Assos Organizasyonu Start Verdi !!!!

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında reancarne tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    öncelikle merhabalar .

şunu sevinerek belirtmeliyim ki organizasyon için kollarımı sıvadım .aşağıda maddeler halinde organizasyon şeması var inceleyin ve eleştirin öneri sunun ve çabuk olun balıklar bizi bekliyor.:)

1-) assosa nasıl gideriz ?
    2-) asssota nerde kalırız ?
    3-) assosta nerde avlanırız ?

1-) birincisi assos a iİZMİRDEN nasıl gelinir

OTOBÜS İLE
    *truva turizme ait otobüsler izmir garajdan her saat başı kalkmakta izmir den bilet alınırken "küçükkuyu" ya bilet alın . izmir-küçükkuyu arası yaklaşık 4 saat sürmektedir . buradan ticari taksiler ile kalacağımız otele gelinebilir . bilet ücreti 20 ytl , taksi ücreti 15 ytl dir

ÖZEL ARAÇ İLE
    *özel aracınızla çanakkale istikametine doğru yola çıkacaksınız . küçükkuyu ilçesinin çıkışında kazdağları tırmanışı başlayacaktır. tam burada tabelalar solda ASSOS - BEHRAMKALE yönünü işaretleycekti . buradan sola saptığımızda 12 km sonra solda otelle karşılaşacaksınız.

ikincisi İSTANBULDAN assosa nasıl gelinir?

OTOBÜS İLE
    **truva turizme ait otobüsler istanbulda garajdan her saat başı kalkmakta istanbuldan bilet alınırken "ayvacık" a bilet alın . istanbul- ayvacık arası yaklaşık 6.5 saat sürmektedir . buradan ticari taksiler ile kalacağımız otele gelinebilir . bilet 30, taksi ücreti 15 ytl dir

ÖZEL ARAÇ İLE

1- Hızlı feribot ile: Yenikapı – Bandırma (1saat 45 dakika) Susurluk-Edremit-Küçükkuyu

2- Tekirdağ üzerinden: Tekirdağ-Eceabat-Çanakkale-Ayvacık (450km)

3- Yalova üzerinden: Yalova – Bursa- Balıkesir – Edremit – Küçükkuyu (400 km).

2 . konu başlığı ise assosta nerede kalırız ?

assosta kabile motelde yerlerimiz hazır . otel 18 odalı butik oteldir. odalarda duş-tuvalet , klima bulunmaktadır . kendine ait plajı olup deniz kenarındadır. ayrıca yine kendine ait tekneleri vardır . hem karadan hem de denziden ( asıl avdan dönünce) balık tutma imkanımız vardır. otelle anlaşmayı ben ayarladım tam pansiyon öğlen ve akşam yemeklerinde balık olmak üzere kişi başı 50 ytl. bu fiyata oda ve yemekler dahil . ayrıntılı bilgi için www.kabilemotel.com

3. konu başlığı nerede avlancağız?

bunula ilgili sivrice- babakale- otelimizin plajı gibi seçeneklerimiz var . babakale ve sivricede tekneleri ben ayarlayacağım katılımcılar belirlensin sayıya göre bunula ilgili de bilgilerimi paylaşacağım.

EN ÖNEMLİSİ ...... BEN ne istiyorum ????????

arkadaşlar yardım istiyorum ...
    ben de aranıza 4 gün önce katıldım . onun için kim nereledir organizsayonda nasıldır bilmem . ve doğla olarak ki ben de birçoğunuz gibi çalışıyorum . ben elimden geleni yapıyorum ancak kişileri organize edecek kent sorumluları olabilecek arkadaşlar lazım lütfen ilgiler de yardımcı olsun.. teşekkürler

2. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    arkadaşlar tekne kullanımı bedavadır tabi ki ancak yakıtlarını biz karşılayacağız.
    en son 5 mt. fiber ve 2 tane de ahşap vardı . ahşabın biri 4 bir 2.5 mt. idi ikisi de kıçtan takma benzinli ile çalışmaktadır. ...

3. feodalite28

feodalite28

Favori Kamış:
    4 adet kamış ve makina,çeşitli renklerde zargana topu,mantar,herçeşit iğne,bot,mont,fener,uyku tulum
    En İyi Avı:
    valla aslen tüm avlar iyi geçti hatırımda kalan 7.5 kg levrek
    önemli not: cevahire.......
    bu arada ben kuçukkuyuda tam o sapak varya asos behramkale sapağı.
    sapaktan sonra 100 mt ilerdeyim hemen yolkenarında
    ihtiyaç olursa yardımcı olmak isterim
    saygılarımla

4. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    tabi ki yardımın olur org. netleşince mutlaka iletişim kuralım . duyarlılığın için teşekkürler.

5. mesajlarınız önemli...

Arkadaşlar Cevahir arkadaşımız isteyimiz üzerine araştırmaları yapıp burada bizim ile

paylaştı şimdi bizim yapmamız gerekenler...

1- Kimler gelmek ister....

2- Tarih konusunda hangi tarihler uygun olur ona göre gelen istekler üzerinden yola çıkarak bir tarih belirleye biliriz...

3- Sizin aklınıza gelen detaylar varsa bizimle burada paylaşınız...

4- Böyle bir organizasyona nasıl bakıyorsunuz....

5- Kaç günlük organizasyon olsun...

burada sizlerle paylaşalım...

6. serhatcenk

serhatcenk

Ben iş olmadığı takdirde mauhakkak gelirim.

Sanırım birçoğumuz öyledir. Bu yüzden en azından sanal bir tarih belirlesek ve ve bu tarih üzerinden konuşsak bence daha iyi olur... Sanal diyorum çünkü belirlenen tarih çoğunluğa uymazsa değiştirilebilir...

7. Evat ilk önce tarih belirleyelim...

Bana her tarih uyar bu arada..

8. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    bana da bayram dahil tüm tarihler uyar..

9. ruludag

ruludag

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.5 SAZAN
    Bencede Once Tarih Belli Olsun Tabiiii Tutulacak Balikta.............:d :d :d :d

10. ruludag

ruludag

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.5 SAZAN
    Tabi Bu Arada Org.. Hafta Sonu Olursa Daha Iyi Olur Tabiiiiiii Cuma Aksami Yola Cikilir Pazar Aksami Donulur..........

11. ruludag

ruludag

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.5 SAZAN
    TRUVA TURİZİM SEFER GUZERGAHI

SEFER GÜZERGAHLARI

01- İstanbul-Tekirdağ-Malkara-Keşan-Gelibolu-Eceabat-Çanakkale-Ezine-Ayvacık-Küçükkuyu-Altınoluk-Akçay-

Edremit-Burhaniye-Ayvalık-Dikili Yol Ayrımı-Bergama Yol Ayrımı-Aliağa-Menemen-İzmir

02- İstanbul-Tekirdağ-Malkara-Keşan-Gelibolu-Eceabat-Çanakkale-Ezine-Geyikli-Dalyan

03- İstanbul-Tekirdağ-Malkara-Keşan-Gelibolu-Eceabat-Çanakkale-Ezine-Bayramiç

04- İstanbul-Tekirdağ-Malkara-Keşan-Gelibolu-Eceabat-Çanakkale

05- İstanbul-Tekirdağ-Malkara-Keşan-Gelibolu-Çardak-Balıklıçeşme-Biga-Çan

06- İstanbul-Tekirdağ-Malkara-Keşan-Gelibolu-Eceabat-Çanakkale-Ezine-Ayvacık-Küçükkuyu-Altınoluk-Akçay

08- İstanbul-Tekirdağ-Malkara-Keşan-Gelibolu-Eceabat-Çanakkale-Ezine-Ayvacık

09- İstanbul-Harem-Yalova-Orhangazi-Gemlik-Bursa-Karacabey-Bandırma-Biga-Çan-Yenice

10- İstanbul-Harem-Yalova-Orhangazi-Gemlik-Bursa-Kemalpaşa Yol Ayrımı-Susurluk-Balıkesir-Havran-Edremit-Akçay

Altınoluk-Küçükkuyu

11- Çanakkale-Lapseki-Çardak-Balıklıçeşme-Biga-Bandırma-Karacabey-Bursa-Gemlik-Orhangazi-Yalova-Karamürsel-

Değirmendere-Gölcük-İzmit

12- Çanakkale-Lapseki-Çardak-Balıklıçeşme-Biga-Bandırma-Karacabey-Bursa-Gemlik-Orhangazi-Yalova-Karamürsel-

Değirmendere-Gölcük-İzmit-Adapazarı

13- Çanakkale-Lapseki-Çardak-Balıklıçeşme-Biga-Bandırma-Karacabey-Bursa-Gemlik-Orhangazi-Yalova-Karamürsel-

Değirmendere-Gölcük-İzmit-Adapazarı-Düzce-Akçakoca-Alaplı-Ereğli-Zonguldak

14- Çanakkale-Lapseki-Çardak-Balıklıçeşme-Biga-Bandırma-Karacabey-Bursa-İnegöl-Bozüyük-Eskişehir-Polatlı-

Ankara

15- Kırklareli-Babaeski-Lüleburgaz-Pınarhisar-Vize-Saray-Çerkezköy-Çorlu-Tekirdağ-Malkara-Keşan-Gelibolu-

Lapseki-Çanakkale-Ezine-Ayvacık-Küçükkuyu-Altınoluk-Akçay-Edremit-Burhaniye-Ayvalık-

Dikili Yol Ayrımı-Bergama Yol Ayrımı-Aliağa-Menemen-İzmir-Aydın-Çine-Yatağan-Muğla-Marmaris
    16- Kırklareli-Vize-Saray-Çerkezköy-Pınarhisar-Babaeski-Çorlu-Tekirdağ-Malkara-Keşan-Gelibolu-Lapseki-Ç.kale-

Ezine-Ayvacık- Küçükkuyu-Altınoluk-Akçay-Edremit-Burhaniye-Ayvalık-Dikili Yol Ayrımı-Bergama Yol Ayrımı-

Aliağa-Menemen-İzmir
    17- Kırklareli-Edirne-Uzunköprü-Keşan-Gelibolu-Lapseki-Çanakkale-Ezine-Ayvacık- Küçükkuyu-Altınoluk-Akçay-

Edremit-Burhaniye-Ayvalık-Dikili Yol Ayrımı-Bergama Yol Ayrımı-Aliağa-Menemen-İzmir-Aydın-Nazilli-Buharkent-

Sarayköy-Denizli-Isparta-Antalya
    18- Ezine-Bayramiç-Yenice-Çan-Biga-Bandırma-Karacabey-Bursa-İnegöl-Bozüyük-Eskişehir-Polatlı-Ankara
    19- Ayvacık-Küçükkuyu-Altınoluk-Akçay-Edremit-Balıkesir-Susurluk-Kemalpaşa Yol Ayrımı-Bursa-İnegöl-Bozüyük-
    Eskişehir-Polatlı-Ankara
    20- Antalya-Bucak-Isparta-Dinar-Denizli-Sarayköy-Buharkent-Nazilli-Aydın-Selçuk-İzmir-Menemen-Aliağa-Bergama

Çatı-Dikili Çatı-Ayvalık-Burhaniye-Edremit-Akçay-Altınoluk-Küçükkuyu-Ayvacık-Ezine-Çanakkale-Eceabat-

Gelibolu-Keşan-Uzunköprü-Edirne-Kırklareli
    21- Marmaris-Muğla-Yatağan-Çine-Aydın-İzmir-Menemen-Aliağa-Bergama Çatı-Dikili Çatı-Ayvalık-Burhaniye-Edremit-
    Akçay-Altınoluk-Küçükkuyu-Ayvacık-Ezine-Çanakkale-Lapseki-Gelibolu-Keşan-Malkara-Tekirdağ-Babaeski-
    Çorlu-Lüleburgaz-Kırklareli
    22- İzmir-Menemen-Aliağa-Bergama Çatı-Dikili Çatı-Ayvalık-Burhaniye-Edremit-Akçay-Altınoluk-Küçükkuyu-Ayvacık-

Ezine-Çanakkale-Lapseki-Gelibolu-Keşan-Malkara-Tekirdağ-Çorlu-Çerkezköy-Saray-Vize-Pınarhisar-Lüleburgaz-
    Babaeki-Kırklareli

<<geri ileri>>

Telif Hakkı © 2006 [Milkom Bilgisayar Ltd.Şti]. Tüm hakları saklıdır.

12. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    merhabalar sevgili cevahir tekneler biraz ufak gibi geldi malum artık kıs ayları hava durumunun ne olcagı belli olmaz

13. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Bayramda yapılırsa katılım daha çok olur :) Hatta bir aksilik olmaz ise, benim için bayram en uygunu :D Yılbaşı akşamını da orada geçirebiliriz hep birlikte :)

14. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Ayrıca katılım fazla olursa 18 oda az değil mi ?

15. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    Arkadaşlar merhabalar
    Asos'tan ziyade Babakale Sivrice'ye olabilirmi çok met ediyorlar oraları ben bir aksilik olmassa 23.12.2006 24.12.2006 tarihlerinde yahoo gruptanda katılımcı olabileceklerini yazan birkaç arkadaşla allah bir mani vermesse av ve oradaki bazı sanal alemden tanıdığımız dostlarla birlikte av yapıp tanışmak ve o yöreyi görmek için gitmek istiyoruz yöre halkından sayın Orhan Küçükbiçmen ve Vedat Abayoğlu organizasyonla ilgili sıcak yaklaşım içindeler organizasyonun tam netlik kazanması için 18.12.2006 Pazartesiyi ve gidiş haftasını bekliyoruz tam olarak ne şekilde konaklamanın olacagı konusunda bazı alternatifler var tekne konusundada öyle,tam detaylar ayın 18'inden sonra netleşecek gibi öğrendiğim zaman sizlerlede paylaşırım (Ulaşım;konaklama fiyatı ve av tekneleri ile ilgli durumlar hakkında)...

bayramdan sonra olursa daha onceden okan kardeşimin de yazdıgı gibi sivricide bu işi cok iyi bilen abilerimiz var onlarla birlikte cok gusel bir org. yapılabilinir

16. feodalite28

feodalite28

Favori Kamış:
    4 adet kamış ve makina,çeşitli renklerde zargana topu,mantar,herçeşit iğne,bot,mont,fener,uyku tulum
    En İyi Avı:
    valla aslen tüm avlar iyi geçti hatırımda kalan 7.5 kg levrek
    şu an asos civarı........

oralarda levrek zamanı yakalayamayana ödül veriyorlar:)
    mutlaka yakın zamanda yapalım
    bana bayram sonrası hafta sonu uyar 5/6/7 ocak
    bilgilerinize.......
    ben 30 aralıktan 7 ocağa kadar ordayım
    herkesi beklerim
    haber verin

Son düzenleme: 15 Aralık 2006
  17. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    yok bunlar zaten akşam dönüşte kullanabileceğimiz tekneler ... elbette ki küçük . zaten assos civarında av için babakale ve sivrice uygundur. o ayrı en başta da yazdığım gibi tekne iş kesinleştikten sonra ayarlanır diye düşündüm ben ..

18. Namık yogo da yaptırıyorlarmış inceledimde..:D

19. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    ya ben aslında bu konuda daha önce de yardım istemiştim ama gören olmadı foto nasıl ekleniyor ben size birkaç harita yollamak istiyorumda..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.