ankaralı arkadaşlar yardım

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında avcımurat tarafından paylaşıldı.

1. avcımurat

avcımurat murat

Favori Kamış:
    degışık oltalar
    En İyi Avı:
    balıkta geçen butun anılar
    ankaralı arkadaşlar.sızden bır konuda yardım ısteyeceğim.bu hafta sonu arkadaşlarla ankara cıvarında gunduz ve gece balık avlayacagız.ozellıklede yayın avlamak ıstıyoruz.yayın cok avladım ancak ankara bolgesınde hıc gıtme fırsatım olmadı.forumdan takıp ettıgım kadarı ıle bu iş ıcın en uygun yerler sakarya ırmagı yada kızılırmak.bu bolgelerı bılen arkadaşlardan rıcam acaba hangısınde yayın yakalama olanagımız daha yuksektır.tabıkı bolgelere daha once gıtmedıgımızden ulasım ımkanımızda degerlendırmek gerekır.şimdiden teşekkurler.;)

2. kykh

kykh

Yayının sezonu değil henüz şu an yayın avı yapmak hiç uygun olmaz bence başka hedef bulmalısın

3. avcımurat

avcımurat murat

Favori Kamış:
    degışık oltalar
    En İyi Avı:
    balıkta geçen butun anılar
    şu anda pek dogru zaman değil tabıkı.ama zamanımız ancak buna elverıyo.bırazda ılerkı zamanlar ıcın tabıkı sorum.yanı özellıkle yayın ıcın sakaryamı ? yoksa kızılırmakmı?tabıkı sadece yayın degıl dıger dere balıklarıda avlayacagız.;)

4. avcısuat

avcısuat

Favori Kamış:
    İTALYAN 4.30 3 PARÇALI KAMIŞ
    En İyi Avı:
    TURNA 4,5 KG 7,2KG AYNALI SAZAN
    sakaryadan

merhabalar ben sana sakarya için bilgi verebilirim şu anda sakarya çok yüksek ve bulanık akıyor,biz yazın sonlarına doğru gideriz sülük,yada tavuk bağırsağı ile çok iyi sonuçlar aldık tavsiye ederim.sakaya sınırları içinde en iyi avlak pamukova ülker fabrikası arkasıdır.geçen sene ağ ile 142 kg yayın tuttular fakat ağile:( hayırlı geceler