Bir Başkadır Canım İzmir'im

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında granyoz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sedatn

sedatn

Favori Kamış:
    Olta ( Kasnaklı )
    En İyi Avı:
    3 Tane Kofana Ama tartmadım
    Harika fotoğraflar

Harika bir organizasyon.

İnşallah bir sonrakinde bende katılırım. Ellerinize sağlık.

2. MÜKEMMEL BİR GÜN GEÇİRDİK ,İNANILMAZ DERECEDE EĞLENDİK:)

HERKESE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜREDERİM :)

SABAHTAN BERİ FOTOGRAFLARA BAKIP BAKIP DURUYOM AMA HİÇBİ YORUM YAZMIYOM FARKINDAYSANIZ:)
    NEDEN DİYECEK OLURSANIZ CEVABI GAYET BASİT>>KLAVYE BOZULDU SABAH SABAH HARFLERİN BAZILARI ÇIKMIYORDU ,UGRAŞTIM UGRAŞTIM EN SONUNDA TAMİR ETTİM ,ANAAAAAAA BU SEFERDE NE GÖREYİM KÜÇÜK HARFLE YAZDIGIM ZAMAN HARFLER KAFASINA GÖRE TAKILIYODU:D BENDE TEKRAR DÜZELTENE KADAR BÜYÜK HARFLE YAZMAYA KARAR VERDİM :D DÜZELTENE KADAR SAYIN MODLAR İDARE ETSİNLER ARTIK MAÇI:D

(ONUR,BANA 10 YTL BORÇLUSUN KARIŞMAM:D NE O ÖYLE NİSPET YAPARCASINA YATIRMIŞSIN CAANIM ÇUPRAYI TABAĞA:D TAMDA KARNIM ACIKMIŞTI HEMEN Bİ ALO DEDİM BALIKÇIYA ,ŞÖÖLE MANGALDA Bİ ÇUPRA SİPARİŞİ VERDİM :D )

HEPİNİZE SEVGİLER SAYGILAR........

3. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    En Yakışıklı Organizasyon

Organizasyonun yakışıklıları :D :D :D

4. NE YANİ GERİ KALANLAR ÇİKİNMİ:D

ÜMİT BEY,ARKADAŞIN ÜYELİĞİYLE İLGİLİ Bİ İLGİLENİRMİSİN LÜTFEN:D

5. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Diğer arkadaşlar sakın alınmasın. Benim imageshack kredim bu kadarına yetti. Diğer arkadaşlarda çok yakışıklıydı. :)

6. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir

ohoo, hocam tabakta cig cipuraya bu kadar agzinin suyu aktigina gore bu aksam izgara olmus(henuz olmadi 2 saat icinde olacak) halinin resmini koysam tukruk bezlerin iflas edecek:) korkma koymiycam walla:D

10 YTL kopegin olsun der, ayrica belirtmek isterim ki, sadece ben degil dunku organizasyondaki herkes sana 10 YTL'den fazlasini borclu cunku kayinvalide de yapmis olsa tepsi tepsi boregin ve koli koli ayranin bizlere verdigi keyfin bedeli yok.
    hani demez miyiz esimiz dostumuz yemek vakti gelecek olsa "buyrun allah ne verdiyse hep beraber yiyelim" diye, samimiyetin, dostlugun gostergesi olarak, tum mutevaziligimizle... iste aynen o hesap oldu, allah ne verdiyse, kim ne getirdiyse ayirt etmeden birlikte oturup yenildi ya, dileyen tekirle, dileyen ayranla ya da ahmet abinin usenmeden getirip yaktigi semaverinden is kokusuyla guzellesmis cayla islatti ya bogazini, aileden ne farkimiz kaldi?

7. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir

bi tane de benden...

adam safi karizma diyorum...

8. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    nail sanatcisin walla,

yalniz bir sorum olacak:
    ustad acaba akinin resminde yuzunun yarisini aydinlik yarisini ise karanlikta birakarak, tema olarak insanin ic dunyasindaki karsitliklari mi betimlemeye calistiniz, uzakdogu felsefesindeki ying-yang'a bir referans mesela ya da star warstaki dark side'a bir gonderme:D:D:D

yoksa kisaca "bakmayin siz bu adamin aydinlik, guleryuzlu haline, cok karanlik yonleri de vardir haaa" mi diyosun?:):)

9. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    hocam cok guzel bi fikir verdin, bi dahaki organizasyonu cubuklu pijama icine atlet+beyaz corap ustu terlik giyerek yapalim.

10. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    fikir orijinal degil de ondandir hocam, adamlar futbol takimi kurmuslar gaffur nasilimsipor diye, onlarin formalari bu model:D

11. Sabahtan beri çok yoğundum,işlerden dolayıda canım sıkkındı.Bir bakınayım dedim,bizimkiler ne yapmış diye..Neler yapmamışki..!!

Bu kadar güzel bir ortam,muhteşem dostluklar ve kalplerinin güzelliği yüzlerine yansımış insanlar..İnanın çok muhteşem bir organizasyon olmuş..Dahası yok gerçekten,bütün arkadaşlarımı tebrik eder,bizlere böyle muhteşem ve gerçekten örnek bir organizasyonu yaşattıkları için saygılarımı sunarım..

Hep böyle güzel,hep böyle mutlu ve hep böyle birlik kalalım....

Teşekkür ve saygılarımla,

12. izmirli35

izmirli35

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    KIZIM ŞU ANDA 17 KİLO
    Nasıl gelemem yaaaa, bende geleceme, bende gelecem.
    İnşallah bir sonraki organizasyonda ben de aranızda olacağım, ve bu keyfi bende yaşayacağım. Sayın abilerim ve kardeşlerim yazdıklarınızı okudukça katılamasam da kendimi oradaymış gibi hissettim.

13. lustral

lustral osman karatepe

Favori Kamış:
    klasik 3'lü takım
    En İyi Avı:
    sazan 7.250gr
    saolasın cihangir abi gerçekten o fotoğrafımı gördükten sonra sigaranın ne kadar iğrennç göründüğünü anladım bir daha kesinlikle sigarayla fotoğraf çektirmeyeceğim bıraksam çok iyi olur ama inşallah o da olacak rica etsem o fotoğrafımı siteden silermisiniz kötü örnek olmak istemem:(

14. [​IMG]

YAKIŞIKLI KARDEŞİMİZİN FOTSUNU KALDIRACAGIMIZA NEDEN SİGARAYI KALDIRMAYALIMKİ?:D

15. lustral

lustral osman karatepe

Favori Kamış:
    klasik 3'lü takım
    En İyi Avı:
    sazan 7.250gr
    abi harikasın yaaa...:D

16. resime bazı ekler yapmak istedim .. tekrar emeği geçen tüm dostlara teşekkürler..

17. ELLERİNE SAĞLIK BÜLENT ABİCİM [​IMG]

18. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    1988 Dalyanköy Levrek 4.7 kg
    Can senin de ellerine sağlık.. Gerçekten harikasın.. Teşekkürler...:)

19. CİHANGİR ABİM ,MÜSADE EDERSEN BİR UYARIDA BULUNMAK İSTİYORUM

SON VERDİĞİN 2. FOTODA Steelrock NİCKLİ BURAK KARDEŞİMİZİN İSMİNİ ONUR OLARAK VERMİŞSİN :eek: DÜZELTİRSEN İYİ OLUR KOMUTANIM:)

SAYGILARIMLA...

20. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    1988 Dalyanköy Levrek 4.7 kg
    Biliyorum Can.. Bir hata yaptım yanlışlıkla ve Burak'tan Özür diledim...
    Nasıl düzelteceğimi bu aşamada bilemedim.. Mod arkadaşımdan rica ettim.. Az sonra düzelecek inşallah..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.