adanalıdan yine isyan

Konu, 'Bölgeler' kısmında muzi ve pris tarafından paylaşıldı.

1. muzi ve pris

muzi ve pris

daha öncede yazmıştım adana karataşın ne durumda oldugunu yalnız balık yok abi adamlar sonuna kadar kazımışlar olan balık akıllanmış yemin yanından geçmiyor dün tine karataştaydım sadece kefala çalıştım ve 3 saat sonra hüsran ama denizden vaz ğeçtim artık kendi köyüm olan adana büyükdikili köyünün deresinde sazan ve yılan hatta 8 bıyık avına gidiyorum maksat tutmak ve o heyecanı yakalamaksa herşey mubak benden adanalı arkadaşlara tavsiye egerki bir tanıdıgınız yoksa karataşı iyi bilen kesinlikle ugramayın boş dönersiniz benden adanalı arkadaşlarıma tavsiye
    rast gele

2. Dicentrarhus Labrax

Dicentrarhus Labrax

Favori Kamış:
    zıpkın vardı beceremedim oltayla idare ediyorum...
    En İyi Avı:
    Tek kelimeyle LEVREK 1 kğ yeter bana :)
    isyankar arkadasım.. sen karatasın durumunu simdilik bosver de ne sekilde avlanıyorsun ondan bahset biraz :) karatasta guzel baliklar var eger yer biliyosan ve avlanma seklini, kullanıcagın yemleri biliyosan balıksız dönmessin... bizimle once avlanma seklini ve hangi balik için hangi yemi kullandıgını ve hangi bölgede avlandıgını yazarsan sana yardımcı olabilecek birsuru kişi çıkar, isyan etme artık sende balık tut :D

3. ozkan01

ozkan01 Nurettin

Favori Kamış:
    DAM
    Favori Makine:
    shimano catana
    En İyi Avı:
    levrek 1.5 civarı
    maviyunus ve esentepe sitesinin 2-3 km kadar açıgı var.dip tamamen kayalık balığın en ölü zamanında bile karagöz ve hani balığı geliyor.olta zevkini yaşamak için

birde girişte soldaki adanın tam sol hizasında 100 m kadar soluna gidip 20-30 m kadar karayadoğru gidersen dipte doğal bir boğaz su yolu oluşmuş. fishfinder ile taramıştık.orası iyi balık yapıyor.ama 3 defa çapa kesmek zorunda kaldık dikkatli olun.çapa balçığa gömülüyor.ara ara çapayı oynatmak lazım.

kıyıdan ise askeri gazinonun hemen solundaki burundan mümkün olduğunca ileri fırlatırsanız mırmır zamanı yakalama şansınız yüksek.bundan 5 yıl önce oradan bir öğleden sonra 4 nisanda 25 tane mırmır almıştım :)