beytepe göleti

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında turna.06 tarafından paylaşıldı.

1. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    beytepe göletinde avlanmayı bırakın giriş bile yasak sadece spor için müsade ediyorlar vede arabayla girmek imkansız :(:(:(:(

2. bayduman

bayduman

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan 4 Kilo
    Turna Kardeşim Hayel Gücün O kadar Büyük ki Hayretler İçinde Okudum yazdıklarını ve baktım o Güzel Fotogralarına.Seni Tebirk Ediyorum sadece.
    Şu anda bana kahkahalar attırdığın için teşekür ederim.
    Öpüyorum seni

3. turna.06

turna.06

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    60 cm turna kapulukaya barajı
    saygısızlık yapmayın gelin beytepe göletini görün o resimler zaten gerçek değil şakadan anlamıyorsanız benim yapacağım bişi yok ben den büyük olduğunuz için saygı gösteriyorum ama siz bilirsiniz mersin balığı ile ilgli olanlarıda bilenlere sorun bartın çayında varmı yok mu????

4. mhakanbasar

mhakanbasar Mustafa Hakan BAŞAR

Favori Kamış:
    SHIMANO VENGEANCE SPIN 2,10
    Favori Makine:
    Spro Red Arc Tuff Bady
    En İyi Avı:
    turna 102 cm 8,5 kg
    selam turna06 geçenlerde beytepe göletinde jandarma balık tutulmasına müsade ediyor diye msj yazmıştın.İşin açıkçası bende senin söylediklerini ihbar kabul edip yasak dönemde jandarma böyle bir uygulamı nasıl yapar diye il jandarma komutanlığına ihabArda bulunmuştum.İnşallah yanlış bir şey yapmamışımdır.

5. acariletişim

acariletişim

Favori Kamış:
    Hepsi mevcut
    En İyi Avı:
    Sazan 7,5
    Beytepe Göleti Sazan Avi

Arkadaşlar beytepe göletine giden arkadaşlar varmı acaba aranızda.Son durumu nasıl bilgilendirirseniz sevinirim..

6. cahan

cahan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    2kg sazan
    beytepeliler

o gölde bildiğim kadarıyla radyasyon var anlatılanlara göre 20 yıl once tutanlar varmış :D senin bildiğin merkeze yakın balık tutulacak başka bi yer var mı?

7. acariletişim

acariletişim

Favori Kamış:
    Hepsi mevcut
    En İyi Avı:
    Sazan 7,5
    Ankaraya en az 100 km. uzaklıkta en yakın yer.Oda kızılırmaktan sonra başlıyor.Barajlar göller akarsular biçogu o bölgede toplanmış.egerki onların arasından gitmek istedigin biryer varsa yola çık nere hoşuna giderse orada takılırsın mesafeler yakın zaten...

8. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm

daha öncede soylemiştim beytepe göletinde avklanmak yasak yasak yasak

9. erkaya2001

erkaya2001

beytepe göleti yasak

dostlar... beytepe göleti yasak... sadece spor yapılabiliyor. hafta sonu oradaydık. kocaman sazanlar var. suyun üzerinden görülüyor. tutmaya çalıştığınızda bekçiler uyarıyor. jandarma ile tehdit ediyorlar. bunların dışında spor yapan kokonalar da rahat vermiyor. tarım ve köyişleri bakanlığından giriliyor. aracı girişte bırakmak zorunluluğu var.

10. turna_meps

turna_meps

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    74cm turna kesikköprü,6kg sazan(1990 eymir gölü),90cm yayın kızılırmak,80cm barakuda bodrum
    slmlar turna.06 adlı şahıs devamlı belirtmişti ama orda balık avı herzaman yasaktır benim h.ü çalışan tanıdıklarım devamlı oraya gidiyorlar içinde sazan ve tatlı su levreği varmış ama tavsiye etmem

11. avcımurat

avcımurat murat

Favori Kamış:
    degışık oltalar
    En İyi Avı:
    balıkta geçen butun anılar
    arkadaşlar epeydır yazan olmamış.şuanda golun durumu nedır.bılen varmı acaba .?

12. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    halen avlanmak yasak durumda.

13. avcımurat

avcımurat murat

Favori Kamış:
    degışık oltalar
    En İyi Avı:
    emrecan neden ve kım yasaklamış acaba bılıyomusun.bırının işgüzarlıgı olmasın;)

14. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    etrafı tellerle cevrili göletin ve kocaman bir yazı var göle girmek ve avlanmak yasak diye bekçiside girenleri cıkrmakta sadece etrafında yürüyüş yapmak serbest

15. avcımurat

avcımurat murat

Favori Kamış:
    degışık oltalar
    En İyi Avı:
    ben bunu bı araştırayım.bıraz iş guzarlık gıbı geldı bana .gol neden yasaklansınkı.bı şahsa mı aıt acaba :confused:

16. alaverd

alaverd

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kefal 45 cm.
    bütün konuyu okudum, iyice kafam karıştı... yasak mı serbest mi? en iyisi gidip kendimiz bakalım... biligiler için teşekkürler...

17. turna_meps

turna_meps

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    74cm turna kesikköprü,6kg sazan(1990 eymir gölü),90cm yayın kızılırmak,80cm barakuda bodrum
    arkadaşlar konuyu okudum en doğru bilgiyi veriyim zilere beytepe göleti tarım ve köy işlerine bağlı olmakla birlikte sula göletidir zamanında orda vukuat olduğu için her türlü amatör balıkçılık hatta göletin yanına bile gitmek kesinlik yasak devrede gezen bekçisi bile var bu gölete bir kere gittik gece gitmiştik çok ıssız yerde ozman bekçiye denk gelmedik gölette pullu sazan,ayanlı sazan ve çok sayıda sudak bulunmaktadır. Av yasak olan gölete belki bir şans tarım ve köyişerlinde izin alınıp girilebilir ama mümkün mü bilemiyorum gece gittiğimiz avda 4-5 tane iri sazan yakaladık vede iri ufak çok sayıda sudak ama bu olay 3 yıl önce yaşadık ondan beri yasağa uyup gece gitmiyoruz saygılar