ankara çamlıdere barajı

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında turnaaşığı ankaralı tarafından paylaşıldı.

1. albeton

albeton Ali

En İyi Avı:
    kötü av yok
    kefal vardır diye umutlanmıştım ama görünüre göre yokmuş. aslında bu zamanlarda sazan olması lazım.

2. tvdeilkkez

tvdeilkkez Mustafa

Akşam 17:00 da çamlıdereye yola çıkacağız. Av Sazan avı. Gelişmeleri eğer şebeke müsade ederse ordan anbean raporlamaya çalışacağım.

3. ercan_06

ercan_06 ercan

slm

slm 24.09.2010 tarihinde çamlıdere barajına gittim turna yok ama güzel sazan ve kefal çıkıyor.yem olarak civci yemi kullan

4. albeton

albeton Ali

En İyi Avı:
    kötü av yok

şamandıralımı dipmi kullanmak iyi olur acaba kefal için.

5. tvdeilkkez

tvdeilkkez Mustafa

Çok verimli bir av oldu

04.10.2010 pazar akşam 18:00dan 05.10.2010 pazartesi akşam 18:00 e kadar yani tam birgünlük kamp kurduk. 8 yaylı 2 tane küspeli toplam 10 tane dip oltamızla 50ye yakın Sazan - Aynalı Sazan ve Kefal tuttuk. Yalnız birçoğu 30cm altında olduğundan bize sadece 13 tane kaldı. En büyüğü 1,5 kğ ağırlığındaydı. Su okadar temizki suyun temizliği balıkların tadına vurmuş diyebilirim. Ben hiç bukadar güzel Sazan yediğimi hatırlamıyorum. İnşallah suyu kirletip balıkları hiç etmezler. Balık tutanların gerçekten çok hassas olması lazım çünkü gelen balıkların bir çoğu limit altı.Eğer bu kış ve önümüzdeki üreme mevsiminde ağ atılmaz ise ve kötü niyetli kişilerden uzak tutulabilirse çamlıdere barajı Belki Türkiyenin en temiz ve En verimli olta balıkçılığının yapıla bileceği bir baraj olabilir.

6. turna

turna

Tebrikler güzel av yapmışınız ama hani resimler.

7. tvdeilkkez

tvdeilkkez Mustafa

:D resim çekmek hiç aklımıza gelmedi ama 3 saatlik bir video çekimimiz var. eğer o videoyu montajlayıp ufalta bilirsek yükleye biliriz. :D ama facebook sayfamda ekli video var. :D