Brig Falcon Tender F275H Fiber Tabanlı Şişme Bot

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında Micropterus tarafından paylaşıldı.

1. Micropterus

Micropterus Tarık

Favori Kamış:
    Zenaq PA89 - Tenryu Swat 97ML
    Favori Makine:
    Daiwa Exist 2506 PE-H
    Merhaba başlıktaki botdan kullanan varmı? Tatlısu avlarında en fazla 2 kişi kullanmayı düşünüyorum. Belki tuzlu su içinde yıllık tatil günlerimde kullanılabilir. 55kg boş ağırlık beni korkutuyor, fakat almışkende sağlam birşey olmasını istiyorum. 5HP 4 zamanlı kısa şaft motorda yeterli olucakdır sanırım.

Alsammı yoksa heves ettik pişman olurmuyum diye düşünmeden edemiyoum.

http://www.denizmotorum.com/brig-falcon-tender-f275h-fiber-tabanli-sisme-bot?page=2

2. aybasan

aybasan AYDIN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Peygamber balığı 1.5 kg
    Pişman olursun..Ama almayıncada hep içinde kalır bu defada..Bu nedenle büyük ihtimalle alacaksındır..Ama benim nacizane biriki önerim olacak.En fazla 2 kişi ve çok büyük oranda göl gibi yerlerde kullanacagın için boy yeterli olabilir..5-6 bg motorda ideal bu durumda..Ama fiber tabana gerek yok gereksiz hem fiyat açısından hemde ağırlık ve gerekli durumlarda indirip saklamak açısından.
    ..Bence alaminyum tabanlı yada yeni nesil şişme tabanlı daha ucuz fiyatlı bir bot yeterli olur..Benim önerim 3.20 alaminyum taban olurdu.

3. Micropterus

Micropterus Tarık

Favori Kamış:
    Zenaq PA89 - Tenryu Swat 97ML
    Favori Makine:
    Daiwa Exist 2506 PE-H
    Aliminyum tabanlılarada baktım fakat onlarda 50kg dan aşa değil. Bu fiber ya da aliminyum tabanlılar katlanabilir arabanın bagajına sığarmı acaba? Araç Jeep renegade. 400lt bagaj hacmi var.

4. levrekcan

levrekcan Kürşat

Favori Kamış:
    Savagear Troutizimo 6,3 1,90 cm 0-5 gr Spin
    Favori Makine:
    shimano technium 2500 fc
    En İyi Avı:
    levrek 2,5 kg 67 cm 3 kg+ domuz balığı
    2.85 aliminyum tabanlı remixon marka bot kullanıyoruz.çokta memnunuz.yeni nesilleri 2500-3000 tl aralığında.kapasite 4 kişi olarak geçiyor ama biz iki kişiyiz.çok rahat oluyor.tatlı su için elektrikli motor tavsiyemdir.biz benzinli motora geçtik.avantajları ve dez avantajları var.agırlık olarak aşşagı yukarı aynı.bahsettiniz araçlara taşıma sıkıntınız olmaz.her türlü sorunuzu seve seve cevaplarım rasgelsin.

5. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    ya 3.40 ve üstü bir bot al,ya da 2.50.2.50 DE kayıttır,kağıttır uğraşmazsın,2.75 in işini zaten görür.55 kg yük taşıyacaksam,hiç olmazsa bişeye benzesin diyede daha büyüğünü tavsiye ederim.
    EN FAZLA İKİ KİŞİ,Genelde tek kişi binerim,pratik olsun,beni yormasın,üşendirmesin istiyorsan,http://www.denizmotorum.com/ogd-250-wind-sisme-tabanli-katlanabilir-bot bu botu al.2.5 HP de bir motor takarsan,bagajında rahatça taşıyabileceğin ,tek başına suya indirip,yorulmayacağın,dalgasız denizde seni gezdirip,balık tutturacak bir setin olur.