artık avlarıma büyük bir destekle gideceğim :)

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında Phenomen tarafından paylaşıldı.

1. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    2,5 aylık rotweiller köpeğimle .. adı altar yeni geldi bana :) Böylece silah kullanmama gerenk kalmadı :)

2. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    BEN DE OTOMATİK TÜFEK VE ROKETATAR ALDIM..:D :D :D
    Baliğa Mi?
    Savaşa Mi?

3. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    ağ atanların korkulu rüyasıyım!

4. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    Bence Jandarmalari Ara

5. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık

ah bir gelseler zamaninda araması problem değil abi! ama gelmiyorlar!

6. excalibur

excalibur

Favori Kamış:
    olta
    volkan, umarım fotoğraflarınla süslersin av hikayelerini de. :)

iyi avlarr diliyorum şimdiden...

7. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Volkan
    Sakın köpeği kimseye saldırtıp başını derde sokma.
    Yasadışı bir iş görürsen, yapman gereken, jandarmayı araman.
    Ben de iyi avlarr dilerim.
    Balık avı tabii.

8. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    hayvanları silah gibi kullanmam panik yapmayın! ben sadece sevdiğim için köpek beslerim, o benim oğlum gibi.. siz hiç oğlunuzu kavganıza sokarmısınız? :) sadece bana arkadaş olacak.. beni de çok zorlamazlarsa zaten kavga etmem, merak etmeyin :) Uyarılarınız için çok teşekkür eder, tüm abilerime saygılarımı sunarım!

9. ercanguven

ercanguven Ercan

Favori Kamış:
    Spin kamış & fly
    En İyi Avı:
    Balık
    ya o silahla gelmişse

10. ercanguven

ercanguven Ercan

Favori Kamış:
    Spin kamış & fly
    En İyi Avı:
    Balık
    volkan muhakkak sende tanık olmuşundur yan tarafındaki tanımadığı insanlara hava olsun diye silahla güya havaya ateş edip kışkırtan:mad: o kadar geri zekalı insanlarımız varki tabiki bilirsin(bilemezsin demiyorum)
    not:Sözüm meclisten dışarı...

11. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    gıcık olurum abi o tiplere benim düğünümde de biri silah sıkmak istemişti. engelledim. silah kullanmayı bildiğinde iyidir. yoksa çok zararlı bunu bilir, bunu söylerim!

12. Look2Me

Look2Me Enes EKİZ

En İyi Avı:
    95 cm Turna
    Altarı almaya Volkan ile beraber gittik. İnanın bana büyüdüğünde çok güzel bir köpek olacak. Şimdi bile gayet sadık ve itaatkar!

13. CHALGICI

CHALGICI

Favori Kamış:
    GENELDE ZİLLİ DİP,MAKARALI
    En İyi Avı:
    14 KG YAYIN..TABİKİ K.IRMAK VE 1,5 KİLO TURNA,4,5 KG.SAZAN
    sen çok yaşaa emiiiiiiiiiiii

ağbiii harikasınn yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D :D :D :D

14. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Sabah sabah iyi bir haber degil ama, konuya denk düstü iste. Dikkat her zaman önemlidir.

Görgü tanıkları köpeklerin insanların üzerine atlayıp saldırmaya hazır bir görüntü çizdiklerini söyledi.

İngiltere'nin orta kesimlerindeki Leicester'de 5 aylık bir bebek dün rottweiler cinsi iki köpek tarafından öldürüldü.

İngiliz polisinden bugün yapılan açıklamaya göre, Leicester'daki bir barın çatısındaki iki köpeğin saldırdığı bebek hayatını kaybetti. Bar sahibine ait olduğu ifade edilen köpeklerin saldırdığı 5 aylık bebek, ebeveyninin hastaneye götürmesine rağmen kurtarılamadı.

İngiltere Basın Birliği'nin görüş aldığ bölge sakinlerinden Amy Grimbley, barın yanından geçerken çatıdaki köpeklerin insanların üzerine atlayıp saldırmaya hazır bir görüntü çizdiklerini söyledi. Bar sahibinin tatile giderken köpekleri bekçi olarak bıraktığı öğrenildi.

BBC'nin internet sitesi Liecester polisinin söz konusu köpekleri itlaf etmek için izin beklediklerini duyurdu. Rottweiler cinsi köpekler 1. Dünya Savaşı'nda doğal savaş silahı olarak da kullanılmıştı.

Ülkenin doğusundaki Huntingdon'da 5 hafta önce de bir bulldogun saldırısına uğrayan 4 yaşındaki çocuk yüzünden yaralanmıştı.

25.09.2006 00:35

15. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    evet rotweiller' ler kavgacı olarak yetiştirildiklerinde çok tehlikeli oluyor. pittbull'un büyüğünü düşünün işte :) ancak Allah korkusu olan öyle yetiştirmez hayvanını zaten.. wala bazen bakıyorum hayvanıma da bu mu katil diyorum? gün boyu yerde yatıp yuvarlanıyor :) üstüme başıma zıplıyor. sokakta 10 yaşında çocuk rahatlıkla gezdirebiliyor altar'ı... ancak bakınız, köpeğin cinsi farketmez, köpeği karanlıkta bekletirseniz o köpek saldırgan olur çünkü aklını kaybeder karanlıkta.. ama köpeğinizi biraz zahmet edip eğitirseniz, inanın bana pitbull lar bile sevimli olabilir. bence bu konularda köpekler değil, sahipleri hatalı ve o tipler itlaf edilmeli, köpekler değil! alıyorsun 2 aylık yavruyu, hep saldır, öldür, parçala diyorsun, e be insanoğlu, senin annen, baban, seni bu şekilde yetiştirse sende katil olursun... o bebekleride o şekilde yetiştirirsen o da katil olur. bu konularda biraz daha düşünceli olalım. önümüze gelen hayvanı itlaf edersek dünyanın dengesi bozulur, zararı yine akıllı (!) insanoğluna değer. Hatırlayın kuş gribi vakalarını.. bunlar ibret olmalı!