşlar ben de Karataşta ikamet ediyorum. Bu yaz sığ suda zıpkın avı yapmayı düşünüyorum. Acemiyim, yeni başlıyacam. Teorikte sürekli bişeyler öğrenmeye çalışıyorum. Tecrübeli zıpkın avcısı arkadaşlarla bu yaz arzu ederlerse dalış yapabiliriz. Herkese sağlıklı dalışlar ve kısmetler dilerim.

7. Ahmetheus07

Ahmetheus07 Ahmet Şahin

Merhaba abiler gencim yeni başladım zıpkınla dalmaya sizce 75lık zıpkınım var onun için tel palamutmu yoksa metal palamutmu kullanmalıyım. Metal palamut gözümü korkutuyor biraz tel palamutta sık sıkmı kırılır tavsiyelerinizi bekliyorum