Bolu'da alabalık avı

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında rifatyontar tarafından paylaşıldı.

1. rifatyontar

rifatyontar

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    tatlı su kefali 2,5 kilo
    herkeze merhaba,arkadaşlar bi sorum olucak,Bolu'da alabalık avlanabilecek çay dere gibi yerleri bilen arkadaşlar varsa yerlerini ve ulaşım şekilleri hakkında yardım bekliyorum,şimdiden teşekkürler herkeze rastgele....

2. fedon

fedon

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kaçan balık büyük olur derler :)
    Rıfat abi eğer tatlı su balık avcılığını bölümüne bakarsan keisn cevap alıcaksın;) şimdiden rast gele:)

3. ArtofDragon

ArtofDragon Cenk

sordugun yerler gizli yerler.hiç kimse burada açıkca yazmaz.(buna bende dahil):)
    bana da kimse söylemedi.alabalık avında kendin gidip araştıracaksın.gezeceksin kısacası keşfedeceksin.:)
    hadi kal saglıcakla

4. _CeNGaVeR_

_CeNGaVeR_

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    5 kg sazan
    abi selam sen gelip ankaradan bulduysan bu gizli yerleri helal olsun walla.ben bilmiyorum şahsen ama bence birbirimize yardımcı olmamız lazım aslında boludaki göllerle ilgili sorun ne isterseniz söyleyebilirim

5. sumo14

sumo14

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    64 cm abant alası (4,250 kg)
    benım bıldıgım bır cok dere var fakat solemem cunku kendim gıdıyorum :);)

6. A.Erdem

A.Erdem Ayhan

Pardon ama paylaşım da bulunmayacaksak neden buradayız anlamadım, tamam Rıfat kardeşimiz araştırsın bulsun da, en azından derenin adını verseydiniz...
    Rıfat kerdeş rastgele, avın bol olur inşallah...

7. sumo14

sumo14

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    64 cm abant alası (4,250 kg)
    arkadasım eger bır derenın adını soledıkten sonra bı anlamı kalmaz hem ben bılınmıyen dereyı solemıyorum boludakı tum derelerı herkes bılıyor arastırsın bulsun kımse kımseye dere adı solemez bende solemem ama başka bır tur balık isterse her dere ve golü tarıf ederım kendısı de bılıyordur cunku boluda sayılı gol bulunmakta ama ala dıyınce sular seller durur ;)

8. Mustafa COŞKUNER

Mustafa COŞKUNER Mustafa COŞKUNER

En İyi Avı:
    1,450 kg kırmızı benekli
    6 yıldır arkadaşlara bir alabalık deresi yeri söyletemedim.

9. murat.guney

murat.guney murat Güney

Arkadaşlar yeni farkettim böyle yerleri merak eden varsa bana mail atsın paylaşırım nedir yani yok ben söylemem yok ben diyemem olmaz arkadaş olmaz paylaşalım lütfen.

10. murat.guney

murat.guney murat Güney

Arkadaşlar size hayret ediyorum merak eden yokmu yani buraları.

PoyrazE bunu beğendi.
  11. Balıkçı5353

Balıkçı5353 harun

arkadaşlar burası paylaşım sitesi. ne olacak yani söyleyin ne var bunda. ağla balık avlanmadıktan sonra alabalık oltayla avlamakla bitmez..

12. point.shot

point.shot rıfat kayar

Favori Kamış:
    Spro Precision Hot Spin 210 cm 5-15 gr
    Favori Makine:
    Shimano Stradic 3000FI
    En İyi Avı:
    Anadolu Alası Gökkuşağı 63cm
    Harun Bey,

Önce bir tanışma konusu açın da sizi bir tanıyalım değil mi? Daha ilk mesajında alabalık yerlerini isteyen birine siz ne kadar güvenirde söylersiniz ki? Kaldı ki forumu takip etmek için üye olmak gerekmediği gibi -üye olunarakta bu mümkün-kurallardan habersiz, ağcısı tırıvırıcısı serpmecisi de buraları okuyabiliyorken "paylaşım" adı altında o değerli balıkların yerlerini söylemek sizce saflık derecesinde bir iyi niyet olmaz mı?

Forumda açıktan balık avlayacağım bana yer deyin derseniz ancak güzel hava alırsınız, bunu öğrenmenin en sağlam yolu sağlam dostluklar kurup zaman içinde üyeler arasında güven sağlarsınız ve ancak ve ancak özel mesaj yolu ile alırsınız istediğiniz cevabı.

13. yafes_06

yafes_06 yafes

merhaba arkadaşlar ben boluya yeni atandım öğretmenim yeni yeni merak sardım balık tutmaya amcaoglu bir iki kez sazan turna avına götürdü çok zzevkli geçti boluda tanıdıgım kimse yok canım sıkıldıgında gidebilecegim bir iki yer ismi özelime veya ozdemirsari@hotmail.com adresine atablrmisiniz. . teşekkürler arkadaşalr ben acemiyim isterseniz haberleşip berabe de gidebiliriz.