ALaBalık deneyimden Yola cıkarak bazı bilgileri sizinle paylasmak istedim .... Anket

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında Ronder tarafından paylaşıldı.

?

"ALaBalık deneyimden Yola cıkarak" konusu sizce forumda kaldırılsınmı?

1. Bu konu kaldırılsın

oy sayısı 4
    25,0%
  2. Bu konu kaldırılmasın !

oy sayısı 9
    56,3%
  3. Kararsızım

oy sayısı 1
    6,3%
  4. Pek ilgimi çekmiyor

oy sayısı 2
    12,5%
  1. Ronder

Ronder

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    3 kg civarında
    Merhaba forum sakinleri bayadır bu forumda yer alıyorum bi çok dostumuz ve arkadaşımız oldu sicak bir paylaşım ortamı oluştu ve sizlere adepte oldum bu sicaklığınız dan ve dostaneliliğiniz den dolayı teşekkürler...

Bir çoğunuzun bilgi gibi ALaBalık deneyimden Yola cıkarak bazı bilgileri sizinle paylasmak istedim .... konu sahibiyim bu konun zararlı ve insanları kötü yola sevkettigini düşünenler ve bu baglamada kırıcı olan insanlar dan nette paylasımcı olmamayı düşünmeye başladım ve konun silinip silinmemeesi hakkında anket açtım lütfen yöneticiler bu anket sonucuna göre davranışta bulunsunlar saygılarımla

2. mhakanbasar

mhakanbasar Mustafa Hakan BAŞAR

Favori Kamış:
    SHIMANO VENGEANCE SPIN 2,10
    Favori Makine:
    Spro Red Arc Tuff Bady
    En İyi Avı:
    turna 102 cm 8,5 kg
    İlk başta açıklanan "eskiden kullanılırmış" bölümlerinin revize edilerek konunun günümüz avcılık kurallarına uygun hale getirilerek forumda tartışılması ve paylaşılmasına bence devam edilmedilir.

3. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Konunun kaldırılması kime fayda sağlayacak bilmiyorum herkes istediği yeri kesip kullanabilir kaldırılmasını istemiyorum ve oyumu bu yönde kullanıyorum

Son düzenleme: 29 Haziran 2007
  4. bd2002tr

bd2002tr

Favori Kamış:
    3 adet makaralı olta takımı
    En İyi Avı:
    sazan= 0, turna=1, yayın vs=0, 10 çuval yosun, ahh
    Konu içerisinde geçen, sirkülere umayan avlanma yöntemlerinin eskiden kullanılırmış ibaresiyle verilmesi, onların başkaları tarafından öğrenilip uygulanmayacağı anlamına gelmez. bu tabiiki konuyu açanı bağlamaz. Ancak sirkülere uymayan avlanma yöntemleri bir şekliyle başkalarına öğretilmiş olurki buda bu forum'un amaçları arasında değildir. Konunun bu haliyle kaldırılıp, konuyu açan kişi tarafından sadece sirkülere uyan kısımlarının yazılarak yeniden düzenlenmesi ve sirkülerdeki ilgili düzenlemelerinde belirtilerek yeniden açılması gerektiğini düşünüyorum.