balikci arkadaslara selam

Konu, 'Tanışalım' kısmında bahri ozmen tarafından paylaşıldı.

1. herkese selam ben bahri balikesirli 10 senedir avusturalyada yasamaktayim
    arkadaslar imza ayarini yapmami onermisler ancak ilk kez turkiye ile ilgili bir sayfada girmis bulunmaktayim dolayisiyla biraz uzerinde calisiyorum yakaladigim baliklarin resimlerini gondermeye cok ugrastim beceremedim heralde yeni uye oldugum icin olmali
    dolagisiyla bizede bu hastalik turkiyede bulasti yayin balikciligi cok yapardim buraya gelince dolagisiyla okyonusta balik avliyoruz
    biz cogunlukla denize aciliriz olta balikciligi ve cogu zaman zipkinlada gideriz
    kendi botumu aldigim gunden beri pek zipkinla gitmiyoruz zaten kopekbaligi acisindan cok tehlikeli cogunlukla acilip olta balikciligi yapariz burasi okyonus oldugu icin balik yonundende cok zengin cogunlukla yakaldigimiz baliklar mercan(snapper) reef fish dedikleri baliklar otekilerin isimlerini turkiyede hic gormedigim icn bilmiyorum turkcesini
    bir kac arkadasin sayesinde spor balikciligida yaptik ton baligi ve kilic baligi ama kilic baligi hic kismet olmadi ton baligi cok yakaladik bu sene kismet olursa onuda cok yakalamak istiyorum

balikesirli hemserilerime ve butun balikci arkadaslarima tekrar hurmet dilerim

2. bahri hocam hoşgeldin.. yurtdışı paylaşımlarınızı.. özellikle okyanus resimlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.. imza ayarları konusunda sitede dolaşırsanız yardımcı olacak konular mevcut nasılsa hallolur meraklanmayın.. rastgelsin..

3. ahmet10

ahmet10 Ahmet

Favori Kamış:
    Olta ve Sabır
    En İyi Avı:
    Henüz denizde geziyor
    Çok sevindim

Bahri hocam hoşgeldin. Sanırım sizi bu sitede görmekten en çok mutlu olanlardan birisi benimdir. Ne zamandır bakınıyorum ama Balıkesir'li göremiyordum. Üstelik yapılan organizasyonlarıda gördükçe acaba biz Balıkesir'de ne zaman bir organizasyon yapacağız diye düşünüyordum. Şimdi en azından ikiledik. Tekrar hoşgeldin.

4. mcelikkaya

mcelikkaya murat çelikkaya

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    arkadaki çalılar
    hoşgeldiniz size de selam

5. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    aramıza hoş geldiniz

6. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Aramıza hoşgeldiniz :) Mod arkadaşlar size her konuda yardımcı olurlar merak etmeyin ):

7. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Merhabalar,hoşgeldiniz Bahri bey

8. mahir türköz

mahir türköz

Favori Kamış:
    olta.zıpkın
    hoş geldiniz Bahri bey

9. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Aramiza hosgeldiniz Bahri bey.

10. Hoşgeldiniz Bahri bey,keyifli paylaşımlar.

11. simendifer

simendifer Sennur

Merhaba, aramıza hoşgeldiniz :)

12. bekarbey

bekarbey

Favori Kamış:
    Olta:)
    En İyi Avı:
    Aşkına Eşkina, Lüfer
    bahri abi aramıza hoşgeldiniz.. forumda keyifli vakit geçireceğinize garanti veririm:) artık bizlerin yaptığı gibi (istanbul-time, antalya-time, bursa-time vs) sizde bir avustralya-time takımı kurar ve maceralarınızı paylaşırsınız. kimbilir belki balikavi.net olarak topluca bir avustralya okyanus organizasyonu falan düzenleriz. ne güzel olur ama:) hayali bile heyecan verici:)

13. izmirli35

izmirli35

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    KIZIM ŞU ANDA 17 KİLO
    Hoş geldiniz

14. yüce35

yüce35

bahri usta aramıza hoşgeldin.izmirden kucak dolusu sevgiler...

15. DR_BLOoD

DR_BLOoD

hoşgeldiniz armıza bahri bey keyifli paylaşımlar dilerim ...

16. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    1988 Dalyanköy Levrek 4.7 kg
    Hamdi kardeşim hoşgeldin, oradan deep fishing resimleri bekliyoruz.. Red Snipper, Grupper avı ve resimleri bizleri çok meraklandırıyor..:)
    Rastgele..

17. mustafa karataş

mustafa karataş mustafa

kardeşim aramıza hoş geldin okyanus balıklarınını resimlerini merakla bekliyoruz

18. snapper ve groper

merhaba iskarmoz bey
    yakaladigim baliklari sizinle bende paylasmak isterim resimleri kisa zamanda gondermek isterim bilgisayarim balik resimleri ile dolu her hafta cikariz dediginiz gibe zaten snapper avina gideriz cogunlukla bizim buranin en guzel yinen baligi yakalamasida o kadar zevkli kavga eden bir balik turudur dun yakaladigim baliklarin resmini size gondermek isterdim
    hepsi kayitli duruyor
    groper hic yakalamadim bir tane olta ile alman hakkin var yemide yengecdiyorlar
    dalmaga gittigimizde cok buyuklerini gordum insandan korkmiyan balik turudur onun icin zipkinla avlanmasi yasaktir tuple daldigimizda elimizle beslerdik 20 kg hayvana elinle degmek sizden urkmemesi guzel bir duygu olta ile yakalasam bile geri birakirim dalgiccilarin en cok vakit gecirdigi balik turudur
    saygilarimla

19. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Eminim formumuza yeni bir soluk getireceksiniz. Yazdılarınızdan zaten doğru yerde olduğunuz anlaşılıyor. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz...

20. ruludag

ruludag

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.5 SAZAN
    Merhaba, aramıza hoşgeldiniz