Ben Barış

Konu, 'Tanışalım' kısmında BARIŞ tarafından paylaşıldı.

1. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    Tüm arkadaşlar selam ben ankaradan katılıyorum 29 yaşındayım evliyim 2.5 yaşında dünyalar güzeli buse isminde bir kızım var :) ben küçükesatta oto kiralama işiyle uğraşıyorum ( site sakinlerine % 5 indirim ) :D hayattaki tek eğlencem doğa ile iç içe olup balığa, ava ve pikniğe gitmektir, bu siteyle tanışmam bir arkadaşın tavsiyesi üzerine oldu gerçekten burada karşılıklı saygı ve sevgi içerisinde güzel paylaşımlar yaşanıyor, tüm arkadaşlara rast gele diyorum ve herkesin bilgi ve deneyimlerini bekliyorum saygılar:)

2. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Selam Barış seninle tanışmak güzel ALLAH kızını sana ve sevdiklerine bağışlasın bahtı açık olur inşallah.Ayrıca sitedeki arkadaşlara oto kiralamada yaptığın indirim içinde teşekkürler.:D Sağlıcakla kal.

3. simendifer

simendifer Sennur

Sevgili Barış, bizlere kendini tanıttığın için teşekkür ederiz. Bu siteye geçen emeklerin için sana ayrıca teşekkür etmek isterim... Ailenle birlikte sağlık ve mutluluk diliyorum sana.... Ayrıca, yakamoz arkadaşımızın da dediği gibi %5 indirim için teşekkürler ;) Ankara'ya gelirsek aklımızda olsun :) saygılar,

4. BARIŞ KARDEŞİM; seni tanıdığım içinde çok mutluyum, uzaklardada olsa bir kardeşimin olduğunu biliyor ve hissediyorum, benim için özel insanlardan birisin bunu unutmanı istemem ve siteye verceklerin içinde şimdiden sana teşekkür ederim.

5. MESUT_GULAN

MESUT_GULAN mesut

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    çuvalla MAVRAKİ
    merhaba barış tekrar aramıza dönmene sevindik.... sitemizin vazgeçilmezlerisiniz avların bereketli olsun...

6. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    herkese teşekkürler gerçekten çok güzel bir ortam kurduğumuza inanıyorum daha yaşanacak ve paylaşacak çok günlerimiz olduğunu düşünüyorum melih abi inan bende izmirde ikinci bir evim olduğunu düşünüyorum herkese saygılar

7. bayduman

bayduman

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan 4 Kilo
    Ben Özgür 29 Yaşındayım.Evliyim.Harita Mühendisiyim.Kendime ait bir şirketim var.İşimin stresini ava giderek atmaya çalışıyorum.Avın her türlüsünü severim.Herbirinin başka bir zevki vardır.

Barış kardeş Benim büromda bestekar sokakta yakın sayılırız.
    Geçen hafta 2 Bugünde 1 araba kiraladım.İndiriminden geç haberdar olduk.
    İnşallah bir başka sefere senden kiralarım.

Sevgiler-Saygılar

8. parsel

parsel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna
    barış meraba bende yenimahalleliyim 5. durakta emlak bürom var inşallah realde,de tanışırız yaşamında mutluluklar

9. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Barış, senin kendinle ilgili anlattıklarının yanına bir ilave yapmak istiyorum. Ankara civarındaki avlaklar yada av tecrübelerini paylaşımını çok takdir ediyorum. Kendi adıma, bana çok faydası oluyor. Sana teşekkür etmek istiyorum.

Birde şu Ankara team i eksikssiz toparlayıp bir organizasyon yaparsak harika olacak:) Bu pazar için planlarınız neler arkadaşlar? bu pazar Köprüköy yapsak?

10. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    tüm arkadaşlara övgü dolu sözleri için teşekkürler aylinciğim malesef bu hafta sonu hiç bir yere gidemeyeceğim bizim işinde kötülüğü bazı hafta sonları iş çıkıyor çalışmak zorundayım organizasyon işini mutlaka ayarlıyacağız.......

11. umitkrc

umitkrc

kefallerin efendisinden : ) turnaların efendesine saygılar :)

12. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Enginarların efendisi olmasın; Sennur sen ne diyorsun bu hususta:D....

13. ürgüpbalıkçısı

ürgüpbalıkçısı

Favori Kamış:
    her türlü olta takımı
    En İyi Avı:
    yayın:yaklaşık 5 kilo
    herkese selam.fevzi ben.ankara keçiören de oturuyorum.gazi üni.öğrenciyim ve inşaat sektörünün fazlasıyla içindeyim.babamdan aldığım güzel huylardan biri olsa gerek avın her türlüsüne hastayım:) balık avında yeniyim ama kara avlarında namlum boşa kalkmaz:) yapılacak organizasyonlarda bulunmaktan mutluluk duyarım.hayırlı günler,bereketli kazançlar ve kısmet dolu avlar olsun tüm dostlara.

14. balikci

balikci

barış abi memnun oldum, turnaların efendisi :)

15. umitkrc

umitkrc

aylin : ) enginarların efendisi olalums ya sorun yok : ) sende midyelerin prensesi : )

16. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Arkadaşım, sen büyük adamsın:) Kimliğimiz gizlemeye çalışıyordum, bak neler oldu. Artık herkes biliyor:))

17. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Sayın bayduman ve ürgüpbalıkcısı sizler gibi değerli arkadaşlarla tanışmak çok güzel aramıza hoş geldiniz

18. ürgüpbalıkçısı

ürgüpbalıkçısı

Favori Kamış:
    her türlü olta takımı
    En İyi Avı:
    yayın:yaklaşık 5 kilo
    teşekkür ederim hoşbulduk sayın "yakamoz". çok seviyeli bir ortamı var bu forum un ve her üyesi sizin dediğiniz gibi geçekten de çok değerli.sağlıcakla kalın.