Bot yardım

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında Ati tarafından paylaşıldı.

1. Ati

Ati atilla

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Yayın 88 cm.
  2. Ali26

Ali26

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan 4 kg Yayın 3,5 kg Turna 3 kg
    Atilla ,
    bot kullanılacak bölgeye göre dayanıklılığı değişebilir , alt taban kauççuk kaplamalar sağlam olduğunu, darbe ve sürtünmelere karşı dayanıklı olduğunu duymuştum, ama esas tercih senin her 3 botta mükemmel gibi görünüyor, küçük göl ve göletlere fazla bile gelir

3. yalcinicli

yalcinicli

Atilla, ilk seçenek bende mevcut. Oldukça ince bir materyalden üretilmiş. Öneremeyeceğim.
    Üçüncü seçeneği de geç derim. Verdiğin linklerde en iyi diyebileceğim ikinci secenek. Gerçi ondada materyalin nasıl bir şey olduğu çok net algılanmıyor ama diğer ikisinden daha dayanıklı görünüyor.

4. kemalyaman34

kemalyaman34 Kemal

Favori Kamış:
    Muhtelif çap ve markalarda makina ve kamış
    En İyi Avı:
    Turna : 72 cm.
    birinci seçenek tamamen dandik. onu geç. en iyisi 2. seçenek. o çok güzel bir model. göl için ideal. 3. seçenek de düşünülebilir. motor takma aparatı da var. ama tercihim 2. seçenekten yana. onu düşün bence

5. Serkan.ist

Serkan.ist Hidayet

hiç uğraşma atla gel istanbula eminöünde karaköy galata marineyi sor orada çok düzel ve uygun fiyata yerli üretim elektrikli motor ve uygun zodiak benzeri sağlam botlar var ben aldım 2 yıldır denizde kullanıyorum canavar gibi maşallah

6. carpe chasseur

carpe chasseur ORHAN

abi üçüncü koyduğun lınktekı bot bence gayet normal hemde kullanışlı gözüküyo