Ben Bunlara Insan Demiyorum (varin Siz Isimlendirin)

Konu, 'Videolar' kısmında hakseryi tarafından paylaşıldı.

1. NİHATSUNAR

NİHATSUNAR

Favori Kamış:
    olta ve çapari
    En İyi Avı:
    22 tane sargan
    Merhaba arkadaşlarım.Bu ülke benim sevdiğim ülkelerden biri idi.Sebebine gelince Nagazaki ve Hiroşima ATOM bombasını yiyen ve hala etkilerini bu yüzyılda bile çeken bir milletti.Ama nedense umursamazca yaptıkları bu vahşet demekki ABD etkisiz olsa idi daha beterini bunlar onlara yapabilirdi demekten kendimi alamıyorum şimdi.Canım yunus'lara çektirdikleri eziyetleri büyük bir ibretle tamamını izledim ve yuh artık dedim.Geri kalan kelimelerim bende saklı kalsın arkadaşlar.Çünkü etiğe aykırı.Anlayan anlamıştır.Yazmış olduğunuz mektup veya dilekçenizin aynısını yolladım.Konuya ise;YUNUSLARA KIYMAYIN EFENDİLER yazdım.Artık gerisi ne olur bilemem.Hepiniz sağlıcakla kalın.

Son düzenleme: 4 Kasım 2007
  2. ahmetcem

ahmetcem Cem

Favori Kamış:
    el,parmak,diş :)
    En İyi Avı:
    Ben ne yakalamıştım ya ?
    Adamların 4 tarafı denizle çevrili ve topraklarında bir şey yetişmiyor denicek kadar az ürünleri var onlarda bu yolu seçmişler her sene belirli dönemlerde bunu yapıyorlar insan ağ ile filan yakalamaya kalkar izleyince içime sıkıntı basıyor üzülüyorum kahroluyorum hayvanları bir koya sıkıştırıp katlediyorlar :( ayıptır capon lar

3. slimselim

slimselim

Favori Kamış:
    Tarzan Zıpkın , Albastar olta Rambo bıçağım Fotoğraf makinam
    En İyi Avı:
    2 kg aynalı sazan 1.5 kg RusKefali
    Bu tam bir vahşet . İnsanlar para hırsı yüzünden yaptıklarını sorgulamıyorlar bile .

4. mazosit

mazosit ömer demetoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    4 kilo 600 gram levrek
    çok kötü konuşacamda hem bize yakışmaz hem sitemizin yasaklarını çiğneyemem
    o adamlardan birini elime verseler ALLAH yarattı demem fena yaparım ama çözüm değil
    çok kızdım içim titredi. şimdi bende bi tane atacam mesaj.
    inşallah işe yarar toplanılan uyarı mesajları

5. cem76

cem76

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 14 kilo,kırlangıç 5 kilo,kalkan 8 kilo,karagöz 6 kilo
    yunusu nasıl koyunla karşılaştırdınız anlayamadım.köpek kesip yemekte normal o zaman size göre.insanlar bu kadar yakın iletişime giren düşünebilen akıllı hayvanlara bunları yapmak.o hayvanların neler düşündünü hissettini anlayamamak.inanın aklım almıyo.bu kadar akıllı düşünebilen insan dostu hayvanlarmı kaldı yemek olucak.evimizde beslediğimiz sevdiğimiz köpekleride yiyolar bu insan müsfetteleri insan kesip yemeleride normal o zaman size göre.

6. OrhanCinoglu

OrhanCinoglu

Favori Kamış:
    kamış
    En İyi Avı:
    57 cm kefal 1,5-2kg arası
    alakasız bence.katılıyorum size.yunusla yok küçük baş yok büyük baş hayvanı karşılaştırmak kurban bayramı ollaylarına girmek somn derece abes

7. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Herhalde Toriklerdir. Kofanalarda olabilir.ispendek 13,8 kg, Kırlangıçlar.vs.vs.
    yazıklar olsun vahşet bu demek olsa gerek....

8. cutloose

cutloose

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    levrek 2 kilo
    ne bulsa yiyiolar ya...bizi de yer bunlar ha...başka nimet mi yok denizde ki??nasıl kültür bu ya...allahım sen bize ve diğer tüm canlılara yardım et...