ayvalıktan sevgilerimle..

Konu, 'Tanışalım' kısmında moderncelebi tarafından paylaşıldı.

1. moderncelebi

moderncelebi

Favori Kamış:
    olta,Zıpkın
    En İyi Avı:
    cupra 700gr
    Arkadaslar avvalıktan kıyı balıkcılıgını cok amatörce yapıyorum.Fakat bi sorun var:)Burda kendini kanıtlamıs abilerim kardeşlerim de benimle beraber olta atmasına rahmen zamanında olmak sartıyla tabi.rahat 2 kilo isparoz ve karagöz tutuyorum.Ne hikmetse başka bir balık benim oltaya nasip olmuyo.Acemi sansının bu kadar uzun sürmesinden cok memnunum.En iyi balık tuttugum yer cunda adasındaki dalgakıranın burnudur.tavsiye ederim

2. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Aramıza hoşgeldin.:)

3. yvvz

yvvz

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    denizdeki tüm püsür balıklar
    Merhaba Çelebi
    iyi paylaşımlar
    yalancı boğazı levrek ve zargana için deneyebilirsin

4. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    hoş geldiniz

5. Merhaba arkadaş,ben de bu ara ayvalığa gideceğim,bizim yazlık var sarımsaklıda..Gelirken mesaj atarım sana,Cunda adasında güzel bir avlak olduğunu bende duymuştum,birde cunda'ya girerken köprü var bilirsin,onun altı da iç deniz dış deniz ayrımı olan yerde çok iyi imiş..

6. s

hosgeldin...seni tanıyor olabilirim.belki de yan yana balık tutamadık:)
    imza ayarlarını tamamlasan.seni tanırım belki...neydi R..balık Ayvalık

7. y

hüseyin kardeşim oralarda bi şey çıkmaz pek.en güzeli tekne ile mercan.gideceğin zaman yazarsan seni yönlendiririm

8. Hoşgeldin.

9. Tamam dır yazarım..;)

10. t

tamam.teknecilerin telefonlarına kadar yardımcı olurum.boş dönmezsiniz

11. Sanırım tekne fiyatları çok afaki olmasa gerek orada,şimdiden teşekkürler.

12. y

yok değil adam başı 15-20 YTL gibi...kusadasında da 15 Ytl...ama değer

13. Adada da tekne kiralamıştım geçen sene,milli parklar bölgesi açıklarına götürmüştü kaptan.tam gün 150 kaat aldı..Normalmidir acaba?

14. İyi de akşama kadar dolaştırdı adam ama..

15. yvvz

yvvz

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    denizdeki tüm püsür balıklar
  16. n

nereye giderse gitsin normal değil..bu arada teknenin büyüklüğünü bilemiyorum
    ama örnek 7 metre civarında tekne olsa 5 kişi yeter.o da eder 100 Ytl.(tekneci acısından)ama özel kiraladıysanız çok az pazarlık etmişsiniz.sanki biraz fazla
    ama iyi avlağa götürdüyse mesele yok:)
    benim 4 kişi 80 Ytl ye tam gün ava gittiğim olmuştur.(kaptanın nevalesi ile olsun 100 Ytl)

17. Yok be abi,7 metre balıktan bozma kötü bir şey..galeriye koydum teknenin resmini..

18. Neyse güzel gün olmuştu,hata bizde bilinçsizce gittik,birde erken bitirmişti muhabbeti çok takılamadık..Bende burası böyle diye düşündüm nereden bileyim..Güzel çamlıdan kiraladım bunu.

19. h

ha gördüm o tekneyi...mesele şu balık tuttıysan normal.ama en az 1 kg mercan..
    yoksa pahalı.
    ama sen gidecek ol ayarlarız burdan:)

20. Tamamdır üstadım..