arkadaslar bi kampanya baslatsak nasıl olur

Konu, 'Genel Konular' kısmında kancacı tarafından paylaşıldı.

1. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    arkadaslar malum kuresel ısınma ıle basımız dertde hava sıcaklıkları dıger senelere gore haylı degısıklıkler gosterıyor yagıs yagmıyor kuraklık kendını gostermeye basladı . ben dıyorum kı bızde amator balıkcılar olarak bı kampanya baslatsak yesıllendırme kampanyası fıdan dıkımı hepımız bırer fıdan bagısı yapsak guzel olmazmı. bızler bılınclı bıreyler olarak bu dunyanın bıze aıt oldugunu bılıyoruz yapmakta yıkmakta bızım elımızde olan bısrsey bılınclı kısıler olarak hep yapıcı olmamız gerek yapıcı olmak ıcın de bırseyler yapmak gerek...

kısacası bu kotu gıdısın yavaslaması ıcın caba harcasak her ınsan oglu bı ıpın ucundan tutsa neden bılmıyorum ben uye olmadan once boyle bır kampanya yapıldımı ama ben ıcınde oldugumuz durumu dusununce uzuluyoum bıseyler yapaalım ıstıyorum . atalarımz ne guzl soylemıs: kı bır elın nesı var ıkı elın sesı var gelın bu seslerın mıktarını arttıralım ne dersınz

2. Kelanj

Kelanj

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7.5 kg.Sazan.

Güzel düşünce tebrik ederim.Ankara Team olarak bundan sonra gideceğimiz avlak yerlerine eğer ağaç yoksa orayı ağaçlandırmayı yapacağız.Her gidişimizde birkaç fidan götürsek altında oturabileceğimiz ağaç gölgemiz olacak sonuçta.Bu uygulamayı ilk önce K.Boğazı barajında deniyeceğiz.Saygılar.

3. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
  4. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    evet daha once yapılmıs ama ben bırkz ıle sınırlandırılmamalı 5 fıdan 10 fıdan bızı krıze sokmaz dıye dusunuyorum

5. flazer

flazer mehmet ali filizer

Favori Kamış:
    YILMAZ 90 LIK ZIPKIN SHEAKPER MAKARALI OLTA VEDE ALBA NIN KAMIŞLARI
    En İyi Avı:
    TATLI SUDA 43 KG AYNALI SAZAN(rüyamda)5,5kg aynalı sazan,6KG DÜZ SAZAN, DENİZDE 2KG MIGRI
    güzel fikir ince üşüncenizden dolayı tebrik ederim slmlar

6. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Tabii ki haklısın kardeşim zaten bizlerde senin gibi düşündüğümüz için gelenekselleştirileceğini yazdım ya ;) ;)

7. Kelanj

Kelanj

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7.5 kg.Sazan.
    Kesinlikle krize sokmaz:) .Biz her hafta balığa gittiğimiz için bir yaz sezonunda toplamda 100 adet fidan dikebiliriz;) .Ayrıca belirlenecek bir yere toplu olarak fidan dikimine katılırız.:)

8. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    hemn hemn her bolgeden yuzlerce ınsan var sanırım her bolgeye ayrı ayrı toplu dıkımler yapabılme sansımız olurmu acaba

9. Kelanj

Kelanj

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7.5 kg.Sazan.
    Tabiki olur.Her bölge kendine göre organizasyon yapar.Balık tutma değilde fidan dikme organizasyonu olur,güzelde olur.:)

10. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Bölge bölge olursa zor olur arkadaşlar
    toplu olarak bir kampanya düşünülür yine
    bölge olarak düşünüldüğü zaman maliyet artıyor
    Müjdat abi gelince bu konuda gerekli açıklamaları size yapacaktır zaten...

11. Kelanj

Kelanj

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7.5 kg.Sazan.
    Tamam o zaman Müjdat'ı bekleyelim.:)

12. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    neden hocam ben derımkı sade bır yer ıcın degıl yayalım her bolgeden 50 kısı olsa bır fıdanın malıyetı nedırkı

13. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Ufuk kardeşim düşüncelerin ve duyarlılığın için seni kutlarım :)

Ama malesefki bu işler senin düşündüğün gibi olmuyor .hadi şuraya 50 Ağaç dikelim kampanya yapalım falan malesefki bu şekilde yapılamıyor.

Serdar ağbin sana bizim yaptığımız bir kampanyanın linkini vermiş eherki orayı incelersen az çok bu konular hakkında bilgi sahibi olabilirsin..

Dediğim gibi düşüncen çok güzel eğerki bizlerle burada kalıcı olursan bu konuları her sene buradan takip etme ve katılma şansın olucak..

Ben zaten bunu Allah izin verirse her sene geleneksel hale getirme teklifimi sundum arkadaşlara ve öylede olucak ...

Ve bunu her yıl farklı illrde yapıcaz yanı sadece İzmirde değil Bu sene İzmir oldu seneye Akkara veya istanbul,Yani neresi acil ise .Her sene bu kampanyayı tekrarlıyacahız ..

Senide aramızda görmekten mutluluk duyacağız.Düşüncelerin ve duyarlılığın için teşekkürler .eğerki bu konuyla ilgili başka fikirlerin ve düşüncelerin varsa bizimle paylaşırsan memnun olurum .

Umarım kafanı şişirmemişimdir saygılar sunarım,sevgiyle kal.

14. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    kafa sısırmek mı o nedemek abı ayıp edıyosun bende aranızda olmaktan mutluluk duyarım tabıkı