Bizler Için Belgesel Projesi

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında ercanguven tarafından paylaşıldı.

1. ercanguven

ercanguven Ercan

Favori Kamış:
    Spin kamış & fly
    En İyi Avı:
    Balık
    Arkadaşlar sitedeki bilgileri toparlayarak bir belgesel projesi ürettik ve hayata geçirmeyi planlıyoruz.Sizlerin yardımı ve emekleriyle olacağı için şimdiden teşekkür ederim.önerisi olan arkadaşlar burdan yada özelden yazabilirler.
    saygı ve sevgilerimle:)

2. Hazırlayacağınız projenin detayları hakkında bilgi verirmisiniz.

3. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    yardımcı olabilirim! Adobe Premiere prog. kullanabiliyorum! Montaj programı yani!

4. ercanguven

ercanguven Ercan

Favori Kamış:
    Spin kamış & fly
    En İyi Avı:
    Balık
    bütün arkadaşların her fikrine açığız.Bşlıklar ,yasaklı göller,hangi göllerde hangi balık avlanır,hangi iğneler kullanılır,misina nın hangi iğneye nasıl bağlanır,ve en önemlisi temiz bırakalım ve öyle bekliyelim.tabiki pişirilme şekilleri.Aynısıda denizlerimiz için geçerli hangi aylarda hangi denizlerimizde neler avlıyabiliriz.vs
    ilgilenenler arkadaşlarıma teşekkür ederim.

5. ercanguven

ercanguven Ercan

Favori Kamış:
    Spin kamış & fly
    En İyi Avı:
    Balık
    volkan bolu için çok özel ve uzun bir proğramımız var çünkü orda göl ve doğa çok güzel hem korumak hem tanımak adına iyi olacak .
    tabiki seninde yardımlarınla daha güzel olur rehberligindende ve proğ.bilgindende yardım isteyeceğim iznin olursa.:) :) :)

6. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    yahu ne demek, tabi yardım ederim...Ben grafikerim, görsel öğelerde, cd hazırlanmasında, formatlamada elimden geleni ardıma koymam! Teçhizat konusunda da yardım ederim.. geçenlerde suya düşürdüğüm makinamın yerine aldığım Canon Powershot a520 makinam var..Ayrıca seslendirme ve kayıt için DJ ve DJ programları kullanabilen arkadaşlarım da var. Ancak kaliteli bir yapım için biraz daha kaliteli teçhizatlara ihtiyacımız olur.. Bunları nasıl sağlayacağız?

7. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    SPONSOR BULALIMMM!!!!!

İşyeri olan arkadaşlar, pamuk eller cebe! ben iş yeri sahibiyim, ofisimi açıyorum her türlü yardımı yapacağım! Ayrıca Bolu'da Gölcük-Abant çekimlerini, cebimden karşılayacağım! İlk sponsor benim!

8. ercanguven

ercanguven Ercan

Favori Kamış:
    Spin kamış & fly
    En İyi Avı:
    Balık
    Volkan
    Samimiyetin için sağolasın kardeşim benim.
    Her il ve içe için çekilecek çekimler ordaki arkadaşlarla burdan iletişim kurarak güzel birşeyler yapabiliriz.
    Balığı tutanlar artistler değil bizler olacağız.

9. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    laf güzel! artistler değil! heheheh

10. DeadPOX

DeadPOX

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kaçanlar
    Aman lütfen bu işe ölçerek tartarak başlayın. Gerekirse bölge adı kullanmayın. Bu işin sonuçları beklediğinizden çok farklı sonuçlar doğurabilir.

11. ercanguven

ercanguven Ercan

Favori Kamış:
    Spin kamış & fly
    En İyi Avı:
    Balık
    Çok haklısınız
    ancak yasaklı olan av malzemeleri ve bu malzemelerle avlanan insanlar bu yasak olan ne göllerden haberi var nede balıklardan ve görevliler canı istediği yerleri canı istediği için yasaklıyor veya ikili ilişkilerle yasağı delenleri görmüyor en aznından görerek ve duyarak bilgilenirlerse biraz daha duyarlı olurlar kanısındayım ozamanda bilinçli av dağılımı olacağından daha verimli olur avlakarımız.saygılarımla

12. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    fikirsiz kaldım! anlamadım!

13. ercanguven

ercanguven Ercan

Favori Kamış:
    Spin kamış & fly
    En İyi Avı:
    Balık
    Volkan,hangi konuda fikirsiz kaldın.

14. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:
    Sazan 4 kg, 2,5 kg Sazan, 1,4 kg Sazan
    Eğer iyi bir plan çizersek para konusunda hiç sıkıntımız olmaz ve profesyonel birşey çekebiliriz.

AB Hibe Kredileri için proje hazırlıyoruz ve şuanda böyle bir proje TR2 fonundan ödenek alabilir. Geçen ay böyle bir dosya gelmişti. Konya-Karaman sazlıklarını koruma üzerine bir belgesel çalışması. Ama herşeyden önce bir dernek kurmamız lazım. Zira ödenekleri sivil toplum örgütlerine veriyorlar. Ama sonuçta da profesyonel bir belgesel ortaya çıkar.

15. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:
    Son düzenleme: 6 Eylül 2006
  16. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Hepinize iyi niyetiniz için teşekkürler.
    Belgeseli yaptık diyelim.Nerede yayınlanacak?
    Yoksa CD olarak kütüphanemize mi koyacağız?

17. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:

Reis Baba sizde basın içerisinde olduğunuz için bilirsiniz. Yerel kanallarda dahil olmak üzere free yayınlara çok sıcak bakıyorlar. Lisans ücreti olmadan birde belgesellerin bütçesi hazırlanırken. Bu bütçe içine reklam ve tanıtım bedelide konuluyor. Kredi dahilinde bunu alabiliryorsunuz. Hibe olarak.

18. Sevgili Numan;
    Girişimin için teşekkürler, ancak Kanal-D'ye vermiş olduğun veya vereceğin mail öncesinde site yönetiminin bilgisi varmı. Yani site yönetiminden izin almadan böyle bir girişimde bulunmam olumlu olmayabilir. Bildiğin gibi admin Balıkçı (murat) asker ve onun bilgi olmadan site adını kullanmam iyi olmaz diye düşünmekteyim.

19. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:

Ahmet Abi Kanal D falan genelde nasıl bir oluşum var onu analiz edecektir. Zira bu analizin neticesinde eger bir dosya hazirlayip ust yonetime sunacak ise o zaman ilk basta dosyayi beslemek icin hitap kesinimi kararlastirmali site konusunda fikir sahibi olurlarsa projelerini ona gore hazırlarlar. Haber falan olmaz. Ondan sadece arge kısmı bilir bu mail abicim.

20. Biraz evvel Yazdığın bir dilekçe örneği gördümdü, acaba konularımı karıştırdım
    veya kaldırıldımı bilmiyorum.
    Fakat bu dilekçede siteye ait bir link adresi vardı ve bu forum köşesi özel olup, kurucusu farklı bir kişi. Bence adminin bilgisi olmadan site linki vermemelisin.
    Yanlış anlama maili gönder gerekirse bizde gönderelim ama mailin içinde sitemizin linki olmamalı. Umarım yanlış düşünmüyorumdur.