Balıklıova Raporu 09.12.2006

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında AKIN74 tarafından paylaşıldı.

1. lustral

lustral osman karatepe

Favori Kamış:
    klasik 3'lü takım
    En İyi Avı:
    sazan 7.250gr
    afiyet şeker olsun

2. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Kim diyor balık yok diye. Balık vardı, ben yakaladım:D . Hele bu zamanda bukadar balık yakalamak ve hatta bu kadar vuruş almak bile bence güzel. Açıkcası ben kendi kendime acaba balık vuracak mı diye düşünüyordum. Sevgili Akın'a ve Timur'a çok teşekkür ederim. Ben balık tuttum ama onlara yemek konusunda eşlik etmeyide ihmal etmedim. Günün büyük çoğunluğu "yiyerek" geçti.Hiç birimiz pişman değiliz:D

Belkide gecenin en önemli kazanımı Akın'ın kamışla olta atma tekniğini zirveye taşımasıydı. Gelmek istemeyen arkadaşlar artık gelebilirsiniz tam karşısına ve uzağa olta atabiliyor artık.:D :D :D :D

Bende de üç tane resim var paylaşmak istedim.

O günkü denizin durumunu göstermek istedim önce. O kadar durgun ki;

Akın'ın bahsettiği havuzdan iki görüntüde benden. Müren,çupra ve arkada belli belirsiz adabeyi

Müren ve mığri;

3. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Namık yahu topu topu o kadar baık vardı zaten tamamını yakaladım. Büyüğü vardı da bizmi tutmadık muhterem.:)

BU arada Akın ağdan bahsetmiş. Evet ağ vardı ama toplandı. Tahmin ettiğim vgibi toplanış saatine bakıldığında barbun ağı olduğun da yanılmadım. Fakat bir şamadıra daha var demiştim Akın'a benim attığım tarafta o ağ şamandırası değilmiş. Plastik şişeymiş. Daha donra kayboldu zaten. Benim büyük bir emekle epey çektiğim şey ise ağ değil muhtemelen ağ parçası ya da yakındaki çiftliklerdemn gelmiş olabilecek bir yem çuvalı idi muhtemelen.

4. AKIN74

AKIN74

Tüm Abi ve kardeşlerime yorumlarından dolayı teşekür ederim...:)

Arkadaşlar gece avcılığının en güzel yanı sakin ve kendini dinleyebildiğin anların çok olması, bu da beni çok mutlu ediyor...

Sizlerinde avlarınızda geçen zamanlarınızın huzurlu ve neşeli geçmesi dileğiyle...:)

5. AKIN74

AKIN74

Sağol Ömer Abi, bizler içinde seni ve diğer dostlarımızı tanımak büyük mutluluk oldu...
    Ömer Abi hafta sonu programına cumartesi sana uymadığı için seslenmedim, inşallah hafta sonu organizasyonunda bir arada olmak dileğiyle...:)

6. AKIN74

AKIN74

Burak sağolasın, problemliydi ama şu anda sadece tedbir amaçlı kullanıyorum...;)

7. bluemarine

bluemarine

Favori Kamış:
    Sırtı
    En İyi Avı:
    Turna 3 kg,kalamar 1.2 kg
    Akın ne diyeyim muhabbet çok güzel görünüyo balıklar içinde tebrikler.Bence amaç balıktan çok stres atmak görünen o ki siz bu işi fazlasıyla yapmışsınız.Güzel muhabbetler ve bereketli avlar dileğiyle.

8. öncelikle izmir gurubuna ardındanda antalya ekibine tebrikler..

9. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Mehmet Bey, Akın Bey ve Doktor Bey. Çok güzel bir organizasyon olmuş. Canım çekti valla. Tebrik ederim. Mehmet ve Mırmır bu ikili yan yana gelince sayı olur.

10. yalcinicli

yalcinicli

Sevgili Akin, mangal atesini yakarak olayin enerjisini zaten uzayin derinliklerine gondermissiniz. Bosver gerisini kardesim.
    Yanliz baliklari aglatmis gibi suclu suclu duruyorsunuz ha?:eek:

11. Salihreis

Salihreis Salih Günerergin

Favori Kamış:
    sadece olta
    Favori Makine:
    okuma salina SA-65
    En İyi Avı:
    kaçan balık :-)
    Sevgili Akın, Sevgili Mehmet, güzel bir organizasyon olmuş, tebrikler
    neşeniz bol, şansınız daimi olsun.... :)

12. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta

Kendi adıma bana "ayı" diyebilirsin Yalçın abi.:D

13. AKIN74

AKIN74

Hiç sorma Yalçın Abi kamp ateşimizi yaktık, Doktor'un arabasının bagajında aslında şu bulgar rakısından vardı, kendisi bulgar göçmeni, anlıyacağın boş gezmiyor...:D
    Ama ben ilaç kullanıyorum ve işin aslını söylemek gerekirse avlağa inmek için arabayı tepede bırakıp, bayağı bir patika yol iniyoruz, Doktorada zor geldi tekrar çıkmak...:p

14. yalcinicli

yalcinicli

Estafurullah Mehmet kardes. Zaten suclu suclu durusunuzdan anlamistim.:mad:
    Akinin mazereti su goturmez.
    Insallah birgun birlikte bir ates basinda diyorum...
    Saglicakla...

15. tebrikler

allah muhabbetinizi bozmasın..:)

16. John Dory

John Dory Emre

En İyi Avı:
    Büyük beyaz 70 cl, İstanbul Boğazı
    Ooo, kimleri görüyorum :D
    İsmi lazım değil birilerinin bu dönemde balık uykusunda olman lazımdı. Havalar iyi gidiyor, gecikti bakıyorum :D
    Madem balık yoktu sallasaydınız oltaları akvaryumun içine :D Yalnız müren ve mığrının havuz içine konması canımı sıktı. Ne istiyorlar zavallı hayvanlardan da hapsediyor. Kimsenin yiyeceğini sanmıyorum. Sırf ilgi çekmesi için hayvan katlediyorlar.
    Bu arada bir süpriz size :D Bayramda tepenizdeyim, haberiniz olsun. Kırmızı halı isterim :D

17. namık bey balıkları anladıkta sigara paketi aksesuar mı orada :D

yinede güzel balıklar tebrikler

18. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Gel gel bizde kurbanlık arıyoruz zaten epeydir:D :D

Mesajını aldım ama ben kutuplarda yaşayanındanım ona göre...;)