beytepe göleti

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında turna.06 tarafından paylaşıldı.

1. turna.06

turna.06

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    60 cm turna kapulukaya barajı
    Beytepe göleti özellikle bilkente çok yakın olması ve kimsenin bilmemesi üzerine çok iyi sazanlar veren bir gölettir.Bilgilerim üzerine içinde aynalı szan,,pulsuz sazan ve adi sazan türelri içiren bu gölette balık sayısı olduğunca fazladır jandarma tarafından korunan gölette sadece olta ile avlamak yasak deildir.ben 2 kere avlandım bilgisizliğim yüzünden çok yakalayamadım önümden kaçkere4,5 kiloluk sazanlar geçti hatta bi kere oltama vurdu ama ben kaçırıdım bilmiyenlere duyurmak istedim özellikle gölet çok temiz ve 10 metre sonra derinleşiyor

2. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    kardes beytepe göletinin uydudan resmini gönderirsen daha iyi olur bence
    ha eğer oraya gidersen samandıralı bi takım yap yay kullan olmadı makarna haslayıp dip oltası dene ....:D:D:D:D

3. Volkan_06

Volkan_06

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Aynalı Sazan, 12 Kg.
    turna.06 arkadaşım merhaba, Ben yıllardır Ankarada oturuyorum. Bu bahsetmiş olduğun Beytepe göletini daha önce hiç duymadım. Nerede burası, daha açık tarif edebilirmisin. En son ne zaman gitmiştin. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme: 4 Nisan 2006
  4. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    volkan sitemize hoş geldin ankaranın neresindensin????

5. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Merhaba, hoşgeldiniz. Gerçekten yerini çok merak ettim. Sabırsızlıkla cevabınızı bekliyorum..

6. Volkan_06

Volkan_06

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Aynalı Sazan, 12 Kg.
    Hoşbulduk arkadaşlar, Ben Ankara Yenimahallede oturuyorum. Sizler neredesiniz?
    Saygılar...

7. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    ben dikmende oturuyorum ......:):):)

ya aylin abla realin yolundan gidiliyo ama bende tam bilmiyorum uydu fotosu var ama bi türlü ekleyemedim küçültüyorum ama en son 40.6kb de kalıyo sitede 39.1 istiyo artık turna 06 linkini verirde bakarız ........:D:D:D:D

8. FARMAFISH

FARMAFISH

Favori Kamış:
    köstekli dip oltası
    En İyi Avı:
    turna 2 kg(ama çok zaman oldu çoook)
    arkadaş uydu fotosunu koydum ama çok küçük boyuta izin verdiği için anlaşılırmı bilmiyorum.sol üstteki beytepe göleti,sağ üstteki real,sağ alttaki bilkent göleti,solalttaki beytepe köyüdür.rtük önündeki sokaktan beytepe köyüne giden yola çıkılıyor.göl sağda kalıyor.ama sağdan hangi patikadan giriliyor bilmiyorum.ben orayı hacettepe kampüsü içinde kalıyor diye biliyordum.o yüzden girilebileceğini düşünmemiştim.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 4 Nisan 2006
  9. FARMAFISH

FARMAFISH

Favori Kamış:
    köstekli dip oltası
    En İyi Avı:
    turna 2 kg(ama çok zaman oldu çoook)
    eğer oraya girişe izin varsa bana gün doğdu.:D :D :D benim eve 10 dakika

10. turna.06

turna.06

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    beytepe göleti hakkında detaylı bilgi

http://www.tepeinsaat.com.tr/images/bilkent/harita.jpg

Beytepe göleti benim bildiğim ve öğrendiklerim kadarıyla 10 sene öncesinden kurulmuş çevredeki orman alanı sulamak için oluşturulmuş. Ama 2 seneden beri kullanılmıyor.Beytepe göleti için eski şehir yolundan bilkente giriceksiniz ordan bilkent1 in isterseniz içine girin daha kestirme toprak bir beytepe yolu var ordan sorsanız söylerler o yolu takip edince beytepeye girmeden zaten gölet gözüküyor. koruma altında olan gölü jandarma koruyormuş ama izin alıp sadece olta ile avlanmaya izin var diye duydum. Ben 2 kere gittim hiç bi sorun olmadı

Gölet içinde aynalı sazan,,pullu sazan,,kara sazan,,adi sazan gibi bir sürü tür sazan içeriyor.Hiç kimse tarafından bilinmediği için içinde çok sayıda sazan balığı var.Göletin suyu çok temiz olduğu içinde balıkları da lezzetli.

ayrıca uydu resminde 2 gölet bulunuyor üstteki bilkent üniversitesine bağlı olduğu için av yasak zaten çok ta balık yok yani tek tük geliyor oltaya

Ben 2 sefer gittiğimde göletin bi ucunda bulunan küçük köprü nün çevresinde şamandıralı sistem ile avlandım bir çok sefer balık vurdu ama hem zamandan hemde işim olduğu için aceleden çok tutamadım.

özelikle hemen derinleşmeyen gölette 50 cm lik su 10 metre kadar gidiyor. o bölgede bir sürü szan gezidniği için ben kaçkere 2 kiloluk sazanlar gördüm

eğer doğru bilgi verdiysem sevindim

eğer isterseniz birliktede gidebiliriz

rexred3@hotmail.com bana burdan ulaşabilirsiniz

11. turna.06

turna.06

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    beytepe göleti hakkında detaylı bilgi

http://www.tepeinsaat.com.tr/images/bilkent/harita.jpg

Beytepe göleti benim bildiğim ve öğrendiklerim kadarıyla 10 sene öncesinden kurulmuş çevredeki orman alanı sulamak için oluşturulmuş. Ama 2 seneden beri kullanılmıyor.Beytepe göleti için eski şehir yolundan bilkente giriceksiniz ordan bilkent1 in isterseniz içine girin daha kestirme toprak bir beytepe yolu var ordan sorsanız söylerler o yolu takip edince beytepeye girmeden zaten gölet gözüküyor. koruma altında olan gölü jandarma koruyormuş ama izin alıp sadece olta ile avlanmaya izin var diye duydum. Ben 2 kere gittim hiç bi sorun olmadı

Gölet içinde aynalı sazan,,pullu sazan,,kara sazan,,adi sazan gibi bir sürü tür sazan içeriyor.Hiç kimse tarafından bilinmediği için içinde çok sayıda sazan balığı var.Göletin suyu çok temiz olduğu içinde balıkları da lezzetli.

ayrıca uydu resminde 2 gölet bulunuyor üstteki bilkent üniversitesine bağlı olduğu için av yasak zaten çok ta balık yok yani tek tük geliyor oltaya

Ben 2 sefer gittiğimde göletin bi ucunda bulunan küçük köprü nün çevresinde şamandıralı sistem ile avlandım bir çok sefer balık vurdu ama hem zamandan hemde işim olduğu için aceleden çok tutamadım.

özelikle hemen derinleşmeyen gölette 50 cm lik su 10 metre kadar gidiyor. o bölgede bir sürü szan gezidniği için ben kaçkere 2 kiloluk sazanlar gördüm

eğer doğru bilgi verdiysem sevindim

eğer isterseniz birliktede gidebiliriz

rexred3@hotmail.com bana burdan ulaşabilirsiniz

12. turna

turna

Sevgili turna.06 bu gölete fazla gitmeni tavsiye etmem bildiğim kadarıyla fazla bataklık,burada çok hadiseler oldu jandarmada izin vermemeli.

13. turna

turna

Sevgili turna.06 bu gölete fazla gitmeni tavsiye etmem bildiğim kadarıyla fazla bataklık,burada çok hadiseler oldu jandarmada izin vermemeli.

14. turna.06

turna.06

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    en son gittiğimizde bataklık bölgeler yoktu ama geceleri sorunlar oluyormuş bende duydum

15. turna.06

turna.06

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    en son gittiğimizde bataklık bölgeler yoktu ama geceleri sorunlar oluyormuş bende duydum

16. turna.06

turna.06

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    cumartesi yarın beytepe göletine gidiorum

Özellikle göleti merak eden büyüklerime söliyim yarın beytepe göletine gidiorum eğer uygun gelmek isteyen varsa yardımcı olabilirim.Geçen bizim arkdaşlar gezmiş szanlar baya yavru bırakmış göletin durumu çok iyimiş

yarın 1 tane şamandıralı 1 tane küspeli 1 tane kurşunlu dip oltaswı kullancam

gelmek isteyen varsa bna ulaşsın yda haber versin

17. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Gidiş için yolu tarif edebilir misiniz?

teşekkürler.

18. acariletişim

acariletişim

Favori Kamış:
    Hepsi mevcut
    En İyi Avı:
    Sazan 7,5
    merhaba bu beytepe göletinde kıyıdan olta atacağım tavsiye ettiginiz biyer varmı acaba.ben kapulukaya barajına gidiyorum sürekli turna avına tavsiye ederim.mezarlıgın 500 m. ilerisinde kıyıdan olta atabilirsiniz.olta takımınız saglam olması lazım büyük turnalar çıkıyor.bu beytepe göletini deniyecegim ama yeri bilmiyorum.rastgele beyler

19. turna.06

turna.06

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Beytepe göletinin adresi eskişehir yolundan bilknet'e giriceksiniz bilkent1 yazan çamlık sitesinden dümdüz gidip toprak beytepe yoluna çıkıcaksınız orda kimse sorarsanız bilir zaten hemen beytepe'ye giderken gölet karşınıza çıkıyor.

gölette olta atmak için heryer müsait hele bir yıkık demir köprü var onun biraz açıkları büyük szanları bulunduruyor.

ben pazar günü kesin gidiceğim bugün gidicektim ama müsait değildim yarın sezonu beytepede açıcam

20. acariletişim

acariletişim

Favori Kamış:
    Hepsi mevcut
    En İyi Avı:
    Sazan 7,5
    tşkk dostum pazartesi günü sabah oradayım