Bayramoğlu

Konu, 'Bölgeler' kısmında SİNARİT tarafından paylaşıldı.

1. SİNARİT

SİNARİT

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    LEVREK - AKYA - MIĞRI - MÜREN - KEFAL - USKUMRU
    Arkadaşlar iş sebebi ile bayramoğlunda obitaş sitesine yakın bir yerde ev aldım,bundan sonra orada olucam,yalnız marmara hakkında pek bilgim yok,acaba buralarda hangi balık çıkar,tekne ile ne gibi balıkları yakalayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim,özellikle bayramoğlu civarları hakkında bilgisi olan arkadaşları merakla bekliyorum...

2. Arkadaşım imza ayarlarınızı yapamamışsınız..

Tekrar deneyin sorun olursa özelden yazabilirsiniz..

Nasıl yapılacağını daha önce vermiştim..

3. karabina

karabina

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lüfer
    arkadaşım bildirdiğin bölgenin ön tarafı yani sitenin olduğu yerin ön kısmından başlayan deniz sahili kumluk bi bölgedir yelkenkaya taşına kadar o taraf artık kayalıktır birde bayramoğlu burnu dediğimiz yer kayalıkır bu arada(yelkenkaya ve bayramoğlu burnu) mezgit ve istavrit boldur emekli sandığı denilen bölgede tekir yakalanır bayramoğlu burnundan diğer tarafa şişe cam fabrikasının ön kısmına geldiğinde lüfer-çinekop-eşkina-istavrit-mezgit yakalaybilirsin
    bayramoğlu burnu tabir ettiğimiz yerde taşlar var onun üzerinden akşamları eşkina yapar aynı yerden kamışla istavritte çekebilirsin şişe cam ve burun arasında kalan yer biz buraya mankafa diyoruz burda da zıpkınla kefal ve toplu oltayla zargana yapar
    kolay gelsin

4. SİNARİT

SİNARİT

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    Bu değerli paylaşımın için çok teşekkür ederim acaba bir şey daha sorabilirmiyim,yazın açıkta palamut yakalanabiliyormu? Bu arada ben yaza tekne alıcam istersen beraber çıkarız,bilgi için tekrardan teşekkürler...:)

5. karabina

karabina

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lüfer
    ufuk sen iste teknemiz herzaman sana hazırdır açıkta diilde bu aralar kıyı şeridinde palamut olduğu sölentisi duydum ama daha denemek nasip olmadı bu pazar çıkmayı düşünüyrdum ama hava malum işlerde yoğundu bu hafta çıkabilsem iyi olacaktı

6. SİNARİT

SİNARİT

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    Teklifin için çok teşekkürler,işlerimi ayarlıyim seninle en kısa sürede tanışmak isterim,bakalım benim için yeni bir bölge, senin telkinlerin doğrultusunda keşfetmem gerekicek:) umarım iyi balıklar yakalarım,şimdi orası kumluk dedin ya bir an heyecanlandım acaba levrek ,kalkan yada mırmır yaparmı diye,neyse zamanla herşeyi denicez bakalım....:)

7. vatos70

vatos70 oktay arıkan

En İyi Avı:
    eşkine 1,5 kg
    teknede motor varsa diliskeelsi tarafına gidin..... gecen hafta sonu açıktan cok guzel izmarit aldılar.... aksam uzerıne dogru... sımdıden rastgele

8. SİNARİT

SİNARİT

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    Teşekkürler....

9. feyyaz

feyyaz

Favori Kamış:
    turna fresh 3,90 okuma
    En İyi Avı:
    Lufer
    Benim Nar sokakta evim var,çocuklar küçükken giderdik.Yazın açıkta palamut bulamazsınız.Zaman zaman kolyoz yapar.

10. SİNARİT

SİNARİT

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:

11. SİNARİT

SİNARİT

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    Aynı bölgede geçen hafta sonu sülineler gördüm,marmarada sülineye gerek varmı yoksa hiç uğraşmayıp midye ile mi yakalasam...:rolleyes:

12. orazesen

orazesen oraz esen

mrb

bende bayramoglunda oturuyorum.emlakçı bi amca var o da balıga tekneyle çıkıyor ama kıyıdan ne alabaileceğimi soracam.bilgileri en kısa sürede paylaşırım.havalarda bayagı soguk oldugu için korkutuyor:)

13. SİNARİT

SİNARİT

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    haberleri bekliyorum:)sor bakalım kıyıdan levrek yakalama şansımız varmıymış :) zıpkıncı arkadaşlar levrek görmüşler çünkü :)

14. teksan

teksan Abdulhalik Emre Teksan

Bende yazın bayramoğlundayım ama levreğe rastlamadım hiç ancak eşkina.

15. Cevat Ergin

Cevat Ergin Cevat ERGİN

Bayramoğlundan maalesef kıyıdan levrek almak çok zor,Darıcaya doğru kıyı şeridinden tekne ile belki, sonbaharda sahte zargana ile bir tane alabildik.Bu günlerde ancak kanaldan istavrit , yemli oltaya mezgit.Yapıkredi önündende tekne ile karagöz ve eşkina ama gece.

16. SİNARİT

SİNARİT

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    evet bende kıyıdan anca eşkine ve mımır yakalayabiliyorum.....
    sahte zargana hakkında biraz bilgi verirmisin,nasıl bi şey plastiktenmi.....

17. ikrmdgc

ikrmdgc İkram

Abiler ablalar ben Bayramoğlunda istavrit tutma niyetindeyim.Daha yeni başladım yani acemiyim.Bayramoğlu burnu dedikleri biryer var ordan iyi çıkar dediler yardımcı olabileniniz var mı ?

18. darica_bugra

darica_bugra Buğra

Favori Kamış:
    Discovery Sea Master Surf
    Favori Makine:
    Okuma Zeon ZN65
    En İyi Avı:
    1,3 kg pisi ,1 Kg Eşkina,850 gr mırmır

Merhaba Sinarit

Darıcada oturuyorum bayramoğlunda mırmır avını nerede yapıyorsun , ayrıca bu bölgede sanırım yem sıkıntısı var canlı yem nerden bulabiliriz ?

teşekkürler.

19. ikrmdgc

ikrmdgc İkram

Merhaba!

Bayramoğlunda oturuyorum. Havaların bu aralar iyi olması sebebiyle balık tutarken piknik de yapabileceğim bir yer arıyorum buralarda. Bir bilen varsa yardım edebilir ? Sessiz sakin bir yer olması tercihimdir, çok aşırı balık çıkmasına da gerek yok o gün için. Şimdiden teşekkürler.

20. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Bulursan, bize de haber ver. Zira 10 senedir Gebze'deyiz, öyle bir yer bulamadık. Hoş, giriş yasak olan yerler var, oralar belki uygun olabilir.