arkadaşlar havuz balığı avlıyacagımız göl veya göletler varmı?

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında orjinallaz tarafından paylaşıldı.

1. orjinallaz

orjinallaz

burda eskıden vardı kartal oto pazarının oraki golde tutardık kırmızı havuz japonları akvaryuma koyardık ama simdi bir tane kalmadı israil sazanı atmıslar göle diye duydum istanbula yakın baska böyle bir göl veya gölet biln varmı :) istanbul dısıda olabilir ama mümkünse istanbul içi simdiden tesekkürler:D

2. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Yozgat gelingüllü barajı.

3. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    adem kardeş samandıra göletini biliyorsan orada havuz balığı yakalıyabilirsin bilmiyorsan tarif ederim;)

4. avcı_55

avcı_55 Alaattin ışık

Favori Kamış:
    Olta.
    İzmit Tahtalı barajında bu balıklar mevcut.

5. orjinallaz

orjinallaz

ESABİ kardesim ALLAH rızası için tarif et?

esabi kardesim biliyorsan ALLAH rızası için tarih et şu göleti :D balık kalmadı akvaryumda hem gol balıkların uremesı daha kolay oluyor bende vardı bır ciftte birisi oldu bundan once ondan bir kere yumurta almıstımta cogu mantarlasıp oldu simdi bir tarif etsene kardes bu goleti:D simdiden cok tesekkurler

6. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    adem kardeş sanırsam abi diye hitap etmen gerekiyor 1988-1970=18 matamatik hesabı tarif içinse resimleri hazırlıyorum göndericem

7. orjinallaz

orjinallaz

kusura bakma?

kusura bakma abi imzana hiç bakmamıştım amacım saygısızlık değildi :( samandıra beledıyesının sitesine girdim yinede bulamadım sadece resimlerini koymuşlar :) ama başka birsey yok sanada zamet ediyoruz ama abi biraz oyalanalım kartala yakın mı bu göl yada oraya ulaşabilecegimiz iett vs gibi araclar biliyomusun abi birde onu yazarsan sevinirim simdiden tessekurler

8. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    arçla gidersen orman girişinde para alıyorlar orası milli park balık tutmak serbest araçsız gidersen kapının alt taraflarından beleş girersin

9. orjinallaz

orjinallaz

büyüksün abi

cok saol ellerın dert görmesin en büyük balıklar her zaman oltana takılsın abi:D

10. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    eskiden kartaldan samandıra veysel karani mah. otobüsleri (mavi otobüs) kalkıyor göletin altında duruyorlardı şimdi bilmiyorum veya sultan beyli oto. bin eca fabrikasında in 20 dk yürü

11. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    sende sağol kardeş şimdiden rast gele ama yazın daha iyi balık yapar oralar 1 ay sonra

12. orjinallaz

orjinallaz

saol

abi bir ay sonra ordayım inş iyi balık yaparmı abi hiç daha önce orda avlandın mı?;) ustamızsın sen bilirsin.:D

13. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    kardeş ben orada sazan avladım bundan 15-16 sene önce o zamanda havuz balığı vardı orada birkaçtane yakalmıştım en son geçen sene oraya pikniğe gittiğimde sodum artık sazan kalmamış havuz balığı varmış yalnız kardeş bir yerde yazmışsın o balıklardan ömerliye atmak lazım diye sakın öyle birşey yapma 10 sene önce ömerliye israil sazanı attıklarında sevinmiştik herkes tutması kolay diye onu tutar bizde tutması zor olan aynalı sazanı tutrız diyorduk ama yanıldık çünki herkes o balığı tuttu ama biz aynalı tutamaz olduk çünki israil sazanı aynalı yumurtalarını ve yavrularını yiyor bize balık kalmıyordu ve bu gün biz çocukluğumuzun geçtiği ömerliye gitmez olduk sakın o balıkları başka bir yere bırakma selamlar

14. 16hayalci

16hayalci

Favori Kamış:
    oltacı
    En İyi Avı:
    20 kg aynalı
    selam arkadaşım aradığın bursa da var bilmem uygun olurmu yaşar doğu göleti mudanyanın üstünde ve keles gököz göleti tutmaya bıkarsın çok var

15. orjinallaz

orjinallaz

yok abi ben şaka yapmıstım bu işler bizim gibiler için değil ancak devlet kontrolünde bir yere balık salımı yapılır oda uygun gorulurse ben işin sakasını yapmıstım artık ömerlidende süs balıgı cıkarsa millet nerden balık yiyecek saygılarımla

16. orjinallaz

orjinallaz

bu konuyla ilgilenenlere

arkadaslarım,abilerim :D bu konuyla ilgilendiginiz için herkese sonsuz tşkler ülkemin her yeri bir cennet köşesi bir gün burda bahsi geçen her göle ve gölete gitmeye calısacagım:)

17. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    kardeş yardımcı olabildikse ne mutlu bize oltandan balık yüzünden mutluluk eksik olmasın

18. Bozüyüklü

Bozüyüklü

Favori Kamış:
    4 metre karbon makaralı
    En İyi Avı:
    2 kg sazan,1 kg alabalık
    pazaryeri bozcaarmut göleti,kıranşeyh barajı,pazaryeri k.elmalı göleti,kızıldamlar barajı v.s.. bu yazdıklarım bilecik ve çevresindeki gölet ve barajlar..ben bi türlü yaşatamadım akvaryumda,suyu çok çabuk kirletiyorlar...

19. oltam_ve_ben

oltam_ve_ben

Favori Kamış:
    Sopasız El Oltası
    En İyi Avı:
    22kg aynalı sazan
    Arkadaşlar ben samandıra göletini çok iyi biliyorum.22 kg lık aynalı sazanımı orada tutmuştum.fakat ozaman sene 1998 idi.sonra sular çekildi.Hiç balık kalmadı.Sanırım şuandada yok.Ben burada oturmama rağmen kimseden duymadım orada balık olduğunu.Varsada tahminimce küçüktürler.Bence değmez oraya gitmek.Ama yinede sen bilirsin.