BİRDE BU BALIK VAR,TANIYAN ÇIKARMI?

Konu, 'Denizdeki Canlılar' kısmında night fisher tarafından paylaşıldı.

1. d33p3r

d33p3r Erdinç

Favori Kamış:
    Lineaeffe IM Casting Surf Kamış 4.20, Okuma VSystem Spin Kamış 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-65b, Okuma Avenger AV-40b
    En İyi Avı:
    36 cm lüfer, 1.2kg Palamut
    Asıl anlatmak istediğim buydu işte abi. İyi niyetimle yazmış olduğum bir mesajdı. Şüpheye düşmek. Kişilerin, başkalarının çekmiş olduğu resmi kendi çekmiş gibi göstermesi durumu. Seninle bir alakası yok yani abi bu durumun. Yanlış anlaşılmasın lütfen. Amacım bildiğim bir şeyi paylaşmak. :)

2. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Gerçekten işime yaradı:) bi çakal, bi yerlerden turna resmi koyup ,burada bizim emeklerimize saygısızlık etmişti.Resmi çok aradım bulamadım yüzüne vurmak için.Resim hala kayıtlı idi bende ,taradım SHİMANO kataloğundan araklamış buldum çocuk gibi sevindim:)

3. d33p3r

d33p3r Erdinç

Favori Kamış:
    Lineaeffe IM Casting Surf Kamış 4.20, Okuma VSystem Spin Kamış 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-65b, Okuma Avenger AV-40b
    En İyi Avı:
    36 cm lüfer, 1.2kg Palamut
    Hah işte budur abi. Asıl anlatmak istediğim buydu benim. Ödül falanıda düşünmedim. Dün gecede direk mesajı gördüm yazdım ama kaynakta sayfa linki noktalı çıktığı için uğraşamadım. O kısmı es geçtim. Akabinde bir arkadaş ve sen ben yattıktan sonra kaynak çıkmıyor dediğiniz için yazdım.

Buna benzer bir olayı gezi olaylarındaki resimlerde farkettim. Yıllar önce ördek avına çıkan bir vatandaşın, suya mı düşmüş ne olmuş tam anlayamadım orasını tekne motoru üzerinden geçmiş sırtı yaralanmıştı. Sonrada facebook veya twitter gibi ortamlarda TOMA geçti adamı ezdi gibi lanse edildi. O haberi bulabilirsem linkini atarım abi özelden.

4. mertparlak

mertparlak Mert PARLAK

En İyi Avı:
    300Gr İstavrit
    Fatih Abi, gizli meraya giderken haber ver takip edeyim :) bu arada dün gemlik benzinlik arkadasında yavru mercan cıktı birtane

5. kasım yavuzkurt

kasım yavuzkurt kasım yavuzkurt

Favori Makine:
    banax-sx4000
    En İyi Avı:
    yayın 34.400
    aynen ustadım o taraflara yola dustudumde sız gıbı degerlı bır ustamızla av yapmak ısterım