Bafra Balik Gölleri Ve Barajlari

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında mder55 tarafından paylaşıldı.

1. maykoplu60

maykoplu60 dursun taşkın

hayal kırıklığına uğradım

Ark ben tokatda ve suşehrindekı barajlarda uzun yıllardır balık tutarım samsuna yeni taşındım ama hayal kırıklığına uğradım gölleriniz ve barajlarınız hakkında iki hafda üst üste gidiyorum sezonu kapatalım yasak başlıyor diye ama yok tık yok neler denemedimki hayret ya küspeli tabanlar solusan aparatları yayın takım ve aparatları alabalık aparatları yok ki yok hem öyle bide ark yollarınız çok bozuk kıyılarınızda göle yanaşmak imkansız çok yüksek neden o yolları bı pıçak vurmazlarki insanların arabalarına yazık alt takım kalmaz valla yazık piknik türü mesire yeri hiç düşünülmemiş ailenle gidip gölün kıyısında oturacak yer yok olurmu böyle şeyya olan yerleride kayıkçılar parsellemiş oh yavrum ne ala olmaz büyük hayal kırıklığına uğradım bide bizim oraları anlatayım da okuyun

2. maykoplu60

maykoplu60 dursun taşkın

Tokat almusda balık avı

Arkadaşlar almus baraj gölünün çevresi 100 klmdir ve tamamında asfalt yol vardır ve gölün her yerine inebilirsin ve her tarafında avlanabilirsin büyük ag çekenler tekneyle belli bölgelere çekebilirler kıyıya yaklaşmazlar kimseyi rahatsız etmezler çağrırsan yanına uğrarlar ve her bakımdan gölün her yanı aileyle gelenlere müsait olup piknik mesire yerleriyle donatılmıştır gölün çevresi içme sularıyla donatılmıştır Arkadaşlar tabiki buralarda güzel ama dahada güzel olabilir el ele verelim önce yollarını ve kıyı balıkçılığı için ara ara gölün kyısına inen cep yollar yapılmasına vesile olalım adam iki olta iki taban atmış oturuyosun orda hooop bide adam binmiş motora tar tar tar geliyo sudan nevar agmı atıyonuz hayda moralimiz bozuldu balıklar ürktü neye yaradı yapmayın dostlar ayıptır ag atan belli olur zaten neyse ark çok dertliyim çok acilen bu işleri yapacak yöremizin sevdalılarına ihtıyac var saygılarımla