arabaya giren yılan

Konu, 'Av Hikayeleri' kısmında Mehmet Demirörs tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Demirörs

Mehmet Demirörs Mehmet

Favori Kamış:
    Oltanın her türü
    En İyi Avı:
    Hatırlamıyorum öyle çok ki
    3 yıl önceydi kırşehirde kum ocaklarında yani kızılırmakta avlanıyoruz ..bir ara arabadan birşey almak için yöneldiğimde ön kapudun alt tarafından birşeyin sarktığını gördüm.allah allah dedim elektrik kablosu nasıl öyle sarkmış dedim..biraz daha dikkatli baktığımda o şeyin içeri doğru çekildiğini farkettim..hemen arkadaşları çağırdım kaputu açtık oraya buraya baktık sular döktük değnekle orayı burayı muhtemel saklanacağı yerleri dürtükledik yok yok yok...neyse herkes balığına devam neyse ..geldik okulumuzun lojmanının bahçesine birdaha kaputu açıp bakalım dedik .açtık açar açmaz yılan elimi sokarak açtığım kilitin hemen yanında çöreklenip yatmış.allahtan elimi falan ısırmadı pejoların ön kaputu elini sokarak açılıyor...neyse inmesi için bir sopayla heeyt hemşerim diye dürtükledik bu seferde gitti biryere girdi ..yine ara tara yok yok yok ..benzinciye gittik altına yığınla su vurdurduk ama yolda gelirken her an sanki gaz pedalının oradan çıkıp geliverecekmiş gibi ödümüz koptu...heyacanlı ve maceralı bir yolculukla ankaramıza ulaştık..

2. carpangler

carpangler

Favori Kamış:
    olta
    Valla hocam tam bir macera adamısın;kangaldı yılandı...:D :D Neyse geçmiş olsun.

3. simendifer

simendifer Sennur

Hocam köpek kovucudan sonra size bir de yılan kovucu bulmak gerekecek şimdi :D Geçmiş olsun...