Av ve balıkçılık fuarı

Konu, 'Takım Çantası' kısmında zarganacı34 tarafından paylaşıldı.

1. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    lineaeffe s-curve kamış+Okuma synex 660 makina, Lineaeffe fire spin trabucco makina
    En İyi Avı:
    Levrek
    Pazar günü binbir umutla kalktım fuara gittim. Ama içeriyi gezdikten sonra 2-3 olta standından başka stand göremedim çoğunlukla silah standı vardı. Gitmeyenler çok birşey kaybetmedi bence.

Son düzenleme: 20 Haziran 2006
  2. bektasm

bektasm

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Abant alası 1.100 Gr (40 cm) (daha büyük sazanlar var ama ben artık bundan bahsedeceğim)
    hüsran

Sabırsızlıkla beklediğim fuara açılır açılmaz perşembe günü gittim, gözlerime inanamayıp cuma günü yine gittim :mad:
    İşim gereği de sık sık fuarlara katılırım ve böylesine beceriksizce hazırlanan fuar görmedim. Davetiye de belirtilen firmaların dahi stant kurmamalarının yanında tanıtımı yapılmayan bir organizasyona katılımcının da az olması şaşırtıcı değil.
    Bu arada Ultrabait 'e alternatif ürünlerin de yakında pazarda olması sevindirici, fiyatlar düşecektir. Fiyatlar düşünce kullanım artacak ve nihayetinde bizim sazanlar da boili ye alışacaktır:)

3. gözde

gözde

Future Fish 2006

Bende fuarda katılımcı olarak bulundum.Fuar avlama , işleme ve yetiştiricilik üzerineydi;) Gercekten hayal kırıklığı oldu hepimiz için:( En büyük talihsizlik fuarın uzak olması ve hava şartlarının bozuk olmasından kaynaklandı.Geçen seneki fuar Harbiyede ve çok iyi bir şekilde gerçekleşmişti.

4. Yazık olmuş bilip bilmeyen her kez bir şeylerin peşinden koşup insanları heveslendiriyor sonrada hayal kırıklığı :(

5. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    lineaeffe s-curve kamış+Okuma synex 660 makina, Lineaeffe fire spin trabucco makina
    En İyi Avı:
    Levrek
    melih reis çok doğru söyledin valla:). Ama iyi şeylerde görmedim de değil. Mesela shekspear (yanlış yazmış olabilirim) marka surf kamışı gördüm. Hasta oldum hala tedavi görüyorum :D. Ben bu eski markaları daha ithal etmiyorlar diye biliyordum.

6. gözde

gözde

Future Fish 2006

merhaba;
    Fuar kötüydü ama stand lar açısından değil:cool: katılımcı eksikliği yüzünden. Zaten fuarın büyük bir bölümü yetiştiricilik ve işleme üzerineydi;)(amacı)Geçen seneki fuara katılmanızı isterdim tam bizim standın karşısında sadece av malzemeleri standı vardı ama bu sene o amcayı göremedim:( Seneye yine aynı yerde olucak maaleseff:mad: İnşallah reklamını ii yapılırda bu seneki gibi kötü olmazz

7. bektasm

bektasm

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Abant alası 1.100 Gr (40 cm) (daha büyük sazanlar var ama ben artık bundan bahsedeceğim)
    Gözde merhaba,
    Artık seni de forum da görmek çok güzel.
    İstanbulda Future Fish fuarından sonraki hafta bir de Av ve Doğa sporları fuarı var idi. Yukarıdaki görüşlerin bir kısmı bu fuar için di. Ama benim görüşüm her iki fuar için de amatör balıkçılık açısından olumsuz idi.

Selamlar

8. gözde

gözde

:eek: çook pardonn ;);)