Ank.YIBA da tanıdığı olan varmı?

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında CHALGICI tarafından paylaşıldı.

1. CHALGICI

CHALGICI

Favori Kamış:
    GENELDE ZİLLİ DİP,MAKARALI
    En İyi Avı:
    14 KG YAYIN..TABİKİ K.IRMAK VE 1,5 KİLO TURNA,4,5 KG.SAZAN
    değerli hobi dostları...düşündümde,bu balık avı işi her ne kadar bizi zevkiyle ihya etsede,aslında çaktırmadan bayağı bi maliyet çıkarıyo bizlere..hele hele turna avı.:eek: :eek: :eek: masraf üstüne masraf....
    ve sonuç olarak diyorum ki,eğer ankaralı hobi dostlarımızın yıba da yada bildiği başka bi av bayiinde etkili bir tanıdığı varsa,hattaa bu toptancılar bile olabilir.burada bizimle paylaşsın,gitsin o kişi ile konuşsun,kabul ederse,gelsin bizimle paylaşsın.
    hak vereceğinizi düşünüyorum,herkes biyerlerden alıyor ve hep kafamızda bir soru işareti?acaba uygun mu aldım,yoksa kazıklandımmı???:rolleyes:

hemi daha içimize siner yaptığımız alış-veriş,hemide bize özel bir mekan olur...sonuçta her türlü alış-verişte esas olan güven ve kalite değil mii???
    bunları sağlayacak birisini tanıyosanız,lütfen bizlerle paylaşın,teşekkürler...ilgili yorumlarınızı bekliyorum...hoşça ve esen kalın efenim :D:D:D

2. omur78

omur78

Favori Kamış:
    KAMIŞ
    En İyi Avı:
    TURNA 3,80 Kg. 1997 Gölbaşı
    Evet dostum sana katılıyorum devamlı bir adresten alışveriş yapmak çok iyi ve avantajlı oluyor , ben daha önce devamlı maltepe pazarındaki malzemeciden alışveriş yapıyordum fiyatlar yıba çarşısı ve dışkapıdakilere göre çok daha uygundu şimdi maltepe pazarı kapandı diyorlar uzun zamandır gidemedim heralde yeni bir adres lazım olacak sevgiler saygılar.

3. CHALGICI

CHALGICI

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    evet maltepe pazarı yaklaşık 2 ay önce kapandı.bize yeni bir yer lazım.ama sanırım diğer arkadaşların çoğunluğunun böyle bir kaygısı yok.ya da henüz görmediler konuyu.aslında çoğunluk tatilde sanırım.heralde gün geçtikçe çoğalır bu talep...bakalım bekleyip göreceğiz....
    sevgiler...

4. GurhanANKARA

GurhanANKARA

Favori Kamış:
    1.80 kamış,diamond RD630 makina
    En İyi Avı:
    Gümüş Balığı ( 6 gram )
    Valla ben Sincan da alt geçidin yanındaki av bayiinden alıyorum fiyatlar hesaplı Ulus'a giremiyorum park yeri falan müsait olmuyo..

5. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:
    Sazan 4 kg, 2,5 kg Sazan, 1,4 kg Sazan
    Ben Cuma günü Yiba çarşısında idim. Giriş kattaki bir dükkanda bana 4,5 YTL döner kaşık fiyatını 2. kata çıktım. Orada güzel bir dükkan var. Orada aynı marka kaşığa 1,7 YTL dedi neyse birçok eksik malzememi aldım. Çelik beden için en iyisi dedim. En iyisi diye verdi. Malum dün kesikköprüde idim. Bedenlerin 2'side duman oldu. Darma dağın ama bu arkadaşın suçuda yok bu bir gerçek genel anlamda sattıkları ürünler hakkında kendilerininde bir bilgisi yok. Yani iyi insanlar ama zıpkın Dalgıç malzemeleri ve havalı tüfekler üzerine yoğunlaşmışlar eğer bu arkadaşlarla konuşursak sanırım. Malzemelerini genişletirler birde Yiba çarşısında balık malzemesi satan pek bir yer yok. Benim gittiğim yerin bilgisi şu ; www.bahriyeli.com.tr , 3110350 telefonu Erkan Özmen sahibi ama benimle diğer bir arkadaş var o ilgilendi güler yüzlü bir arkadaş. Numan Kocacik diyede söylerseniz hatırlar sanırım. Kart vermiştim.

Saygılarımla

6. turna

turna

Neden yıba etrafı ?bana göre Kızılay tarafları,dışkapıya göre çok daha avantajlı,Ankara nın tüm semtlerşinde kızılaya vasıta var,dışkapıya yok.1 krş pahalı olsun ama balıkcı yolumun üzeri diye gelsin (kızılay meydandan değil tabiki)

7. kykh

kykh

Levent kardeş ben o senin istediğin botu gitti gidiyor komda görmüştüm hele bi gelde sen tatilinden buluruz o bottan sana ucuz yollu Oğuz abiyle biz balıkları bekletiyoruz< sen orda bot peşine düştün yahu :D

http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=2518421
    bak işte burdan genelde piyasaya nazaran daha ucuz oluyo bence burdanda alabiliriz ne dersin

Son düzenleme: 28 Ağustos 2006
  8. CHALGICI

CHALGICI

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    KARDEŞİM YETTİMM GALİİİİİİİ :D:D:D
    yarın gece biniyorum nasipse,sabaha ordayım.hafta sonuna yetişiyorum yani...bot konusunda da çok ciddiyim ayrıca.bizim işimizi görür kanısındayım.öpüyorum sizi görüşürüz...

9. CHALGICI

CHALGICI

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    ağbicim,tabiiki şart değil semt falan.birisi bize desin uygun yer burasıdır diye,walla gölbaşına gidek :D

10. kykh

kykh

Allah yolunu açık etsin kardeşim hayırlısı ile gel