baba sazancıların dikkatine!

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında CARPMANIA tarafından paylaşıldı.

1. CARPMANIA

CARPMANIA

Favori Kamış:
    OLTA
    Arkadaşlar,özellikle sazan delisi olanlar (aman benden fazla olmayın!) size bir teklifikte bulunmak istiyorum. Her ne kadar bu hastalıK bende yıllar önce(DENİZDE) başlamış olsa da kronik hastalığım BOLU'da bulunan bir gölette sazan avıyla tekerrür etti. Daha önce tatlısuda hiçbir tecrübem olmamasına rağmen ilk avım 2.750 kg'lik aynalı oldu.Devamında (1 hafta içinde 4 kg) ye kadar çıktım.Her ne kadar 28kg alan avcılar olmuşsa da nedeni, önceden bulunduğu bölgeyi daha önceden yemlemeleriymiş(daha sonradan öğrendim). kısaca iddialı olan arkadaşlara burada bi organizasyon yapmayı teklif ediyorum 1 temmuzda.Özellikle bölge ismi verrmek istemedim ( ard niyetli avcıları düşünerek).Katılmayı düşünen arkadaşlar özelden yazışabiliriz. Özellikle sevgili SİMENDİFER formdan takip ettiğim kadarıyla daha önce boluda ikamet etmişsin. Bir moderatör olarak böyle bir organizasyona katkıda bulunmanı umarım.(LÜTFEN O MEŞHUR KIRMIZI RENKLİ-sarıyı bozan renk- KURDELA BAĞLI KOVA düşüncesinden bağımsız olarak:p Ayrıca bu bölgede konaklama tesisi de bulunmakta.YORUMLARINIZI ve katılımlarınızı ARZU EDİYORUM...ŞAFAK 36

2. ArtofDragon

ArtofDragon Cenk

ben bolu organizasyonuna sizinle olmaktam zevk duyarım...
    bende haftanın yarısında boludayım.
    eger benide aranızda görmek isterseniz ne mutlu bana.....

3. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    valla ben su saznı cok merak ediyorum gerci israil tutuyoruz ama onun pek zevki yok ben gelmeyi cok isterim

4. KAYIN_CARP

KAYIN_CARP

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    AYNALI SAZAN 3,5 KG
    Orayı gelme imkanı yok ama Şafak 36 yazmışsınızya Asker teskeresi gibi vallahi gün sayıyorum

5. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    kayın carp esas baba sazan benim ben onu harbiden asker zannetim herhalde askerde yazıcı falan bilgisayarın başında sandım benden ala sazanmı olur????

6. AVCIYILMAZ

AVCIYILMAZ Şaban YILMAZ

Favori Kamış:
    Lineaffe 420 10kilos
    Favori Makine:
    Shimano ultegra 4500-5500
    En İyi Avı:
    3 kg Levrek
    Tavsiye

Mrb Arkadaşlar. Denizle Tatli Balikçiliği Arasin Çok Fark Var. Özellikle Sazan Da. Sazan Tamamen Sabir Istiyo Mesela. Ama Deniz Öyle Değil. Illaki Bir Balik Iskorpit Bile Olsa Oltaniza Vuruyo. Iki Gün Sazan Için Yattim Barajin Kiyisinda Alamadim. Ama Denizin Kiyisinda .ki Gün Yatsam Heralde Birçok Balik Alirdim. Göl Kiyisinda Olta Attiğiniz Yerden Uzak Durun Bence Ve Oltanizi Devamli Çekip Atmamaya Bakin. Bolşanslar

7. Muratın Takası

Muratın Takası

Favori Kamış:
    oltam
    En İyi Avı:
    Gelse :)
    ben istanbul göztepede oturuyorum.ama boluya istanbuldan giden varsa bende organizasyonuna kabul ederseniz gelirim. büyük bir balık için herzaman.

8. ustaacemi

ustaacemi

baba sen zokayı yutmuşsun,hayırlı olsun