B.Çekmece balıkları..

Konu, 'Tatlısudaki Canlılar' kısmında stevejones tarafından paylaşıldı.

1. acemibalıkcı71

acemibalıkcı71 şinasi

Kadir Abi israil sazanlarını geri saldıysan göle çok büyük bir zarar vermişsin :S

2. king_barracuda

king_barracuda

tuttuğun balık balık yavru.. şimdiden yaşamına son vermek istemiyosun.. haklısın ..

bıraktığın balığın ana besin kaynağıda diğer balıkların yumurtaları :)

iki ucu b..klu değnek yani:)

ama neyseki aç kaldığında bacağımı bile kemirecek bi kediye sahip olduğumdan israil tutunca boyutu ne olursa olsun benim kediye veriyorum . kedi değim namı diğer meksikalı :)bildiğin manyak

3. Tbekler

Tbekler Talha

Favori Kamış:
    Shimano Alivio Carp 360 Shimano Catana CX 2.40
    Favori Makine:
    OKUMA MAX-4 Shimano Exage 4000FC
    En İyi Avı:
    11 Kilogram Aynalı Sazan
    Lezzet konusunda Turnayı tek geçerim. Fileto yapın. Mısır ununa bandırıp kızgın yağa atınız. Oooooooooooh mis

4. Mucci

Mucci Mustafa Candaş

durgun sudan alınan tatlı su balıklarının tadı güzel değildir ve kokarlar. eğer tatlı su balığı yiyecekseniz balığı alacağınız göletin akarsu giriş ve çıkışlarının olmasına dikkat edin. eğer bir gölete su girip, bir yerden çıkıyorsa, yani akan su var ise gölet kendi kendini yeniler ve balçık olmaz. bu göletlerden çıkan balıklar lezzetli olur.

5. ozanyurt

ozanyurt OZAN YURT

Favori Makine:
    SHAKESPEARE MEDALIST
    En İyi Avı:
    YAYIN 2,5 KG
    En lezzetli tatlı su balığı Alabalıktır. Ancak çiftlikte yetişmiş olmayacak anadoluda dağlardan gelen buz gibi suların içinde boyları 17-20 cm geçmeyen kırmızı, kahve ve siyah benekli dağ alaları en lezzetli alabalıklardır. Mesela Ben Erzincanlıyım bizde çokkkk :)