Assos Organizasyonu Start Verdi !!!!

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında reancarne tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bu link sana fotoğraf eklemende yardımcı olacaktır..;)
    http://www.balikavi.net/forum/showthread.php?t=236

2. bu hareketi ümite yaptıracağız...:D

3. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    namık abi bu adamın adı edward . inanılmaz bir adam bize her bahr da geliyorlar farklı ülkeden mail grupları tanışan yogacılar.. bu onların hocası . moldovya gibi ekonomisi bozuk bir ülkeden kalkıp almanya da elk. müh. okumuş ve ülkesine göre çok iyi para kazanırken herşeyi bırakıp yogaya başlamış... tam 14 yıldır yoga yapıyor ve 42 yaşunda ! bu en basit hareketleri.. adam hiç kımıldamadan ortalama 2 saat amutta kalıyor. ve bunu hergün yapıyordu
    ama inanılmaz bir pozitif insan . bir ay kalıyolar genelde bir kez bile asık suratlı göremedim...ilginç bir yaşam felsefesi bu yoga.....

4. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    bu genel olarak o bölgenin fotosu ve aynı zamanda otelde işaretli...
    bu arad bilgi için teşekkürler :)

5. hobbytime

hobbytime

otel ücreti

otel ücreti sezon için 60 ytl bu mevsime 50 çok değilmi bence daha aşağı çekilmesi gerek
    organizasyon zamanı belirlenirse bende gelmeye meyilliyim 2 kişi olarak

6. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    bu da güzel hareket avcı olduğunu gösteriyo ... uyuyo ama gen de olta elde :D

7. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    namık abi kişi başı . tam pansiyon 50 .

8. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    abi 3 öğün açık büfe
    öğlen ve akşam yemekleri balık yani ana yemek tabi ki.artı açık büfe yöresel yemek.
    bayramda gidersek açık yer bulabiliriz ama daha sonrası ancak hem orda yaşayan hem de işletmeci olanlar açıktır . çok da fazl değildir bu mevsimde . zaten bu otelde kapalı şu anda ama ben orda çalışmıştım ün.deyken onun için benim yerim gibidir orası . fiyat pahalaı gelebilir . diğer bir üyemiz de araştırıyormuş . onunkiyle karşılaştıralım hangisi daha uygun olursa bakarız abi.

9. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    pardon abi onu unttum evet içecekler hariç . yani çok da övmek istemiyorum yanlış anlaşılmasın diye ticaret yapar gib.. olmayayım diye ama sahibiyle tanışınca anlarsınız ancak para ya da maddiyat en son şey onun için tabii sayımız 10u geçerse ya da ne biliyim kalabalık olursa o zaman indirim için tekrardan arayabilirim .

10. olay netleşirse zaten indirim isteriz çünkü kapalı sezon ,kış birde balıklarıda biz getireceğiz..:) indirim yaptırırız..;)

11. hobbytime

hobbytime

otel ücreti

beyler sorun şurada
    bu motel sezonda tam pansiyon 60 a çalışıyor zaten
    ilanı öyle
    zaten bilen bilir bu ücretten sezonda da indirim alırsınız grup giderseniz
    ocak ayında ne pansiyon olursa olsun bu fiyat pahalı.
    grup gidiliyor sezon dışı gidiliyor ve 50 ytl
    yapmayın allah aşkına
    99 euro 5 yıldızlı otel antalya kemer 5 gün 6 gece yılbaşı eğlencesi de+19 euro herşey dahil saunası kapalı havuzu var. e karşılaştırın bakalım

durup dururken kazıklanmanın alemi yok bu tür yerlerde kalma fiyatı kadar da içecek hesabı çıkartırlar adama tecrübeliyim o konuda .....
    99 euro için isteyene link vereyim baksın neler dahil

Son düzenleme: 15 Aralık 2006
  12. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Bu otel Antalya' da hangi otel ? :) Link alayım :D

13. bunlar araştırma zaten herkez bir altarnatif sunar ve değerlendiririz ben de pahalı olduğu kanaitindeyim olay netleşince bu parayı zaten verdirmeyiz anlaşırız heralde boş duracagına ful olur ...

14. hobbytime

hobbytime

Son düzenleme: 15 Aralık 2006
  15. morrigan

morrigan

Favori Kamış:
    olta,çapari,kaşık,rapala,silikonlu yem vsvs..
    En İyi Avı:
    zargana-levrek-uskumru bide kaya balığı:)
    Bende bugün gidiyorummm Assosaa:) 8de assos yakınlarında olacağım levrek tutmaya çalışacağım :D
    Ayrıca bir kaç pansiyonada ben sorarım.Pazartesi İstanbula geldiğimde size haber veririm.He bir de Bu kabile motel, merak edenler için; Kadir Bey Otel oluyor (Starda bir dizi vardı ya babalar duymasın mı neydi işte ondaki motel:))

16. feodalite28

feodalite28

Favori Kamış:
    4 adet kamış ve makina,çeşitli renklerde zargana topu,mantar,herçeşit iğne,bot,mont,fener,uyku tulum
    En İyi Avı:
    valla aslen tüm avlar iyi geçti hatırımda kalan 7.5 kg levrek
    çiçek bayramda ordamısın......
    bi haber ver
    mutlaka
    bayramda ben küçükkuyudayım
    babakale gürpınar dolanacam valla
    sordum levrek pardon tutamamak mümkün değilmi:)

17. feodalite28

feodalite28

Favori Kamış:
    4 adet kamış ve makina,çeşitli renklerde zargana topu,mantar,herçeşit iğne,bot,mont,fener,uyku tulum
    En İyi Avı:
    valla aslen tüm avlar iyi geçti hatırımda kalan 7.5 kg levrek
    sevgili arkadaşım cevahir......

cevahir durum nedir
    nasıl giiyor
    yapılacak birşey varmıdır
    yoğundu bugün valla yeni geldim şimdii
    mrak ettim
    katılım organizasyon nasıl gidiyor?

18. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    konuşmaya devam..yer bakacağız bakalım daha . ancak teşekkürler ilgin için gene de..

19. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    ilhan abi demek istediğni anlıyorum bu konuda tecrübeliyim derken eminim hepimiz birkaç kere tatile gitmişizdir. (deneyim için)
    1.si assos küçük bir yer olduğu için ve yeni keşfedilen bir bölge old. için hem otellerin verdiği kiralar hem de doğal olarak ki otellerin ücretleri farklı bölgelere göre daha pahalı
    2. si söylediğin fiyat herşey dahil için 118 euro yapar . namık abimin yukarıda söylediği gibi bunlar tur fiyatları tur ne demek en az 1 otobüs demek ( bu bile az ama ) 118 euro günümüz kuru ile 212 küsür lira ediyor. tamam siz 40 kişi gelin herşey dahil kişi başı 100 lira olsun .(112 lira 5 tane yıldız,havuz ve sauna için ...)
    3.sü evet açık büfe kahvaltı 2 öğün balık ( balık derken tutup da hamsi tava yapmayacaklar herhalde )ve yine açık büfe diğer yemekler.kapalı sezonda bu org. için gelecek bir aşçı (eğer bayramda gidilmezse )ve temizlikçi tüm bunların tutarı bu kadar .
    4. sü assosta tam pansiyon 50 liraya kaınacak bir yer bulabilirseniz . ben de katılmak ve görmek isterim .

şunu da belirteyim 2005-2006 yılında verdiğim lisans tezimin konusu "kazdağlarında alternatif turizm"di yani ben de biraz deneyimliyim.:) sonuçta daha önce de söylemiştim 18. inde assostan geri dönecek abilerimiz var vedat beylerle buluşacaklar. vedat beyler sivricede tanınan balıkçılardır (amatör balıkçı ben de tanırım . sokakağzında pansiyon tarzı işletmeleri var bir de o alternatif bakalım ..
    neden bunua cewap yazıyorum. çünkü oteli ben buldum ve doğal olarak ki bu "kazıklanmak konusu" bana dokunuyor...

Son düzenleme: 16 Aralık 2006
  20. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    çiçek de baksın bakalım p.tesi o da haber verebilir orda 3 yıldızlı bi otel var o bana söylemişti sınırım tanışıyorlar dedeoğlu oteli . ondan da fiyat alabiliriz.

Son düzenleme: 16 Aralık 2006
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.