agustos yada eylülde organizasyon varmi?

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında ZANDER tarafından paylaşıldı.

1. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Sevgili olta balikciligina gönül vermis dostlar. Kismetse Agustosun 20 sinden sonra bir ayligina türkiyedeyim. Eger Sazan , Turna, yada tatli su levregi icin o tarihler arasinda bir organizasyon var ise haberdar olmak istiyorum. Gecen yil oltalarimi getirmemistim:) ama bu sefer tedbirli geliyorum :) Hadi restgele.

2. KAYIN_CARP

KAYIN_CARP

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    AYNALI SAZAN 3,5 KG
    Türkiyede nereye geliceksin

3. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Gecen yil Türkiye turu yapmistim sanirim bu yilda aynisini yapicam, araba ile gelicegim icin yer önemli degil yani ankaradan ileri olmamak kaydiyla, Antalya ya dek her yer olabilir´. Ailem Kocaelinde yasiyor sanirim orda biraz uzun kalabilirim. Tesekkürler...

4. ertugrul

ertugrul ertugrul

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1,5 kg sazan
    ustam aracında varsa anladıgım kadarıyla tatlı su üstünde duruyorsun trakya trafını tavsiye ederim gerçi kocaelinde de güzel yerler var.

yuvacık barajı ben hiçi avlanmadım ama güzel av verdigini duymuştum orada okurken

hayırlı ve bol balıklı tatiller dilerim

5. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Ahhhhhh ah, bilmezmiyim Yuvacik barajini. Ama simdilerde bos, orda ancak zaman öldürülür baska bir seyi kalmadi ne yazikki :( Yinede tesekkürler bol avli günler dilerim.