BaitCasting Sistemi ve TANITIMI (video)

Konu, 'Olta Düzenekleri ve Yeni Sistemler' kısmında achilleus52 tarafından paylaşıldı.

1. mustafa

mustafa mustafa yılmaz

Favori Kamış:
    D.A.M.
    Favori Makine:
    silstar
    En İyi Avı:
    turna 5 kg

2. achilleus52

achilleus52 Erkin

Favori Kamış:
    Bauer Baitcasting 2.10 / 5-25 medium
    Favori Makine:
    Daiwa Megaforce 100TSHL Baitcasting
    En İyi Avı:
    Turna 108 cm / 8.6 kg

3. HakanDurgut

HakanDurgut Hakan

Favori Kamış:
    SavageGear Bushwhacker XLNT 240cm 10-40gr
    Favori Makine:
    SHIMANO Stradic CI4 3000F
    En İyi Avı:
    88cm 4kg Yayın (spin takım ile)
    Erkin hocam merhaba.. 2 yıl önce baitcasting merakından aldığım takım öylece duruyor.. iş güç vakit ayıramıyoruz.. senin son videonu çok iyi gördüm, birazda göbek yapmışsın sanki :)

takım duruyor vakit bulursam elimi alıştıracağım bir ara :p

4. achilleus52

achilleus52 Erkin

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Turna 108 cm / 8.6 kg
    :) Şuan askerdeyim doğal olarak göbek kalmadı :D Bi ara bende trofe olmuştum lakin şuan "Turna sezonunda" askerde olmam gerçek anlamda işkence geliyor banghead Şafak 53, 53 gün sonra kimse beni evde tutamaz :laughing:

Baitcasting ile spin arasındaki farkı ikisinide kullanmayan bilemez. B.casting FOREVER diyorum :)

5. achilleus52

achilleus52 Erkin

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Turna 108 cm / 8.6 kg
    Askerlik bitti gitti :) Sakaryaya taşındım, Bolu kadar olmasada güzel bir memeleket, eğer Turna membağı keşfedebilirsem yakında yeni videolarla sizlerleyim...

6. achilleus52

achilleus52 Erkin

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Turna 108 cm / 8.6 kg
    Baitcasting ile ilgili av videosu-fotoğrafı olan yok mu bu sezon :)

7. durdurulamaz

durdurulamaz emrah

Dostum bir kac sorum olacakti. su makinayi almak istiyorum Daiwa Tatula HD 200 HL Olta Makinesi buna gore uzun olmayan bir kamis soyleye bilirmisin. birde ben yurt disinda calisiyorum hobi olarak avlanmak istiyoruz bir kac arkadas. bu makinaya balikciliga ilgi sardik. ama bunlarda sag kol sol kol farkedermi . bir arkadasimin dedigine gore kendimiz degistire biliyomusuz , sag sol olayi olmuyor dedi (tabi oada atiyor gibimize geldi ) ama cok fazla bir bilgimiz yok alirken belirtmekmi lazim ama onu da goremedim . yakalamak istedigimiz balik turu afrikada tlapia ve nile perch. misine kamis tavsiyesi verirsen hatta online turkiye sitelerinden adres link atabilir sen cok seviniriz. Simdiden geri donemeseniz bile cok tesekkur ederiz boyle birkonu actiginiz icin.

8. makca

makca Mehmet AKÇA

En İyi Avı:
    ALABALIK 50cm(HAVUZDA)
    Arkadaşın doğru söylemiş.Baitcasting ve çıkrık makinalarda ya sağ kol yada sol kol oluyor.Değiştiremiyorsunuz.

9. durdurulamaz

durdurulamaz emrah

Tesekkurler ,
    Daiwa Tatula HD 200 HSL Olta Makinesi
    su makinanin sag elle sarim yapanini ariyorum ama bir turlu turk sitelerinde bulamadim. bakalim hayirlisi gelince trden kendim bakicam artik. resimler de hep sol sarim resim yapani var opsiyonuda yok sag sarim sol sarim diye oyuzden siparis veremiyorum . tesekkur;er cevabin icin dostum

10. durdurulamaz

durdurulamaz emrah

Konuyla alakadar olan herkeze tesekkurler, sizlerden bir ricam olacakti makina olayini birkac gunden beri arastiriyorum ve sumakinada karar verdim DAIWA Tatula Type R 100 XSL. Kendim africada calisiyorum , victoria lake de avlanicam , malum kendi yaptigim is geregi stres atmak amacli . Bu gol dunyanin 2. Africann da en buyuk golu , avlanicak baliklarin isimleri Nile Perch ve tilapia , bu golde anlatilanlara gore eskiden 200 cesit canli yasarmis ama birtanesi disaridan getirilen bir balik ( hangisi oldugunu hatirlayamaiyorum) baskin tur haline gelmos diyorlar ve tur sayisi dusmus. neyse konuya geleyim africada oldugim icin buraya siparis getirtmem cok zor. Senede birkac tanidigim denk gelirse onlarda musait olursa bazi lukslerimizoi kasiliyoruz. bendeki olay tamaman stres atmak ve spor amacli yukarida yazan bir arkadsasin soyledigi beni cok iyi anlatiyot Geri bırakılmayan her balık,gelecek nesillerin balık görme şansını azaltır.Ve hiç kimse doğadan üstün değildir , buna katiliyorum. simdi sizlerden bir ricam var eyer mumkunse makina olayinda kararimi verdim ama misine kamish sahte konularinda yardimci olup bana link atabilirseniz cok sevinirim. reklam vermek yasak ise mail adresime atabilirsiniz yaklasik 15 gune turkiyeden bir arkadasim gelicek hepsini online toparlayip ona getirtmek istiyorum. fiyat araliklari cok onemli degil sdantartin altinda olmasmasi cokta ustunde olmamasi isimi gorur diye dusunuyorum, simdiden hepinize tesekkur ederim saygilarimla

11. mustafauzkes

mustafauzkes mustafa

paylaşım için teşekkürler....emeğinize sağlık....

12. mebeos

mebeos mehmet emre bingül

merhabalar yaklaşık üç gündür baitcasting sistemini araştırıyorum. çok güzel bilgiler öğrendim önclikle teşekkür ederim. şu an hangi kamışı önerirsiniz acaba bütçe 200 tlye kadar. makine olarak daiwa megaforce u alacağım bakalım hayırlısı ile kullanırız ***. yardımcı olursanız sevinirim.