Bu hafta sonu için yardım

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında Yakamoz tarafından paylaşıldı.

1. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Herkese teşekkürler

Arkadaşlar göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkürler vallahi ne deseniz haklısınız siz dostlarımı çok ihmal ettim kusura bakmayın umarım bu kardeşinizi mahsur görürsünüz
    Yarın ALLAH'tan bir mani olmaz ise yanımda bir kaç arkadaşımla sizlerle olmayı planlıyorum.
    Ayrıca bu kadar sevenimin olması çok güzel sağlıcakla kalın
    Bugün sitemize kayıt olan atıcı_61 nicli arkadaşımızda benimle beraber olacak kendisine hoş geldin diyor hayırlı olmasını diliyorum

2. Atıcı_61

Atıcı_61 Fahri SEYYAR

Favori Kamış:
    DAM ONLINER350CM KAMIŞ +5 li otomatik tüfek
    Favori Makine:
    ESPINA EI 80
    En İyi Avı:
    istavrit 50 gr :))
    merhaba arkadaşlar

Ben istanbul'dan fahri seyyar.balıkavı neti mustafa abi (yakamoz) vasıtasıyla buldum ve 15 gündür de takip ediyorum.bu gün de üye oldum.2 aydır amatör balıkçılıkla ilgileniyorum.görüşmek dileği ile...Yarın da bi aksilik olmazsa vaniköyde buluşmak üzere....

3. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Yani Mustafa uzun zaman girmeyip bir konu açtın :D ortalık karıştı :) Bir daha bizi bu kadar ihmal edersen sana ceza vereceğiz haberin olsun ;)

4. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Fahri aramıza hoşgeldin :) İmza ayarlarını yaparsan ,yazdığın her mesajın altında adın,d.tarhin v.s çıkacaktır. Yarın kısmetse daha yakından tanışma olanağı bulacağız :)

5. _ARES_

_ARES_ gökçen

ben hemen hemen her zaman oralardayım genelde kulelıde hatta bugun de yemlıye kaldım ama cıkan balıklar gercekten tam gancur yanı kucuk bu hafta sonu ıcınde yıne gelın tabı tanısıp sıze sahılde cay ıkram ederım ama cok balık beklemeyın kı pazar dıyosun acaıp kalabalık olur bence ama ben gelmenısı cok ısterım!burada gercekten rahatım ve kendımı evımde gıbı hıssedıom!tesekkurler balikavi

6. ahmet10

ahmet10 Ahmet

Favori Kamış:
    Olta ve Sabır
    En İyi Avı:
    Henüz denizde geziyor
    Fahri bey aramıza hoşgeldiniz.