Ankara-elmadağ'dan slmlar

Konu, 'Tanışalım' kısmında turna_meps tarafından paylaşıldı.

1. turna_meps

turna_meps

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    74cm turna kesikköprü,6kg sazan(1990 eymir gölü),90cm yayın kızılırmak,80cm barakuda bodrum
    Öncelikle bu sitedeki değerli insanlara merhaba demek istiyorum böyle bir site kurarak balıkçılık ve dostluğu bir arada tutmuşunuz böyle bir birlkikle iç sularımızda hiç bir sorun kalmıyacağına inanıyorum.

Ben 13.10.1965 ankara elmadağ doğumluyum şuanda roketsan fabrikasında kimya mühendisiyim konumuz olan balık avı ise ben turna ve sudak avı dışında pek avda bulunmam ama nereye gitsem oğlumu'da götürür onu amatör balıkçılığa kazandırırım eminim ki ileride benden çok daha usta bir amatör balıkçı olur.

Sizlerde çocuklarınıza amatör balıkçılığı sevdirin

saygılar

2. simendifer

simendifer Sennur

Merhaba, aramıza hoşgeldiniz :p

3. ruludag

ruludag

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.5 SAZAN
    Merhaba, aramıza hoşgeldiniz

4. mitser06

mitser06

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    5,5 kilo aynalı
    elmadağlı abim hoşgeldin.Yeni nesilere bu zevki taşımak ,taşıttırmak gerçekten çok güzel.

5. hoşgeldiniz aramıza :)

6. Akın52

Akın52

aramıza hoşgeldin, rastgele:)

7. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    bülent abi aramıza hoşgeldiniz umarım güzel vakit geçirirsiniz sevgiler saygılar;)

8. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    abi aramıza hoş geldin

9. bayduman

bayduman

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan 4 Kilo
    Aramıza Hoş geldiniz.

10. anil20

anil20

Favori Kamış:
    gırgır dip takımı ve şamandıra
    En İyi Avı:
    aynalı sazan 5 kg.
    aramıza hoşgeldin abi:) :)

11. djemr

djemr

Favori Kamış:
    Olta, Zıpkın
    En İyi Avı:
    Kırmızı Benek alabalık, 5.5 KG
    Aramıza hoşgeldiniz Bülent abi... :)

12. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    aramıza hoşgeldiniz.:)

13. svergie-06

svergie-06

Favori Kamış:
    olta
    Aramiza hosgeldiniz ben su an Isvecte yasiyorum ama yaklasik 5 sene once roketsan personel servisini yapmistim memnun oldum

14. turna_meps

turna_meps

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    74cm turna kesikköprü,6kg sazan(1990 eymir gölü),90cm yayın kızılırmak,80cm barakuda bodrum
    arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim çok güzel karşıladınız böyle insanların katıldığı siteye girmek beni çok mutlu ediyor saygılar

15. guvhan

guvhan Abdullah

Favori Kamış:
    Alba Star Lucky 3.50m
    Favori Makine:
    Alba StaR Atom 80
    En İyi Avı:
    800gr Lüfer
    Merhaba, aramıza hoşgeldin turna meps..

16. ahmet üçer

ahmet üçer

Favori Kamış:
    gnl.olta dip şamandıralı
    En İyi Avı:
    5-6kg sazan
    Tanışalım

Merhaba arkadaş,bende 1965 doğumluyum.Bende Gökçekaya Barajında çalışıyorum.Ve burada balık tutuyorum.Doğru söylüyorsunda;bu iç suları genelde fabrikalarımız kirletmiyormu?Yanlış anlamayın sizi sorumlu tutmuyorum.Sizin işyerinde gerek sular için gerek hava için bir önlem alınmışmıdır?Biliyorsunuz ki Gökçekaya Barajı Sakarya Nehri üzerinde ve bu nehre Ankara dan Ankara Çayı ve Eskişehir den Porsuk Çayı katılmaktadır.Bizim gölde kirlilik aşrı derecede fazladır.Koku deseniz ona keza.Düşünün suda yaşayan tüm canlıların halini.Diyeceğim şudur ki bunu önlemek için herkesin seferber olması lazım,insaların bilinçlendirilmesi gerekir.Bakınız siz çocuğunuzu amatör balıkçılığa alıştırıyorsunuz;ne güzel ama bu kirlilik bu hızla devam ederse çoçuklarımız nerede,nasıl balık tutacaklar?Tam hatırlamıyorum ama bir Kızıldereli Atasözü vardı:Biz bu dünyayı çoçuklarımızdan öndünç aldık.Ne kadar doğru ve anlamlı değilmi?Saygılarımla Ahmet Üçer

17. ahmet üçer

ahmet üçer

Favori Kamış:
    gnl.olta dip şamandıralı
    En İyi Avı:
    5-6kg sazan
    Tanışalım

Merhaba arkadaş,bende 1965 doğumluyum.Bende Gökçekaya Barajında çalışıyorum.Ve burada balık tutuyorum.Doğru söylüyorsunda;bu iç suları genelde fabrikalarımız kirletmiyormu?Yanlış anlamayın sizi sorumlu tutmuyorum.Sizin işyerinde gerek sular için gerek hava için bir önlem alınmışmıdır?Biliyorsunuz ki Gökçekaya Barajı Sakarya Nehri üzerinde ve bu nehre Ankara dan Ankara Çayı ve Eskişehir den Porsuk Çayı katılmaktadır.Bizim gölde kirlilik aşrı derecede fazladır.Koku deseniz ona keza.Düşünün suda yaşayan tüm canlıların halini.Diyeceğim şudur ki bunu önlemek için herkesin seferber olması lazım,insaların bilinçlendirilmesi gerekir.Bakınız siz çocuğunuzu amatör balıkçılığa alıştırıyorsunuz;ne güzel ama bu kirlilik bu hızla devam ederse çoçuklarımız nerede,nasıl balık tutacaklar?Tam hatırlamıyorum ama bir Kızıldereli Atasözü vardı:Biz bu dünyayı çoçuklarımızdan öndünç aldık.Ne kadar doğru ve anlamlı değilmi?Saygılarımla Ahmet Üçer