bir sorum olacak

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında kancacı tarafından paylaşıldı.

1. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    arkadaslar dün aksam bir arkadasımla limanın arkasına lendonoz (eşkina) karagöz avlamaya gittik bizim haricimize 5-6 kişi daha vardı biz boru kurdu atıyorduk 1-2 kişi daha boru kurdu atıyordu bir adamda uzun bir spatula yardımıyla kayaları kazıyarak kepceyle alıyordu bu cıkardıgı yem ne acaba cunku bızım yeme tık bıle etmedı o adam 4 parca balık aldı... merak ettım acaba ne bu yem mıdyemı benı bılgılendırırsenız sevınırım

ha bırde soylıyeym dun sabahta ofran dıye bır plaf var oraya gıttık sonra baktık adam carpma yardımıyla levrek tutuyor ılk defa gordum ılgımı cektı
    bır dıgerı adam tekneden elınde cıfte tufek kefal vuruyordu bıraz vıdeoya cektım nasıl yollarım sıze onu

2. Ispatula ile kayaları kazıyarak oradaki yosun ve midyelerin altında olan kurtları alıyor olmalı..Biz taşı kıyıya çıkarır kurtları alırız(midye aralarında yaşayan ve bizim ayaklı kurt dediğimiz,boru kurdunun borusuzu bir nevi)..

Çarpma ile balık avlamak,hele tüfekle avlamak zinhar yasak olan bir avlanmadır

3. adra

adra

ben geçende sana söylemiştim. o çıkardığı yem travla ve balık o yeme acayip vuruyor. imkanın varsa ondan çıkart.

4. seko7575

seko7575

Favori Kamış:
    mütevazi kamışve av malzemeleri ve şekspir makina
    vay .... vay artık araya istediğinizi siz koyun tüfekle balık mı avlanır yahu her şeyin bir adabı var bunun ki üzüm yemek değil bağcıyı dövmek.Ufuk ilk önce vıdeo nu bir vdeo sıtesine yukluyorsun (you tube) gibi ondan sonra kopyala yapıştırla link veriyosun

5. gençkaptan

gençkaptan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kefal - 4.30 kg.
    tüfekle balık avlamak çok ilginç geldi sapıttı millet :)

tekne ile açıldığım bigün balıkları kovamalak zor geldiğinden 2 şarjör boşaltmıştım ama benimki başka :D
    balıklar sardalya idi

6. KaraKurt

KaraKurt Fatih

Favori Kamış:
    Olta ve Sabırrrr
    En İyi Avı:
    Kötü av yok :)
    Yakında millet tencere tavayla da tuzak kurcak balıklara desenize :D

7. themad2

themad2 Serdar

abi tüfek bişimi amerikan askerleri gölde bazukayı su yüzeyine sıkıyo soka girip ölen balıklar su yüzeyine çıkıyor ölğ olarak alıp yiyolar ben buna sapıtmak derim:D