Balik Turnuvalari

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında cellcuk tarafından paylaşıldı.

1. cellcuk

cellcuk

Favori Kamış:
    olta
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Çünkü böyle bir oluşumdan yeni haberdar oldum,yani zarar kar misali :) neyse ben direk saadete gireyim:D geçen yıl Mordoğan balık turnuvasına katıldık ve çok mutlu olduk yani tadı damağımda kaldı:p Ben İzmirde oturuyorum eğer yakınlarda turnuva vb. aktiviteler olrda beni haberdar ederseniz inanın çok memnun kalırım.. herkese rastgele ;)

2. Sen telefonunu bırak oraya biyere biz sana heber veririz,zaten işimiz gücümüz ne,turnuva bildirme hattı devrede daim ,sıkılma;)

3. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Merhaba hoşgeldiniz forumumuza.
    Yapmanız gereken bir iki zorunluluk var...
    İlki aşağıdaki linki kullanarak imza ayarlarınızı yapmanız,yani isminizi,doğum yılınızı,bulunduğunuz şehiri ve kangrubunuzu belirtmeniz gerekiyor.
    Daha sonra ise "tanışalım" bölümünde yeni bir konu açarak bizlere kısa bir anlatımla merhaba demelisiniz,ki bizlerde hoşgeldiniz diyebilelim size

İşte imza ayarlarınızı yapabileceğiniz link :

http://www.balikavi.net/forum/profil...=editsignature

4. kemalyaman34

kemalyaman34 Kemal

Favori Kamış:
    Muhtelif çap ve markalarda makina ve kamış
    En İyi Avı:
    Turna : 72 cm.
    selçuk bey kardeşim, forumu düzenli takip edersen bütün organizasyonlardan haberin olur. tek yapman gereken düzenli takip :) ratgele

5. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek
    Aramiza Hoşgeldiniz...

6. zodi

zodi

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    1.2 kg çipura. Kilo olarak ta 3 kişi 15 kg istavrit (tekneden)
    Selçuk hoşgeldin:) Şu anda altın bulmuş gibisin biliyorum :)
    Ama İzmir ekibi süper organizasyonlara imza atıyor, onlara takıl derim ben sana. Hele mordogan civarını çok seviyorlar. Yaz gelsin, balık harici karadut siparişi vericem ben onlara da, beklemedeyim şimdilik:)

7. naladag

naladag

Mordoğan'daki etkinliğe bizde katıldık. 11 numaralı ekip bizim ekibimizdi. Ben eşim ve İzmir'den iki arkadaşımız bir ekip oluşturduk. Cumartesi kendimizi denemek için balığa çıktık, çok güzel zaman geçirdik ve balık tuttuk. Pazar günü yarışmada da oldukça iyi sonuç aldık. Herhangibir dereceye giremedik ama çok güzel bir haftasonu geçirdik.
    Mordoğan çok güzel bir belde. Balık açısından oldukça verimli. Tüm deniz sevenlere tavsiye ederim.