Antalya Çevresinde Tatlı Su Balıkçılığı?

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında submarine tarafından paylaşıldı.

1. submarine

submarine Emre Karael

En İyi Avı:
    9,5 kg Kum Gridasi
    Arkadaşlar selam yazılarını ver resımlerınızı ımrenerek okuyan ıkı arkadasız ve çalısıyoruz sadece pazar gunlerımızı degerlendırebılecegımız balık tutarak tabıkı
    Antalya çivarındakı tatlı su balıkcılıgı yapabılecegımız yerler hakkında bılgı almak ıstıyoruz
    Sehir merkezındeyız arabamız yok ama motor kıralayıp gıtmeyı dusunuyoruz hadı arkadaslar su ıkı garıbana bu sıte balık fotografı koyma sansı verın
    hepınıze bol sans

2. CHEF__

CHEF__ idris ÖZDEMİR

Favori Kamış:
    olta
    slm

merhaba arkadaşım şehir merkezinde isen kundu'yu geçince topkapı otele varmadan yol üzerinde bir köprü göreceksin bu köprünün yanından sahile doğru biraz yürü ve rastgele deyip oltanı salla benim bu suda avladığım balıklar
    yılanbalığı,yayın,sazan,kefal.Yanımda levrek tutanda oldu anlayacağın oldukça verimli bir yer,size rastgelsin

3. submarine

submarine Emre Karael

En İyi Avı:
    9,5 kg Kum Gridasi
    Bigi İçin çok teşekkurler ustad
    peki bı karacaören barajları hakkında bilginiz varmı

4. CHEF__

CHEF__ idris ÖZDEMİR

Favori Kamış:
    olta
    malesef karacaören barajı hakkında bir bilgim yok aslında kulaktan duyma orada tatlı su levreği yada sudak balığının çıktığını duydum ama gitmek nasip olmadı

5. ripple

ripple

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak
    karacaören

emeğinize sağlık güzel bir çalışma olmuş.uygun olan en kısa zamanda oralara gitmeyi düşünüyorum.bende izlenimlerimi anlatırım.

6. enver15

enver15

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    8.5 kg Sazan
    arkadaşlar ben karacaören barajına çok kez gittim orada olan balıklar; alabalık sazan (aynalı ve pullu), levrek (sudak,dişli) eğer karadan avlanacaksanız en çok tutacağınız balık sazan olur. eğer ki tekne ile çikarsanız levrek ve alabalık tutabilirsiniz bu balıklarda hatırlı balıklardır ama tavsiyem kargı köyünden ava çıkmanız çünkü burada kooparatif yok ve eğ ile balık tutmak yasak onun için balık sayısıda epeycene fazla

7. enver15

enver15

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    8.5 kg Sazan
    ben en son mart ayında gittim ve çok fazla balık tuttum ve ayrıca 7 metreli kargı kullanarak denemeyen varsa denesin çok zevkli bir şey arkadaşlar

8. hauki

hauki mustafa cecen

Favori Kamış:
    olta ve zipkin
    En İyi Avı:
    görup de tutamadigim balikti
    ben kizilot konya yol ayrimida eger gidebilirsen karpuz cayi var...aynali sazan,levrek,kefal felan cikiyo ben hic bos donmedim..her gittigimde genelde levrek aldim hatiri sayilir 1-3 kg arasi..6mt kamisla kefal sazana takil iki yavru kefalide levrege salla deniz tarafinda otur bekle..bos donmezsin