Apnea

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında eser tarafından paylaşıldı.

1. eser

eser

Arkadaşlar apnea markası nasıldır( tüfeği elbisesi paleti) bilenler paylaşırsa sevinirim.

2. CEM_CEYLAN

CEM_CEYLAN

Favori Kamış:
    Zıpkın
    En İyi Avı:
    930 gram RUS KEFALİ
    eğer yeni başlayacaksan apnea tam ideal hatta professioneller bile kullanır her ürününü tavsiye ederim palet hariç(çünkü kullanmadım yanlış bilgi vermek istemem) her ürününü kullandım özellikle elbisesi çok kullanışlı 5 mm elbise ile martan sonundan ekim sonuna kadar rahatlıkla marmarada av yapabilirsin

3. eser

eser

Sevgili Cem verdiğin cevap için teşeşkkür ederim.

Ben bu işe yeni başlıycam o yüzden daha araştırma içindeyim bu gün bir kaç yer dolaştım omere falan baktım ama ben bu işi pek prof. düşünmediğim için onu düşünmüyorum. Ama bir mağazada apnea ürünlerine çok güzel fiyat verdi eğer ürünler kullananlar tarafından tutuluyorsa kısa bir araştırma daha yapıp almayı düşünüyorum.

4. CEM_CEYLAN

CEM_CEYLAN

Favori Kamış:
    Zıpkın
    En İyi Avı:
    930 gram RUS KEFALİ
    Eser apneayı tavsiye ederim uzun zaman işini görür fakat omerın neopreni biraz daha kaliteli fakat yeni başlayan biri için çok pahalı ben geçen sene grey mimatic almıştım insan kullanmaya korkuyor çizilirmi yırtılırmı diye sana tavsiyem al bi apnea bak keyfine

5. mahmutsahin01

mahmutsahin01

Favori Kamış:
    zıpkın-olta
    En İyi Avı:
    6 kilo lagos
    sana tavsiye

bende fazla profesyonel olamamakla beraber power point 100 lük zıpkın aldım hem kurulumu güzel ve kullanışlı iyi atışlar yapabiliyorsun....öncelikle su altında bir hef yap kendine ona atış yap onla calışşş daha sonra nekadar başarılı olacacaksın kendinde anlarsın değerli arkadaşımm...diğer malzemeleri apnea değil ama arkadaşlarım tavsiye ediyorlar sizlere adanadan selamlar ....atışlarınız herzaman güzel olsun.....