Afyon-Eskisehir Büyükyayla

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında Drabull tarafından paylaşıldı.

1. Drabull

Drabull

Her ne kadar büyük balık vermesede doğası harika biyer. Ailecek gidilebilcek Eskisehir ve Afyona 60km uzaklikta güzel mesire alani. Simdi fotograflarinida koyucam.[​IMG]
    bunlar geçen haftaki Enduro motor festivalinden
    Shot with Canon EOS 20D at 2007-07-06

Bunlarda doğal güzellikleri.

Daha fazla koyamadim hata verdi;)
    Umarım hosunuza gider.
    Saygılar.

2. 03ufuk

03ufuk

Favori Kamış:
    Elektirk borusundan külah atar (dürbünlü)
    En İyi Avı:
    Çalışmalar devam ediyor.
    Eline sağlık Samet güzel resimler geçen pazar bende oradaydım eli boş döndüm ama..

3. Drabull

Drabull

biz her hafta gidiyoduk hep ufak tefek aliyoduk gecen c.tesi aksama dogru 1kg civari bi sazan aldik o kadar. Festivale yetisseydin cok eğlenceli oldu

4. 03ufuk

03ufuk

Favori Kamış:
    Elektirk borusundan külah atar (dürbünlü)
    En İyi Avı:
    Çalışmalar devam ediyor.
    Ben ailemle geliyorum oraya kızım çok sıkılırdı kalabalıkda o yüzden festival olduğunu bildiğim için pazar günü geldim.. Bende senin gibi bekar olsaydım kaçırmazdım emin ol:)

5. xDJx

xDJx Mehmet Kundak

Favori Kamış:
    Oltalarım
    En İyi Avı:
    El oltası ile Turna 7kg. sazan 6kg. yayın 7kg.Yılanbalığı 2.65kg.Alabalık 1.12kg.
    Geçen hafta bende ailemle gittim motorcular dönüyorlardı neyse her zamanki yerimize oturduk oltalarımı alıp küçük kızımla birlikte(Kendisi 4 yaşında amcaları ama felaket balık tutuyor o mantarı takibi balığı çekmesini görseniz hasta olursunuz Maşallah) gölün kenarına indik.Biraz avlandık sonra bentin yanındaki kayalığa gittik kayanın yanında ucuna bir teneke bağlı siyah naylon ip vardı diğer ucu suda yaklaştım sudaki ip hareket ediyor merak edip çektim veee nihayi görüntü ipin ucunda bir tiriviri ve bir kumcu balık balığı aldım tiriviriyide parçalayıp yaktıktan sonra geri kampıma döndük balığıda köze öylece gömdüm bir güzel B.klu kebap yaptım dede torun bizimkiler bayıla bayıla yediler.
    Piknik yapacaksanız mükemmel yer amaaaaaa bir şartla İnsan olduğumuzu ve Medeniyeti elden bırakmamamız gerektiğini unutmadan!!!
    Neden bu cümleyi kurduğuma gelince gidenler görüyordur her taraf çöplerle dolu.Herkes çöpünü bir poşete doldurup bıraksa veya götürüp bir yerlere atarsa ortam tertemiz olur.
    saygılar...

6. adnan26

adnan26 adnan gul

harika biryer ailemle sadece piknik yapabildik.bu guzelligi gorunce,takimlari nedengetirmedim diye dusundum.ama balik varmi yokmu hicbir fikrim yok.deneyimi olan arkadaslar varsa paylasmasini isterim
    saygilarimla,

7. OTTOMAN

OTTOMAN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kilo aynalı sazan :(
    ben oraya bir kaç kez kırmızı japon benzeri balıkları çocuklara tutturmak için gittim hatta birinde mehmet abiyle (xDJx) birlikteydik çocukları eğlendirdik tuttuğumuz kırmızı balıkları getirip akvaryuma koyuyoruz benim oğlan kendi tuttuğu balığı kendi akvaryumunda besliyor :)

8. ErenSaruhan

ErenSaruhan Eren SARUHAN

Favori Kamış:
    SHIMANO Nexave - Vengeance
    Favori Makine:
    SHIMANO Exage 3000 & DAIWA MegaForce
    O resmi olan motosiklet festivalinde bende oradaydim.dogasi cok guzel ama golde balik yok.denemelere ragmen alamadik balik. dun yan komsumda gitmis onlarda da durum ayni vurus bile yok.