Bu Gün Sezonu Açtim Ama...

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında kemalyaman34 tarafından paylaşıldı.

1. kemalyaman34

kemalyaman34 Kemal

Favori Kamış:
    Muhtelif çap ve markalarda makina ve kamış
    En İyi Avı:
    Turna : 72 cm.
    arkadaşlar uzunca bir aradan sonra nihayet bu gün sezonu kendi adıma açma fırsatı buldum. içimdeki büyük arzuyu söndürebilmek için terkos beni bekliyordu. sabah erkenden yola çıktırm. saat 7' de oradaydık. hazırlıklarımızı yapık yeni aldığım bot ve motorla göle indiik. saat 8:45 te ilk turnamı aldım. saat 10:15 te 2. turnayı aldım. ama saat 12'ye kadar her türlü yem(kaşık, şasi, mepps, rapala ne varsa denedim) ve tekniği uygulamama ve epeyce geniş bir alanı taramam rağmen başka balık yakalayamadım. yanımda fotoğraf makinem olmasına rağmen biraz da moral bozgunluğuyla hiç fotoğraf çekmedim. zannediyorum henüz istanbulda turna için vakit biraz erken. ilgilenen arkadaşlara duyrulur.

2. harunturkmen

harunturkmen

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    75 cm turna, 6kg yayın
    evet kemal erken haklısın bende çekmeceden 1 tane yakaladım sadece
    haklısın kesinlikle

3. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Alacagini almissin dostum daha ne. :):)Uzme tatli canini. Bir daha fotolari da cek.
    Mutlu et bizi.
    Rastgelsin

4. svergie-06

svergie-06

Favori Kamış:
    olta
    Kardesim ne guzel yeni botda almissin onunda bereketi varmis 2 tanede cekmissin iste ne guzel bide sudan bos ciksaydin ne olucakti yakardin sen botu ozaman:)

5. carp

carp Mehmet

Yeni bot ve motorunuz hayırlı olsun. Güzel bir geçirmişsiniz. 2 turna da yeter artar kanaatimce. Malum, bulan var bulamayan var hatta balığa bile gidemeyen var (benim gibi). Fotoğrafları borç hanenize ekledik bir dahaki sefere isteriz...

6. okidoki59

okidoki59

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    SAZAN 7 KİLO,TURNA 60 CM.
    hadi hayırlısı sezonun ilk avı için başarılı bir sonuç bence zaten turna tam ısırgan zamana gelmedi kanımca.....rastgele....