bandırma olta ile kıyıdan balık tutma yarışması yapıldı

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Bandırmalı tarafından paylaşıldı.

1. Aslıhan TURAN

Aslıhan TURAN Aslıhan TURAN

Favori Kamış:
    Daiwa Ballistic X 270 cm 14-40 gr. /Fujın Dragon 270cm 8-32 gr
    Favori Makine:
    Daiıwa Fuego 17 LT 3000 DC/Shimano Stradic 4000 XG FK
    En İyi Avı:
    Levrek 2.4 kg
    Dostum sen hiç kendini üzme hepimizde aynı yürek sıcaklığı ve aynı balıkçılık tutkusu olduktan sonra elbette yine bir araya gelir hoşça vakit geçiririz.Ayrıca babamlarda Bursa'da ikamet ediyorlar belli olmaz belki de ben seni rahatsız edebilirim:)

Dert olmayacak gibi değil Murat'çım son yapılan avları düşününce insan avlağı balık bastı herhalde,bu kez şansımız dönecek diyor kendi kendine ama sonuç sadece temiz hava...Üstüne bir de avlağı kapattılar ya,tam oldum ben.Şimdi haritaları tarıyor acaba diyorum başka bir yer olur mu diye bakıyorum:(

Erhan kardeşim bu kez fazla zaman geçiremedik seninle ama ben senin ne denli sıcak bir dost ve ne kadar bilinçli,ilgili ve girişken bir balıkçı olduğunu Murat kardeşimle yaptığınız avlardan biliyordum zaten.Facebookta fotoları merakla incelemiştim.Umarım ki daha rahat ve daha uygun bir zaman diliminde yine güzel bir avlakta keyifli avlar ve paylaşımlar yapabiliriz.Unutma ki Bandırma'da kapımız her zaman açıktır.:)

2. Bandırmalı

Bandırmalı mustafa

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    karagöz (1,500gr)Kırlangıç (2kg) Minekop(3kg) Levrek (2kg)

erhan kardeşim daha dur bunlar ısınma hareketleri bundan sonra çooook balık golleri atacağız hep beraber;) bende sizin gibi genç ve güzide kardeşlerimin yanında kendimi gençleşmiş hissetiyorum :)

3. AkÇ@Y

AkÇ@Y Murat

Abi sende ki bu dinçlik kimde var.Bizi 5 e katlarsın...Allah nazardan saklasın abi:)

4. Eran

Eran Erhan Arı

Favori Kamış:
    Shimano nexave 5-20 gr 210-240 cm
    En İyi Avı:
    47 cm levrek
    Abi ne diyebilirimki utandırdın vallhi beni, inşallah gelecekte uzun güzel avlar yaparız hep beraber!... :D

5. Eran

Eran Erhan Arı

Favori Kamış:
    Shimano nexave 5-20 gr 210-240 cm
    En İyi Avı:
    47 cm levrek
    Abi Murat erken davranmış düşündüklerimi yazmış, biz senin yanında neyiz ki? Çakı gibi balıkçı nasıl olur derse biri bakınız Bandırmalı Mustafa Dayı deriz, ötesi yok. Anca takip ederiz biz seni... :D Şu yoğunluk bi bitsede tez zamanda yine gitsek avlaklara keşke, öğrencek çok şey var senden. :D

6. neronas

neronas Evren S.

En İyi Avı:
    Kaya baligi. 50gr
    iki saattir "bandirma olta" nin ne oldugunu, resimdeki oltalarin farkini anlamaya calisiyorum.
    Tam kibris olta gibi mekanin adini almis farkli bir takim olduguna kanaat getirmistim ki jeton düstü :D

7. AkÇ@Y

AkÇ@Y Murat

:) :) :) :)

8. crazybluee

crazybluee ibrahim

Favori Kamış:
    Shakespeare
    En İyi Avı:
    12kg sazan
    kötü başlayan gün bizler için gayet güzel bitmişti önemli olan bu kısmı adınıza sevındım....:)