Avcılar 11 - 07

Konu, 'Av Hikayeleri' kısmında Ucevahir tarafından paylaşıldı.

1. Ucevahir

Ucevahir

Favori Kamış:
    Olta , Zıpkın
    En İyi Avı:
    Yayın - 5.3 Kg.
    Balık Hasreti Canıma Tak Etmişti Ve Yakında Deniz , Göl Olmadığı İçin Balığa Çıkamıyordum ... Dün Aklıma Bi Fikir Geldi Amaç Olta Atmak ... Avcılarda Sahilden Olta Atıyım Gönül Eğlendiriyim Dedim ... Gittim Öncelikle Kıbrıs Attım Ama Tık Yok 1 Saat Kadar Bekledim ... Yem Olmadığı İçin Sadece Kıbrıs Atabiliyordum ... Balık Tutmak Olta Elinde Olunca Tat Verir Ve Olta Atış Mesafemi Test İçin İstavrit Çaparisi Hazırladım ( Etraf Boş Her Tekniği Deniyorum :) ) 75Gr Kurşun Taktım Ve At Çek Yapıyorum ... O da Ne İlk Atış Ve 10 Lu Çapardiden 7 Tanesi İstavrit Dolu Bi Anda Nasıl Oldu Bu ... Daha Sonra At Çeklerle Ava Devam Ettim Ve Gün Sonunda 95 İstavrit Evet Arkadaşlar Bu Civarda Olanlara Tavsiye Ederim Avcılar Sahilden ... Yeşil Simli Çapari İle Çok İyi İstavrit Alınıyor Kalabalık Da Değil ... Herkezin Gelip Avlanabilceği Bi Yer Ayrıca Piknik V.s de Yapılır Herkese Rastgelsin ... SAYGILAR ...

2. MAŞALLAH denizi kurutmuşsun UNAL, senin için güzel bir av olmuş :)

3. Khakan

Khakan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    İstavrit-İzmarit
    Ünal Kardeşim tebrik ederim maşallah
    Ayrıca sana şunu bildiğim kadarı ile belirteyim.
    Avcılar sahil özellikle kışın çok iyi bir av yeridir.
    Çok balık yapar ve gideni üzmez.
    İnşallah bir gün hepberaber gideriz.

4. ist balıkcısı

ist balıkcısı

Favori Kamış:
    şeyan olta -surf kamış
    En İyi Avı:
    daha öğrenecek çok şey var
    ünal bu haber cok güzel ben beylik düzünde oturuyorum ve sabah akaşam önünden geçiyorum yer olarak bir tarif verirsen sevinirim. tam olarak tarif bekliyorum ama

5. ünal bu işler kısmet işi her takımın tam olur ama birşey alamazsın..:)