Assos Organizasyonu Start Verdi !!!!

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında reancarne tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hobbytime

hobbytime

fiyat

namık ben bu sene adrasanda 12 yaş çocuk la 80 ytl /gün kaldım temmuz ayı TP
    mordoğan pansiyon oda fiyatı 15 ytl/person sezon OK
    yeni foça 40 ytl/person sezon YP
    bordum karaincir butik motel 60 ytl/person TP
    40 iyidir bence buna ısrar edelim
    AĞVA filan olsa anlarım kaplıca olsa onuda anlarım ama asosa bu fiyat çok :)
    Kazık ironin bir terim olarak kullanıldı.kırılmaya gerek yok.ama ciddi ciddi hala 99 euroya kemerde otel var
    bayram eglencesi dahil 238 ytl 10 taksit bir turla kemere gidecektim.plan ordan adrasana gidip balığa çıkmaktı.asoss ta levrek de olabilir diye kendi adıma acaba dedim.
    tek olmaktansa orda grup olmak daha sıcak bir fikir

Son düzenleme: 18 Aralık 2006
  2. morrigan

morrigan

Favori Kamış:
    olta,çapari,kaşık,rapala,silikonlu yem vsvs..
    En İyi Avı:
    zargana-levrek-uskumru bide kaya balığı:)
    Ben geldim:D bugün saat 12 gibi istanbuldaydık..
    Bayramda Assosa gidebilrim bilmemki daha karar vermedim..Ama 2 günüm hüsranla sonuçlandı:( sadece zargana tuttum iyiki oda biraz büyüktüde moralim yerine geldi az..Dalgıçlar bile boş çıkıyordu..Ama tabiki saatte çok önemli sabahın 6sında balığa çıkan yakalıyordu bir şeyler.Bir dalgoç ctesi sabahı 2 tane levrek almış.Olta atan pek yoktu benim bulunduğum civarda ( ben genelde 10-16 arası balıktaydım ctesi pazar) bir oltayı yemli dip takımı yapıp karides takıp bıraktım diğerinede lüfer oltası yapıp istavrit taktım.Lüfer oltasına zargana geldi:D dijital makinayla çekemediğim için fotoğrafını sonra koyarım artık:D
    Bu arada Assos değilde Sivrice asıl yer bazılarınında dediği gibi.Asıl balık orda var ki Küçükkuyuya falanda balıklar ordan geliyormuş zaten.
    Bu arada Dedeoğlu hakkında az bilgim var yazın duruma göre verdiler pazarla bu işler anlayacağınız..Ayrıca bu organizasyon bayramda yapılacaksa indirim beklemeyin hiç bir yerden 60 den aşağı tam pansiyon zor bulunur.Ama bayram hariciyse pazarlıkla 40a rahat bulunur.
    Ayrıca orda çoğu yer ufak tefek oteller yani yazın aşçı temizlikçi falan tutuyorlar şuan sezon dışı olduğu için 20 kişi falan için ucuza hayatta bulunmaz bir yer çünkü personeli tekrar getirmek lazım en başta..Ama tabi aile pansityonlarıda yok değil...
    Valla isteyen olursa kalınacak yer bizim ev (4 oda ,15 yatak var) + orda bulunan Yahya'nın yeri diye bir yer var sahilde orasıda günde 3 öğün yemek karşılasa kişi başı 40 a tamamdır:D ama sadece apart şeklinde isterseniz (mutfak falan var zaten..) 4 aileyi rahat alır , evin günlüğü 225'e olur:D
    Bu sadece teklif benden söylemesi:)

3. feodalite28

feodalite28

Favori Kamış:
    4 adet kamış ve makina,çeşitli renklerde zargana topu,mantar,herçeşit iğne,bot,mont,fener,uyku tulum
    En İyi Avı:
    valla aslen tüm avlar iyi geçti hatırımda kalan 7.5 kg levrek
    her nekadar oralrda balık çok olsada levrek için akşamdan sabaha kadar beklemek lazım gece oluyor şimdi üreme dönemleri yakalanma zamanları yani...
    ama gece.
    benim evde var aslında düşünülürse 10 yatakta bizde var küçükkuyudan gelirkenkazdağına çıkmadan behramkale sapağı var 100 mt ilerde
    ocak 15 den sonra müsait olur bilginiz olsun dedim arkadaşlar...

fiyat konusunda çiçeğe katılıyorum bu mevsim orada sezon ölü ama maaliyet hesaplarından dolayı indirim işletme sahipleri için uygun olmuyor.

çiçek aslında şuan balık çokmuş levrek gece çıkıyor belki senin avlandığın saatler uygun değildi
    kupa yokmuydu benim orlarda sevdiğim en güzel ufak balık o

levrek ve çupradan sonra kupa ve mırmır..:)
    bi sene zargana yakalamaktan bıkmıştım oldumu da oluyor valla

aslında istavrit yerine sardalya denesen daha iyiymiş
    karidese çupra vurmamasıda senin şansına
    uzak atsaydın biraz neyse bende bayramda deneyecem şansımı bakalım hayırlısı....

4. unal_zafer_murat_mutlu

unal_zafer_murat_mutlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    levrek 5 kilo
    eğer varyaa mutlu bayramda bi balık yakalayamayalım seni burda arkadaşlara bak nasıl anlatıyorum....
    geçen sene deme sakın bize biz balıkları görecez balıkları:)

uykutulumlarını alalımmı yanımıza:)

5. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    :eek:
    bend egelmek istiyorumm
    ama takvimin net değil henüz
    büyük bir ihtimalle gelemem :(

6. morrigan

morrigan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Ya Mutlu ..Sormaya ben çok şanssız bir insanım:(
    Gece aslında malaklar gibi yattım evde..Neden peki??Çünkü annem babam izin vermedi gece gitmeme..Oysaki ne hayaller kurmuştum.Alacaktım lüxümü yanıma 2 tanede olta tamamdır işte gelmesinde levrek göreydim:)..Ama nerde bizimkiler ne gelmek istedi nede benim gitmeme izin verdi:(
    Ya karidesi orta uzaklığa attım orda bir abi vardı ben attıktan sonra "uuuu tekneye gerek yok bee " diye gaz verdi bir de:D 40 m gitmiştir dedi ama bana daha az gibi geldi..Neyse..Sonuç olrak tek bir zargana ki zargana tutma amaçlı değildim lüfer oltasına geldi o balıkcağızda:)
    Ayrıca tarih olarak bir şey düşündünüz mü?

Son düzenleme: 19 Aralık 2006
  7. feodalite28

feodalite28

Favori Kamış:
    4 adet kamış ve makina,çeşitli renklerde zargana topu,mantar,herçeşit iğne,bot,mont,fener,uyku tulum
    En İyi Avı:
    çiçek aslında annenler iyide yapmış:)
    gece tek çıkmamanda yarar var bilirsin ya üşütürsün yada dengesizin biri gelir musallatolur normal değil oraları adamlar balığa bile ayık gelmiyor valla
    gelseler bile yanlarında içkilerle geliyorlar
    aslında senin için akşam 4/9 arası iyiymiş neyse kısmetinde yokmuş ne diyelim
    bidahakine inşallah

8. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    ohooo izmir organizasyon rekoru kırsın biz de burdan bööle bakalım :D :D küçükkuyu da millet levrekleri nasıl yeakaladığını anlatıyor abilerim ... ne zaman yapacağız bu assos organizasyonunu?:(

9. feodalite28

feodalite28

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    haklısın valla organizasyon hakkında yeterlibilgi toplanmıştır bence
    bir an evvel tarihi belirleyelim ona göre start ı verelim derim bende
    gerçi ben bayramda
    ünalla zaferle muratla beraberim herkesi beklerim

10. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    ben sanırım bayramda ordayım umarım karşılaşırız...

11. feodalite28

feodalite28

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    inşallah haberleşelim mutlaka
    533 490 2005 mutlu

12. morrigan

morrigan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Ya ben de belki oralarda olabilirim ama kesin değil oralarda olursam bende gelmek isterim sizlerle:)

13. feodalite28

feodalite28

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    inşallah...
    ben kesin ordayım bayramda 9 gün olursa 9 gün yoksa 4 gün
    telefonum da var aşağıda haberleşebiliriz
    hem organizasyon için olay yerinde bilgi toplarız inşallah

14. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    mutlu abi ben % 80 kabileye kaçarım.. ama akşamleyin küçükkuyuya gelip bi levrek denemek isterim . çiçek eğer kabilede olursam sana yakın zaten .. abi aldım numaranı geldiğimde ararım mutlak..

15. morrigan

morrigan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Evet yürüyerek bile gelebilirim kabileye:)
    Cevahir sen sadece bayramdamı orasın peki?
    Bu arada Küçükkuyuda limandamı levrek var??

16. feodalite28

feodalite28

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    valla ben küçükkuyu limanda akşamdan yerimi alıyorum bazen geceden bitiriyorum bazen de sabahlıyoruz gün ışıyana kadar..
    evet çiçek limandan iç kısıma atıyoruz gemilerin yanından
    ben bazen tanıdık olursa geminin üstünden 5/6takım atıyorum
    bide ben bu bayramda 2 gün babakale ve gürpınara kaçacam taii balığın durumuna göre şimdiden bilemiyorum
    benim evde zaten küçükkuyudan behramkaleye sapar sapmaz 100 mt ilerde
    gelirseniz mutlaka arayın beni

17. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    ewet sadece bayramda ordayım çiçek ibrahim abimi (sahibi ) görmeye gidicem . sonra bir de ç.kaleye kaçacağım. orda da lüfer çinekop çıkıyordur iyi kötü bir de okuldan arkadaşları göreyim. diyorum

18. unal_zafer_murat_mutlu

unal_zafer_murat_mutlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    levrek 5 kilo
    arkadaşlar şimdi elimizdekilerebir bakalım:1,En kötü ihtimal mutlu ile benim kaldığım 10 yataklı bir evimiz var,sanırım çiçekte bize bu konuda yardımcı olabileceegini söyledi,sanırım o da 15 yatak var demişti,artı otel veya pansiyon secenekleri ve bu bölgeeyide biliyoruz buda bize bir avantaj sağlar,yiyecek ve içecek sorunumuz olacagını zannetmiyorum,bayrama az kaldıgı için milleti bir araya getirmek zor olabilir bayram sonrası daha uygun olur,ayrıca biz bayramda orada olacagımız için iyi bir araştırma yapıp kararımızı verebiliriz ,yalnız asosa şubat girmeden gitmek en uygun zamandır çünkü bu bölgede levrek ocak ayının sonundan sonra azalıyor..zaten mutlu cep numarassını vermiş,cevahir ve çiçek bayramda kısmet olurda karşılaşırsak,gerken detayları kararlaştırır ve burdan duyuruyu yapabiliriz eminim katılımda bir hayli yüksek olur gibi geliyor bana,sonuçta orda cevremiz var belki bakarsınız bir balıkcı gırgırına bile 1 gece misafir olaabiliriz arkadaşlarımız var,,,balık için ne gerekiyorsa ayarlarız sanırım vede güzel bir org.. olur..ses getirir..

19. reancarne

reancarne

Favori Kamış:
    olta / zıpkın
    En İyi Avı:
    lüfer 4.5 kg.
    bakalım balıavı.net bütün parayı izmir organizasyonlarında harcamazsa ...:D şaka bi yana kıskandığımdan yapıyorum ben dahakatılamadım ya ...

20. Arkadaşlar misafirperverliğiniz için teşekkür ederim işte balıkavı.net ayrıcalığı..:)

katılabilecek arkadaşlar burda fikirlerinizi belirtirseniz durum daha netleşecektir...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.