Avlak Yolunda Suprize Bak

Konu, 'Fotoğraflar' kısmında Huseyin Alp Arslan tarafından paylaşıldı.

1. tiptirivsi

tiptirivsi

gerçekten çok güzel bir anlatım ve paylaşım teşekkürler hüseyin abi:D

2. sgntch

sgntch

Huseyin Abi yaptigin bu davranışın ne kadar doğru ve takdire şayan olduğunu söylememe gerek yok zaten. Ancak ne yazık ki herkes senin kadar "normal" olamayabiliyor. Yani buna benzer bir olay Turkiye`de olsaydi ben inaniyorum bircok insan en iyi ihtimalle o yavruyu orada kaderine terk ederdi. Kedi yavrularini olduren, zevk için kuşları yada diğer vahşi hayvanların avını yapan, sokak hayvanlarına tekme atip birbirlerine kahkahayla gulen sadist kisiler Allah bilir ya ''Ulan bunun eti güzel midir acaba?" diye düşünmekten kendilerini alamazlardı heralde. Balık avından vazgeçip bu yavruyu doğaya geri kazandırmak yalnızca er kişilerin yapabileceği bir davranış. Sen çok güzel bir insansın Hüseyin Abi. Ve senin gibi bir adam bize bu sitede "Abilik" yaptığı için çok ama çok şanslıyız.

3. tommasi

tommasi evrim ertik

Favori Kamış:
    olta,Yengeç
    En İyi Avı:
    Çipura 3.2kg
    abi anlatımın çok güzel eline sağlık..Bizim buralardada var bunun gibisi Akdeniz foku :) İnşallah nesli tükenmez bu güzel hayvanların

4. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Cok yogun oldugumdan degerli yorumlariniza cevap vermekte geciktim.Kusura bakmayin dostlar.

Murat benim de buyuk babamin ismi Huseyin.Anliyacagin babam senin yaptigini yapmis ve baba bu ismi vermis. Soylediklerinden onur duydum ve cok tesekkur ediyorum.Bana sorarsan senin gibi bir babasi olan iyi avcida olur , guzel faydali bir insanda. Allah(CC) hayirli kismetler versin. Insaallah bir gun oglunla burda ailece sizi tanimak ve omuz omuza balik tutmak mutluluguna erisirim. Ailenle colugunla cocugunla kal saglicakla guzel dostum.

Baris Bey o alkis sizden gelirse ozellikle buyuk onur olur benim icin. Bilinc, kultur ve zeka dolu yorumlarinizi okuyor , buyuk zevk aliyorum. Cok tesekkur ederim.
    Saygilarla, gorusmek dilegiyle , kendinize iyi bakin dostum.

Mehmet sahsima gosterdigin incelik dolu ovguler icin cok tesekkur ederim. Sizin gibi degerli dostlarin varligi inanin icime isik oluyor. Ben de kendimi sizin gibi degerli dostlara sahip olmakla cok sansli goruyorum. Gorusmek dilegiyle, kalin saglicakla dostum.

Askin Bey, ovguleriniz inanilmaz incelikte. Benim gibi sizlerin engin kisiliklerinizden uzak bir fani icin buyuk dayanak ve buyuk iltifat. Cok cok tesekkur ederim. Desteginizi hissetmek bana guc oluyor. Sizin gibi guzel insanlarimin yureklerinde bir damla mutluluk ve daha guzel yarinlara bir damla
    umut verecek bir ilhamda bulusabiliyorsam bu buyuk mutluluk. Insaallah
    oylesi aydinlik bir gelecegi yaratacak, cocuklarimiza o mutlulugu tattiracagiz.
    Saglicakla kalin dostum.

Osman'cigim bu siteye kalplerini acarak bir birini kucaklamis butun dostlarimin
    duyarliligindan suphem yok. Insanimiz bir kez icinde bulundugu zorluklardan ve umutsuzluklardan siyrilip bizi biz yapan kalbe siginarak ,umut isigini icinde dogurursa dunyaya insanlik ogretir. Bunu butun tarih yaptik gene yapabiliriz.
    Bu sitede bu duygularla birlesebiliyorsak neden bu ulkede bu duygularla birlesmiyelim? Desteginize cok tesekkur eder saygilar sunarim degerli kardesim.

Cok tesekkur ederim Fatih'cigim. Inceligin ve degerli ovgulerin icin. Site de tekrar seni gormekten buyuk mutluluk duydugumu bilmeni isterim. Allah(CC)'a emanet ol degerli dostum.

Mesut Bey insaallah o misafirlerimizde yakinda ailemize katilir ve bu siteyi olusturan prensiplerde bizimle bulusurlar. Degerli yorumlariniz icin cok tesekkur eder, saygilar sunarim. Gorusmek dilegiyle.

Cok tesekkur ederim Osman Bey. Siz orada ben burada, butun dostlarla el ele
    daha nice guzelliklere vesile oluruz insaallah. Degerli yorumlariniz ve sitemize
    icin gostermis oldugunuz ozverili cabalar icin size bir kez daha tesekkur eder, saygilar sunarim. Allah(CC)'a emanet olun.

Tesekkurler Taner. Turnalardan ne haber? Birbirinden guzel paylasimlarini takip ediyor, dahasini hasretle bekliyorum. Saglicakla kal dostum.Gorusmek dilegiyle.

Sevgili Erdem'cigim beni boylesine kucaklayan dostlarla , sizlerle olmak buyuk sans. Hayatima nasil bir tat ve dostluk oldugunuzu anlatmam imkansiz. Rabbim beni size mahcup etmesin. Bahsettigin kalpsizliklerin cok ciddi kokleri vardir.
    Insaallah sevgiye ve saygiya sarilarak daha guzelini basaracagiz. Insanin ozu cok guzeldir. Yaterki icindeki sevgiden kendini kaparmasin.
    Degerli ovgulerin ve yorumlarin icin cok tesekkur ederim. Saglicakla kal degerli kardesim.

Evrim'cigim senin gibi doga sever, ince ruhlu, bu genc yasta bu kadar potansiyel sacan degerli arkadaslar varken o foklarin gelecegi icin yapabileceklerimiz hakkinda o kadar umutluyum ki. Bizi birlestiren bu duygularin bizi goturdugu yer ve caba foklar icin , kaplumbagalar icin , baliklar icin oldugu kadar insanimiz ve neslimizin gelecegi icindir. Fotograflarin, avciligin ve askin her paylasiminda beni buyuluyor. Inan bana bunlar bu yolda buyuk katkilardir. Icindeki aski paylasmaya devam et guzel dostum. Gorusmek dilegiyle , saglicakla kal.

5. arifsinan

arifsinan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    52 kg'lık bir kıraça:)))
    Hüseyin Bey,
    Yaptığınız insanlık,anlatımınız,resimleriniz gerçekten mükemmel.

6. wagabonds

wagabonds

Favori Kamış:
    olta
    tebrikler abi örnek bir davranış keşke herkes böle davranabilse

7. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Hepinize cok tesekkur ederim dostlar , inanin hersey daha guzel olacak. Cunku sizler varsiniz.