bilmediğim bir balık

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında crazy_fısher tarafından paylaşıldı.

1. crazy_fısher

crazy_fısher burak sökmen

Favori Kamış:
    zıpkın,olta,
    En İyi Avı:
    5kg levrek:)3,5 kilo beyaz laos(kum gridası)
    Arkadaşlar size bir balık soracağım.Geçen sene tutmuştum.tip olarak aynı aynalı sazana benziyor.pulları normal sazan gibi.rengide.bişleri yok.yüzeydeki küçük balıkları yiyordu.özellikle büyüklerimize soruyorum.çünkü pek bulunmayan bir balık.sanırım nesli tükenmekte olan bir türmüş.çok sonra öğrenmiştim.tarif ettiğim balığı tanıyanlar oldu ama kimse adını yada fotosunu bulamadı.yardım istiyorum:confused: :confused: :confused:

2. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    valla bu tarifle tahminde bulunmak bayağı bir sallamak olur keşke resim olsaydı.
    yada nerede hangi takımla hangi yemle tututldu onu bilsek belki bişiler diyebilirim. Denizde herhalde

3. crazy_fısher

Favori Kamış:
    zıpkın,olta,
    En İyi Avı:
    pardon beyler yaa.denizde olduğunu söylemeyi unutmuşum.saol emre.bırakma oltasına melenur takıp atmıştım.yüzeye kurşunsuz.yerse diye.yedi:D

4. scorpion_ru

scorpion_ru

Arkadaşim Tuttuğun Baliğin Bir Resmini çekip Koymuş Olsaydin Ne Olduğunu Araştirirdik. 1 Yildir Hala O Baliği Merak Etytiğine Göre Senin Için önemli Sanirim :d

5. crazy_fısher

Favori Kamış:
    zıpkın,olta,
    En İyi Avı:
    hiç sorma.bu arada ismini ve yaşını öğrenebilmemiz için şmza ayarları lütfen.bunu bende söyledimya.tamam artık:D
    bu arada o balık ortalama 5 kilo gelmişti ve birisi kilosunun 300 lira civarı olabileceğini söyledi.az bulunan bir balık olduu için.5x300=1500 eder
    biz onu bir öğünde yemiştik:D