Antalya'da Balık Durumu

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında covanny tarafından paylaşıldı.

1. covanny

covanny Fatih

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kg turna
    Arkadaşlar merhaba Antalya da şu aralar durumlar nasıl.Ben bayağıdır balığa çıkamıyorum kıyı ve teknede durum nedir öğrenmek istiyorum hepinize sevgi ve saygılarımla rastgele.

2. cete

cete

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan 3.7 Kg
    gunaydın nasipse birazdan inecegim sahile ama nereye gidecegimi bilmiyorum tavsiye alabilirim

3. covanny

covanny Fatih

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kg turna
    Günaydın

Emrah merhaba sahil için tavsiyem ben lara sahilinde avlanırım sanırım mırmırlar biraz küçüktür başka konyaaltı var ama ben pek avlanmam orada benim tavsiyen birde
    kayalık bölgeler fazla kimsenin inmediği yerler bul ıskaroz,sokar,serpe, çıkabilir şansın varsa sargos ve karagözde alabilirsin ama sabah erken saatlerde saat bence şu an geç.

4. cete

cete

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan 3.7 Kg
    teşekkürler fatih kardeş bugünkü amacım sadece yer seçmek olta atmak yarın erkenden ineceğim sahile tavsiye etiğin yerlere bugün bakarım ;)

5. covanny

covanny Fatih

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kg turna
    takım ne kullanıcaksın

6. erdo77

erdo77 erdoğan

selam arkadaşlar ben cumartesi antalaya gidecem bana tavsiye edebilecğiniz yerler var mı sahil de

7. Burhaniyeli

Burhaniyeli

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    En İyi Avı:
    akya 28kg
    uzun bi aradan sonra tekrar burdayım son 2 yıldır antalyadaydım sana önereceğim tek bir yer var kemer beldibi 3 te en son otel leo hotels arma nın bitşinde taş iskele kalıntısı var ordan çok güzel balık yakalayabilirsin yem tuzlanmış sardalya yada teke 20gr kurşun 2 li kanca çok rahat çıpra mırmır alırsın

Son düzenleme: 24 Haziran 2009
  8. denizci07

denizci07 ramazan günay

Favori Kamış:
    penn-şekspir
    En İyi Avı:
    8,5 kg grida
    büyük limanda balık var tek iğneyle levrek -kefal alıyorlar

9. kilicbey

kilicbey İsmail Kiliç

En İyi Avı:
    MIRMIr. 1.5 Kg LEVREK2 Kg Köpekbalığı 1 metre.
    Bahsettiğin yer Göynük beldibi, orayı Antalyada bulunduğum süreçte banada çok tavsiye etmişlerdi.

10. erdo77

erdo77 erdoğan

antalyanın kemer ilçesi kındıllı ceşmede balık çok diyorlar doğrumudur acaba doğruysa ne cıkıyor bileniniz var mı

11. mcdrej

mcdrej ALİ BARAN

Balık çeşidini az yazıyorum kimseye burda bu çıkar demek istemem sonra hani burda o balık yok derler. Denize herkez oltasını sallarken rasgele diye sallıyo ne zaman ne çıkacagı belli olmadıgı için ve bu arada şu an antalyada en iyi bizim tabirimizle sokar ( çarpan ) var

....................bu söylediklerim sadece avlak yerleridir..........................

1) kundu çayının denize düküldügü yerde akşam üstü .... ( at-çek ) levrek için
    2) lara sahilden yine akşam geç saatlerde.....( 2 li dip oltası ) mırmır
    3) lara sahilinden sabah saatlerinde....( k.sarması ile ) kefal
    4) kundu çayının berisindeki acı suyun içinden saati fark etmez ....( tek igneli yada sarma ile ) kefal
    5) kopak çayının agzından akşam üstü.... ( at-çek ) levrek
    6) kopak çay içinde saat fark etmez ....( tek igne - yada k.sarması ) kefal
    7) karpuz kaldıran jandarma yanındaki burundan erken vakitlerde...( burası karışık bi yer ne çıkacagı belli olmuyo ama en iyi kefal var )
    8) fener önü .... burasıda aynı ne zaman ne çıkacagı belli olmuyoo
    9) kemere giderken 2 tünelin orası ( burası gençlere göre çok kayalık ve uçurum :} )

12. juniorfishhing

juniorfishhing İbrahim KAYA

kemer kirişte iskelnin altı turistler ekmek ata ata levrekleri toplamış orada tek iğne ile levrek tutabilirsiniz