Bafra Balik Gölleri Ve Barajlari

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında mder55 tarafından paylaşıldı.

1. ahmetcem

ahmetcem Cem

Favori Kamış:
    el,parmak,diş :)
    En İyi Avı:
    Ben ne yakalamıştım ya ?
    tamam abi saolasın :) şu zaman bi istediğimiz gibi ayarlansa :)

2. HUNTER34

HUNTER34 DENİZ KARACAN

Favori Kamış:
    OKUMA DISTANCE SURF PRO 60 /Lineaeffe s-flex surf kamis 4.20
    En İyi Avı:
    Terkos-TURNA
    Altınkaya barajı

Arkadaşlar merhaba ben aranıza daha yeni katıldım.

Ben 2005-2006 yıllarında Altın kaya barajında avlandım gercekten kiloluk balıklar tutabileceğiniz yerlerden biri. 2005 yılında tum oltalarımızı toplamıslardı bunun nedenı bu baraj kooparatife kiralanmış yanlızca hafta sonları olta balıkcılığın aizin veriliyor ama olta atana hiç birşey demiyorlar biz önümüze ağ atan biriyle münakaşa ettiğimiz için bu olayla karşılaştık. Daha sonraki yıl Tarım Köyİşlerinden izin aldık.

Bilğiniz olsun gerçi silkülerde gerekli açıklamalar mevcut.

Rasgele...

3. karabiber

karabiber niyazi türkoğlu

Merhabalar
    Sİze Ankaradan yazıyorum, balıkçılık ile ilgili paylaşmak istediğim, bilgilerim olduğu gibi sizlerden de öğrenmek istediğim pek çok bilgi olduğunu düşünüyorum. Eğer değerli bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız, sevinirim.
    Saygılar,
    Niyazi

4. analizserkan

analizserkan serkan

Favori Kamış:
    kamıs,makına,mantar & dip
    En İyi Avı:
    sazan 7.100 gramdı ama ılk ve son oldu :( ıns. bu sezon :)
    selam arkadaşlar

herkese selam bende yenı bır uyeyım 12 ila 13 yıldır balık avcılığıyla uğrasıyom zaten tek hobımde bu sızlerden tek ıstegim ben devamlı mısır kullanıyom tabı etkısının olduğu zamanalrda var olmadığı zamanlarda bıldığınız farklı (solucan harıc) yemler varsa soylermısınız.....

5. karabiber

selam arkadaşım bende balıkcıyım onbeş senedir uğrasıyorum bilgisayraıda yeni öğreniyorum biraz geç bulup geç yazıyorum ama işte idare ediyoruz

6. karabiber

Merhaba Sayın Eray Bey
    Size bu mesajı Ankaradan yolluyorum. Adım Niyazi, namı diğer Karabiber. Ben de sizler gibi balık hastasıyım. Bu hastalaığa tutulmuş bir de ağabeyim var. Yıllardır beraber avlanırız. Avlanma şeklinmizi sorar iseniz oltacıyız diyebilirim.
    Her yıl Temmuz ayını iple çekiyoruz. Bu yaz Derbent Altınkayaya gitmeye karar verdik. Fakat ilk defa gideceğimiz için o bölgeyi bilmiyoruz. Bu konuda ciddi olarak yardıma ihtiyacımız var. Yardımcı olur iseniz çok sevinirim.
    Saygılarımla,
    Niyazi TÜRKOĞLU (Karabiber)

*Bilgisayar ve internetle yeni tanıştığım için bu mesajı oğluma yazdırdım. kendim yazar isem anlaşılması zor olabilir, uyarmak istedim.

7. karabiber

Merhaba Sayın Eray Bey
    Size bu mesajı Ankaradan yolluyorum. Adım Niyazi, namı diğer Karabiber. Ben de sizler gibi balık hastasıyım. Bu hastalaığa tutulmuş bir de ağabeyim var. Yıllardır beraber avlanırız. Avlanma şeklinmizi sorar iseniz oltacıyız diyebilirim.
    Her yıl Temmuz ayını iple çekiyoruz. Bu yaz Derbent Altınkayaya gitmeye karar verdik. Fakat ilk defa gideceğimiz için o bölgeyi bilmiyoruz. Bu konuda ciddi olarak yardıma ihtiyacımız var. Yardımcı olur iseniz çok sevinirim.
    Saygılarımla,
    Niyazi TÜRKOĞLU (Karabiber)

*Bilgisayar ve internetle yeni tanıştığım için bu mesajı oğluma yazdırdım. kendim yazar isem anlaşılması zor olabilir, uyarmak istedim.

8. mder55

mder55 Eray

Favori Kamış:
    olta
    Niyazi abi.Bafra'ya geldiğinizde sizlere mutlaka yardımımız olacaktır.Yeterki siz geleceğiniz tarihi belirleyin.Birlikte balığa gitme imkanımız olacaktır.Selamlar.

9. karabiber

Eraybey ilgine teşekkür ederim bensana bilgi verecegim.
    selamlar

Son düzenleme: 19 Nisan 2008
  10. karabiber

mder 55

11. karabiber

Sayın hocam mesajını aldım ben karabiber sincandan arıyoru bilgisayarda biraz acemiyim kusuruma bakma.15 senediramatör balıkcılıkla ugraşıyoruz
    birde agbeyim var davamlı beraber gideriz çadırımızı açar 4 5 gün kalırız
    yarin ayın 26 sı çanılıya turnaya gidecegiz. inşallah boş gelmeyiz. ve seninle tanışmak ve balıga inşallahçıkarız saygılar

12. karabiber

mder 55 merhabalar
    bir aydır görüşemedik nasılsın . ben ankarada çanılı barajına turnaya gidiyorum üç sefer gitrim böş gelmedim sen balıga çıkıyormusun yedinci aydan sonra bafraya gelecegiz inşallah saygılar
    Karabiber.

13. karabiber

mder 55 merhabaeray bey 7 nci aydan sonra bafraya muhakkak gelecegiz telafonunu bildirir sen çok sevinirim haberleşmek için.
    karabiber
    niyazi türkoglu.

14. karabiber

mder 55 şe eray bey merhaba 7 ci ayı iple çekiyoruz telefonunu bana bildirirsen çok memnun olacagım iyi günler rasgele.
    Karabiber .
    Niyazi türkoglu.

15. karabiber

mder 55 merhabalar yedinciay geldi bana cep telefon numaranı verirsen haberleşiriz haydi rasgele
    Karabiber .Niyazi türkoglu.

16. karabiber

merhaba eray bey, abimle bu günlerde bafraya gitmeyi düşünüyoruz, bize yardım ederseniz çok seviniriz. sizinle irtibata geçip ona göre hareket etmek istiyoruz. verdiğim mail adresine telefon numaranızı yollarsanız sizinle irtibat kurar yola çıkarız. şimdiden çok teşekkür ediyorum. saygılarımla. akinturkoglu@gmail.com

17. mustafa5513

mustafa5513 mustafa

mder55 slm. bende vezirköprülüyüm resimler güzel hep barajın sonunu merak etmiştim birde yemleri yiyen kara balıktan otaraftada varmı tşk.sudak tutamaz olduk mısırla sazan tutuyoruz

18. ayzek

ayzek Erkan

slm.merhaba arkadaşım.

resimler çok güzel,bende samsun atakentteyim tanışmak isterim.paylaşımların için teşekkürler..:)

19. maykoplu60

maykoplu60 dursun taşkın

Başkan mrb ben tokatlıyım uzun zamandır amatör balıkçılıkla uğraşıyorum Almus barajı kılıçkaya barajı ve diğer küçük göller bir hobi olarak işim geregi atakuma yeni taşındığim için bölgemdeki barajlar uzak kalıyor artık henüz bu bölgede ava gidemedim bu pazar gününü değerlendirmek istiyorum bafraya gelip sizlerle tanışmak iyi olur düşüncesindeyim yasaklar henüz başlamadı deymi sanırım 1 nisanda başlıyor yanılıyosam lütfen uyarın görüşmek üzere sağlıcakla kalın iyi günler iyi çalışmalar

20. güroloflu

güroloflu Gürol Ofluoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık kofana
    Konuyu açanlar ve buraya mesaj yazanlar iki senedir uğramamışlar.Bende atakumdayım.Altınkaya barajı 135 km. mesafede eğer bafra derbente gidersen 65-70 km mesafesi var.Zaman zaman gökkuşağı çıkıyor ama dün oğlum gitmiş hiç balık alamamışlar.
    Yazın yani temmuzdan sonra samsundan sazana giden bir çok arkadaşımız var.Onlarla irtibata geçebilirsin.